18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Homoseksualizm , zoofilizm i inne

Labalbal • 2013-02-25, 23:08
Dziś oglądając pewien program gdzie mówiono na temat związków lesb i pedałów byłem świadkiem jak bardzo walczą o swoje prawa popierając się tym iż żyjemy XXI wieku i ze myślenie iż homo jest chorobą, to zacofanie i w tym momencie pomyślałem sobie tak , że czekam, aż jakiś zoofil , pedofil zgada sie z innymi swego pokroju (nie wiem jak nazwać bo to nie ludzie , a zwierząt nie chce obrażać ) i będą pod sejmem walczyć o swoje prawa . Juz zastanawiam sie nad ich argumentami zoofil mam prawo być ze zwierzęciem w końcu mamy XXXI w a pedofil zapewne muszę gwałcić małe dzieci przecież to takie normalne . Ludzi opamiętajmy się do czego ten świat zmierza ! jestem pewien ze niedługo albo coś nas pie**olnie , albo faktycznie zoofile i pedofile będą domagać się swoich praw


Pisane od siebie nie wiedziałem gdzie to dać :)

endyy

2013-02-26, 06:15
Slonx napisał/a:


Homoseksualizm to oczywiście inna skala, ale nie zadałeś sobie najważniejszego pytania - po co ludziom (i zwierzętom) popęd seksualnym? Odpowiedź jest prosta - do reprodukcji, przedłużenia gatunku. To, że zachowania homoseksualne występują wśród zwierząt, a i wśród ludzkości występują od dawna nie ma nic do rzeczy. To dysfunkcja organizmu.


A czy jak z rana sobie zwalisz konia to też dysfunkcja organizmu? Dzieci raczej z tego nie będzie... :)

!Timon

2013-02-26, 06:49
@endyy

Tak, jest to dysfunkcja organizmu o znikomym znaczeniu personalnym/społecznym chyba, że nie robisz nic innego tylko siedzisz i trzepiesz kapucyna.
Jak ktoś wpie**ala smarki to też jest dysfunkcja tyle, że o nikłym znaczeniu [chyba, że w kontekście kulturowym].

bz...........ue

2013-02-26, 08:04
Ale tutaj już wszyscy to wiedzą. Idź szerzyć proroctwa gdzieś indziej.

Meressin

2013-02-26, 08:19
Bycie homo to nie jest choroba. Zaczyna nią być dopiero jak wyłażą na ulice i robią pie**olone protesty. Jak chcesz być taki to bądź we własnym domu a nie jeszcze się z tym obnosisz :homer:

777is777or777

2013-02-26, 08:42
Po prostu historia się powtórzy tak jak ona to lubi robić, będzie to samo co już było, coś na wzór potopu opisanego w Biblii, zesłanego przez Boga by ukarać ludzi,a zesłał go ponieważ ludźmi zawładneło zło i brak sumienia. Zaczęli odwracać się od Boga i czynić wszystko przeciw niemu, kopulowali ze zwierzętami, zabijali się i oszukiwali nawzajem.

Amplifa

2013-02-26, 09:06
Z homo jest jak z vegetarianami, niby to naturalne niby nie, ale nikomu nie szkodza wiec ch*j was to obchodzi czy ktos sie wali w dupe czy nie chce wpie**alac schabowego? On sam sobie szkodzi(moze i nie) i to tylko i wylacznie jego sprawa jezeli ma wiecej niz 18 lat. Ja pie**ole ludzie przestancie sie wpie**alac w sprawy innych. Zacznijcie sie zastanawiac nad tym krajem, podatkami, k***ami w rzadzie, zlodziejami, przekretami, a nie to co ktos robi u siebie w domu w sypialni.

Donor

2013-02-26, 09:14
Widziałem tutaj w komentarzu, że zoofilia szkodzi zwierzęciu. No nie wiem czy szkodzi, jak koń wyr*cha laske to czuje sie pokrzywdzony? :D Noż k***a między pedalstwem a zoofilią nie ma żadnej różnicy :D

mo...........et

2013-02-26, 09:40
u homo jest zgoda obu stron na ich niecodzienne praktyki seksualne. W zoofilii tego brakuje, ciężko zdobyć wiarygodną zgodę na j***nie od konia czy innej kozy, chyba że nazywasz się Dolittle.

