18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Henryka krzywonos

Peprock • 2010-08-31, 23:35
działaczka Solidarności min. o sytuacji w Solidarności jak i (co najlepsze) Jarosławie Kaczyńskim (od 5:40 pocisk na jarka)

duchh

2010-09-01, 10:09
04:40 Byłam w Świnoujściu na takim karuzeli....
3 sekundy pozniej ktoś z tłumu "a ja w kołobrzegu byłem" hahah

ciwup

2010-09-01, 10:20
może i prosta z niej kobieta, ale ma większe jaja niż nie jeden facet na tej sali. powiedziała to co wszyscy myślimy o prezesiku i jego gierkach politycznych.

@ dirty_pig
gdyby nie ta stolica w Brukseli to byś teraz dalej zapiżdżał szutrówami gdziekolwiek tam zapiżdżasz.

Ranger

2010-09-01, 10:28
k***a, ta banda co się zachowuje jak wieśniaki, kiedy ktoś mówi to NASZ rząd ? Rany, jest aż tak źle? Wypie**alam stąd przy najbliższej okazji...

Prometheus_Coprophagus

2010-09-01, 10:32
Abstrah*jąc od tego, że Sadistic.pl to nie miejsce na politykę - rozumiem słowa skierowane do Kaczyńskiego, bo - zwłaszcza po wyborach - jego zachowanie mogłoby sugerować jakieś poważne objawy kliniczne. Ale odzyskanie wolności? pie**olenie tam, Krzywonos ma tyle wspólnego z obaleniem komuny, co Wałęsa - czyli, wbrew pozorom, gówno. Bo komunizm w Polsce nie upadł, PZPR nie została zdelegalizowana, jeno uległa samorozwiązaniu, a czerwone mordy po dziś dzień mają wstęp na salony, bo dekomunizacja to bajeczka dla grzecznych dzieci.

Dildo

2010-09-01, 10:36
o znowu nagonka na Kaczynskiego..? a Tusk znowu podatki podnosi

heztoz

2010-09-01, 10:38
oni maja nas wszystkich tak głęboko w dupie jak panią Henryke i to jest smutne

azerbejdzanification

2010-09-01, 10:40
Świetna promocja jej biografii którą przedstawiała dzień później w warszawie :samoboj:

teken

2010-09-01, 10:41
Szkoda, że takich ludzi jak ona nie jest wielu. To znaczy, może i są, ale nie mają okazji/szansy, by coś powiedzieć/zrobić.

piggmej

2010-09-01, 10:48
Lech kaczynski ktorego mam gleboko w dupie ^^.

wezu69

2010-09-01, 10:48
co to za kaflara?

think666

2010-09-01, 10:56
Przed Państwem największy hipokryta III RP.



edit: Przepraszam, Najjaśniejszej IV RP.

wezu69

2010-09-01, 10:56
krzywonos nawijala 6 minut a Sniadek DOBITNIE podsumowal.

Pener

2010-09-01, 10:59
ta szczypińska ze swoim uśmieszkiem... nie będę się denerwować.

zonk

2010-09-01, 11:10
el polaco napisał/a:

pocisk to ja mam z debili, którzy dają się robić w konia przez PO :lol:

A baba ma wściekliznę macicy.


tak jakby pis nie ciulał ludzi na każdym kroku....

pie**olisz synek


A pani bardzo ładnie pocisnęła jarkowi na wizji.

EDIT:
Goregoregore napisał/a:

Abstrah*jąc od tego, że Sadistic.pl to nie miejsce na politykę - rozumiem słowa skierowane do Kaczyńskiego, bo - zwłaszcza po wyborach - jego zachowanie mogłoby sugerować jakieś poważne objawy kliniczne. Ale odzyskanie wolności? pie**olenie tam, Krzywonos ma tyle wspólnego z obaleniem komuny, co Wałęsa - czyli, wbrew pozorom, gówno. Bo komunizm w Polsce nie upadł, PZPR nie została zdelegalizowana, jeno uległa samorozwiązaniu, a czerwone mordy po dziś dzień mają wstęp na salony, bo dekomunizacja to bajeczka dla grzecznych dzieci.


szczerze mówiąc komuna miała tyle wspólnego z prawdziwym komunizmem co nic. Więc śmieszne jest mówienie żę polsce był komunizm