18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Henryka krzywonos

Peprock • 2010-08-31, 23:35
działaczka Solidarności min. o sytuacji w Solidarności jak i (co najlepsze) Jarosławie Kaczyńskim (od 5:40 pocisk na jarka)

el polaco

2010-09-02, 15:25
SQT napisał/a:


Trzeba mieć poważny uraz psychiczny i kompleksy żeby w obrażaniu kogoś używać jego rodzinę....


powtórzę: pie**olISZ SYNEK !




Mów to tym co w obrażaniu Kaczyńskiego używają jego kota :lol:

Ty masz jakieś ciągotki do dzieci co?

mat84

2010-09-02, 17:03
czy to jej syn? Nie to nie jest jej syn. Za udział w strajku i działalność opozycyjną została skatowana przez SB. Była wówczas w ciązy, którą poroniła. Od tamtej pory jest bezpłodna. W wolnej Polsce stworzyła rodzinę zastępczą, w której wychowuje 15 dzieci z gdańskich domów dziecka.
Więc wyp...aj z takimi uwagami o Niej.

think666

2010-09-02, 19:40
el polaco napisał/a:

Odezwał się ten co ma jaja po kolana. A mnie wk***ia jazda na kaczkę, bo co bo tak jest modnie. Bo tak jest fajnie. Przygłupy oglądające MTV i j***nego truposza z dziurą w głowie co zwie się Czesio.



Wg ciebie "jazda na kaczkę" jest bo jest modna? Po kampanii wyborczej, w której opowiada, że nie ma postkomunistów tylko działacze lewicowi, a po przegranej pie**olić, że w Polsce nie ma demokracji, że Komorowski jest jak Napieralski (któremu wcześniej wchodził w dupę) i Zapatero? Kiedy pie**oli z tej zasranej mównicy, że nie można oszukiwać i przeinaczać znaczeń słów jednocześnie udawać wielkiego działacza solidarności? Popierając otwarcie Radio maryja, TVTrwam i inne tego typu ścierwa, które mogą dać mu parę dodatkowych punktów w słupku??
el polaco napisał/a:

SQT napisał/a:

Trzeba mieć poważny uraz psychiczny i kompleksy żeby w obrażaniu kogoś używać jego rodzinę....

Mów to tym co w obrażaniu Kaczyńskiego używają jego kota :lol:


Ty teraz poważnie? Argumenty się kończą i trzeba porównać kota do matki?

el polaco

2010-09-02, 21:40
think666 napisał/a:



Wg ciebie "jazda na kaczkę" jest bo jest modna? Po kampanii wyborczej, w której opowiada, że nie ma postkomunistów tylko działacze lewicowi, a po przegranej pie**olić, że w Polsce nie ma demokracji, że Komorowski jest jak Napieralski (któremu wcześniej wchodził w dupę) i Zapatero? Kiedy pie**oli z tej zasranej mównicy, że nie można oszukiwać i przeinaczać znaczeń słów jednocześnie udawać wielkiego działacza solidarności? Popierając otwarcie Radio maryja, TVTrwam i inne tego typu ścierwa, które mogą dać mu parę dodatkowych punktów w słupku??
Mów to tym co w obrażaniu Kaczyńskiego używają jego kota :lol:
Ty teraz poważnie? Argumenty się kończą i trzeba porównać kota do matki?



Co gadał Tusk przed wyborami parlamentarnymi? Co gadał Komorowski przed wyborami prezydenckimi? Oni nie kłamali? Ale jazda jak zwykle na Kaczkę bo to wszystko jego wina.... 8-)


Gdzie ta druga Irlandia a Japonia? Haha a Wałęsa który nogi Kwaśniewskiemu mówił że nie poda. A nie dawno jak się obściskiwali. Masz swoich prawdomównych bożyszczy.
:idzwch*j:

think666

2010-09-02, 21:43
@up
Gdzie przeczytałeś, że bronie Tuska, Komorowskiego itd? Czy każdy przeciwnik PiSu musi być za PO? i skąd wiesz, że Komorowski kłamał skoro mija dopiero miesiąc od zaprzysiężenia? Na razie on wraz z kancelarią nie zdążyli nic naprawić ani zj***ć (no może oprócz tej akcji z krzyżem 3 sierpnia).

@down
(Post edytowałem, podczas gdy ty pisałeś swój.)

el polaco napisał/a:

A gówniarze to podchwycili i wypisują na forum debilne teksty myśląc, że są fajni.


Skomentuje to tak:
el polaco napisał/a:


pocisk to ja mam z debili, którzy dają się robić w konia przez PO :lol:

A baba ma wściekliznę macicy.


el polaco

2010-09-02, 21:50
think666 napisał/a:

@up
Gdzie przeczytałeś, że bronie Tuska? Słowa o PO nie powiedziałem.



Mówię, że druga strona robi dokładnie to samo. Ale jazda zawsze jest po kaczorze. A gówniarze to podchwycili i wypisują na forum debilne teksty myśląc, że są fajni.