Steven

2013-02-26, 10:21
"ch*j Ci w dupę"- powiedział pedał do pedała.

kapral

2013-02-26, 10:22
widzę że u homoobrońców też występuje dysfunkcja mózgu, ale postaram się wam to wytłumaczyć tak abyście sami to zrozumieli:


- k***a tu nie chodzi do ch*ja o to że ktoś się wpie**ala w łóżko pedałom. NIE, absolutnie nie. my - normalni zdrowi ludzie mamy na nich wyj***ne!! CHODZI O TO ŻE: nie zgadzamy się żeby pedały adoptowały dzieci!!

i nigdy się nie zgodzimy.

immikofreako

2013-02-26, 11:27
Labalbal napisał/a:

Dziś oglądając pewien program gdzie mówiono na temat związków lesb i pedałów byłem świadkiem jak bardzo walczą o swoje prawa popierając się tym iż żyjemy XXI wieku i ze myślenie iż homo jest chorobą, to zacofanie i w tym momencie pomyślałem sobie tak , że czekam, aż jakiś zoofil , pedofil zgada sie z innymi swego pokroju (nie wiem jak nazwać bo to nie ludzie , a zwierząt nie chce obrażać ) i będą pod sejmem walczyć o swoje prawa . Juz zastanawiam sie nad ich argumentami zoofil mam prawo być ze zwierzęciem w końcu mamy XXXI w a pedofil zapewne muszę gwałcić małe dzieci przecież to takie normalne . Ludzi opamiętajmy się do czego ten świat zmierza ! jestem pewien ze niedługo albo coś nas pie**olnie , albo faktycznie zoofile i pedofile będą domagać się swoich praw


Pisane od siebie nie wiedziałem gdzie to dać :)



nie pisz juz wiecej bo sie kompromitujesz; inteligencja nie grzeszysz jak widac

Sl...........nx

2013-02-26, 14:17
endyy napisał/a:


A czy jak z rana sobie zwalisz konia to też dysfunkcja organizmu? Dzieci raczej z tego nie będzie... :)



Poranna erekcja jest pozostałością po czasach, kiedy ludzkość raczkowała.
Mężczyźni wtedy ruszali na polowanie, ale przed tym musieli zadbać o przedłużenie gatunku, w razie gdyby mieli nie wrócić. Poranna erekcja jest zjawiskiem naturalnym, co innego masturbacja.
Problem w tym, że ja tego nie traktuję jako naturalnego sposobu rozładowania napięcia seksualnego.

dback

2013-02-26, 14:51
Twin napisał/a:

Homoseksualizm akurat towarzyszy ludziom od zawsze, wiec jest to zupelnie naturalna rzecz. Jesli ktos twierdzi inaczej, jest zwyczajnie niedouczony.


Tak samo jak inne choroby psychiczne. Jednakże jesteśmy zbyt zacofani by takie problemy leczyć i zamykać w odosobnionych oddziałach.

Twin

2013-02-26, 15:10
Slonx napisał/a:


To żaden argument. Mordy, gwałty i inne niemoralne zachowania również towarzyszą ludziom od zawsze, a jakoś nikt nie usiłuje nikomu wmówić, że jest to zupełnie naturalna rzecz.
Nie jest.



Oczywiscie, jesli ktos by chcial komukolwiek wmowic, ze jest inaczej bylby zwyklym idiota.
Przeczytaj ostatni akapit w moim poscie, bo do takich praktyk wlasnie sie on rowniez odnosi. Wszystko to kwestia rozwiniecia spoleczenstwa.

Slonx napisał/a:


(...)To jest właśnie choroba. (...)



dback napisał/a:


Tak samo jak inne choroby psychiczne. Jednakże jesteśmy zbyt zacofani by takie problemy leczyć i zamykać w odosobnionych oddziałach.



Rzeczywiscie ze statystycznego punktu widzenia mozna uznac homoseksualizm za chorobe. Chorobe nieuleczalna.
Tylko co w takim razie chcielibyscie zrobic z ludzmi chorymi na autyzm, zespol Downa i innymi chorobami nieuleczalnymi ? Wszystkich byscie pozamykali i odebrali prawo do funkcjonowania w spoleczenstwie ? Chcecie miec spoleczenstwo wolne od jakichkolwiek wad ?
To podchodzi pod NAZIZM.
Pewne wady (dla mnie odmiennosci) rozwiniete panstwa po prostu akceptuja, bo nie przynosza zadnej szkody.