Torghal

2010-09-02, 22:39
el polaco napisał/a:



Co gadał Tusk przed wyborami parlamentarnymi? Co gadał Komorowski przed wyborami prezydenckimi? Oni nie kłamali? Ale jazda jak zwykle na Kaczkę bo to wszystko jego wina.... 8-)


Gdzie ta druga Irlandia a Japonia? Haha a Wałęsa który nogi Kwaśniewskiemu mówił że nie poda. A nie dawno jak się obściskiwali. Masz swoich prawdomównych bożyszczy.
:idzwch*j:



A co jak Ci k***a na opakowaniu od pasty do zębów napiszą, że nie wybiela zębów a druga tak mimo, że to jest przekoloryzowane to kupisz tą gorszą? Pozatym Irlandia jest tylko jedna, Japonia jest tylko jedna więc naucz się co to jest symbol, alegoria, metafora. Lepiej ty dojdź do władzy i pokaż jaki to jesteś prawdomówny - w zacofanym technologicznie kraju, gdzie ludzie nie mają do siebie szacunku, powiedz ludziom, że nie dasz zrobić przez 4 lata nic konkretnego i zażądaj oklasków za zbudowany orlik za unijne pieniądze.

"Naród wspaniały, tylko ludzie k***y." ~Józef Piłsudski

"A jakie nasz naród ma wady? Ksenofobia, antysemityzm, pijaństwo, lenistwo, chamstwo, brud, tandeta, głupota polityczna, analfabetyzm, rusofobia..." ~Władysław Pasikowski

Róbcie sobie teraz po mnie pocisk itd. mam to gdzieś, wątek czytam tylko raz i do niego nie wracam. Kozaczcie dalej kto użyje więcej wulgaryzmów.

el polaco

2010-09-02, 23:26
Torghal napisał/a:



A co jak Ci k***a na opakowaniu od pasty do zębów napiszą, że nie wybiela zębów a druga tak mimo, że to jest przekoloryzowane to kupisz tą gorszą? Pozatym Irlandia jest tylko jedna, Japonia jest tylko jedna więc naucz się co to jest symbol, alegoria, metafora. Lepiej ty dojdź do władzy i pokaż jaki to jesteś prawdomówny - w zacofanym technologicznie kraju, gdzie ludzie nie mają do siebie szacunku, powiedz ludziom, że nie dasz zrobić przez 4 lata nic konkretnego i zażądaj oklasków za zbudowany orlik za unijne pieniądze.

"Naród wspaniały, tylko ludzie k***y." ~Józef Piłsudski

"A jakie nasz naród ma wady? Ksenofobia, antysemityzm, pijaństwo, lenistwo, chamstwo, brud, tandeta, głupota polityczna, analfabetyzm, rusofobia..." ~Władysław Pasikowski

Róbcie sobie teraz po mnie pocisk itd. mam to gdzieś, wątek czytam tylko raz i do niego nie wracam. Kozaczcie dalej kto użyje więcej wulgaryzmów.



A mi się akurat podoba to co napisałeś :mrgreen:

Stew

2010-09-04, 14:51
@el polaco

Powiem krótko: Idź na leczenie typie. Tam wyładujesz swoje wewnętrzne frustracje i problemy.

Prometheus_Coprophagus

2010-09-04, 15:27
Panowie, wrzućcie na luz. Kłócicie się o politykę i polityków, jakbyście jeszcze się nauczyli, że każdy z nich to taka sama k***a, tylko na różne sposoby próbują to maskować. Jeden przed wyborami prezydenckimi obieca, że zrobi coś, co w mocy prezydenta się nie znajduje, drugi będąc premierem powie, że załatwi to, w sprawie czego premier nic nie ma do gadania, trzeci nakradnie za dużo i aby odwrócić od tego uwagę społeczeństwa powie, że tamci dwaj to ch*je - a prawda jest taka, że kto by wyborów nie wygrał, przy korycie i tak będzie świnia.

@SQT: parę stron wątku temu pisałeś, że w Polsce nie było komunizmu, bo to, co mieliśmy w Polsce, ni ch*ja nie miało wspólnego z komunizmem. Nie odgrzebywałbym i puściłbym koło dupy, ale wybitnie mnie to uraziło. Dlaczego? Zgodnie z tym tropem nazizm też nie istniał, bo przecież przemiany tworzące Drittes Reich działy się za pieniądze z kredytów zaciągniętych w prywatnych bankach, znajdujących się w znacznej części w rękach żydów. No i sojusz z Japonią - czyż nie jest to zdrada rasy? A w Polsce nie ma demokracji, bo ta prawdziwa demokracja, ateńska jeszcze, sprzed reform Solona, opierała się na cenzusie majątkowym, aby udział we władzy mieli ci ludzie, którzy potrafią dojść do większych pieniędzy, ergo mają łeb na karku - a w naszym systemie głos bezdomnego wart jest tyle samo, co głos profesora uniwersyteckiego.

zerwikaptur

2019-11-19, 07:51
To ta co jako była motorniczy ma 9 koła emerytury a gość o nazwisku Światło w 95 roku zeznał w dzisiejszym IPN ze Henryka nie zatrzymała komunikacji w Gdańsku rylko Piła wódkę na zajezdni
W sieci trakcyjnej nastąpiła przerw w sosy prądu i stad ten brak komunikacji miejskiej w tamtym dniu .
No ale młoda demokracja potrzebuje bohaterów