18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Henryka krzywonos

Peprock • 2010-08-31, 23:35
działaczka Solidarności min. o sytuacji w Solidarności jak i (co najlepsze) Jarosławie Kaczyńskim (od 5:40 pocisk na jarka)

Tray

2010-09-01, 14:44
Ta i jakby była opowiadała się za "słusznymi ideami" (jeśli takie w ogóle istnieją ;) ) to by ją lansowało TVP i Radio Maryja

golderror

2010-09-01, 15:09
Pomimo tego, że ostatnio coraz bardziej staram się patrzeć na naszą scenę polityczną bez emocji to coraz częściej mi się nie udaje.

Jak Kaczyński, który coraz częściej zmienia swoje publiczne oblicze, może mówić że to ktokolwiek kłamie?

Fanatycy mogą mnie wykląć ale ten facet nie powinien rządzić i cała nadzieje w nas - młodych że ruszymy to zatwardziałe moherowe towarzystwo i podziękujemy ludziom którzy zamiast szukać pokoju i razem reformować to dążą do kłótni bo zwiększa im to poparcie w tym kraju...

In...........ro

2010-09-01, 16:49
miedziak napisał/a:

pocisk był niesamowity, akurat się załapałem na transmisję "na żywo" w TVN 24
Jadłem obiad i się mało nie udławiłem. :mrgreen:



Jadłeś obiad o 18? :-P

Baphomet

2010-09-01, 17:37
Ciuciurum napisał/a:

Zrozumcie to tęgie mózgi, że jakby na prawde ta baba była wartościową kobietą i popierała słuszne idee to nie byłaby lansowana przez TVN i Gejzete Zaborczą...



a pie**olisz ze glowa boli...

wypierdalajt

2010-09-01, 17:58
jest spokrewniona z cyganem
I TAK POWIEM!

kamuha

2010-09-01, 18:18
tak się rajcujecie panią JABBA z gwiezdnych wojen to ją może weźcie na romantyczną kolację a potem na dwa baty.

Zamiast wrzucić zdjęcie fajnej laski z zajebistymi cyckami to spuszczacie sie tu zbiorowo przy starej grubej i tempej babie ( co zresztą zaprezentowała publicznie). powiem tylko jedno FFFFFUUUUEEEEEEEEEEEEE

gnoj

2010-09-01, 20:38
Aż ze wściekłości podczas oglądania na żywo chciałbym wszystkich wielkich panów w modnych garniturach, ważniaków, pisowych wyjadaczy, którzy podczas słów płynących z serca tej kobiety śmiali się jak świnie, buraki, proste bałwany wystrzelać normalnie! Jak kaczyński (celowo z małej litery) wygłaszał mowę nikt z platformersów nie gwizdał i nie śmiał się czy szydził z tego zakompleksionego kurdupla. Ale nikt pisu nie przekona, że kultura to nie ich najmocniejsza strona...

bot89

2010-09-01, 20:51
to ch*jowe jest to przecież ch*jowe...

arachnia

2010-09-01, 21:01
tak Pani mnie pozytywnie zaskoczyla. Myslalam, ze to znowu egzemplarz zapatrzony w jarka. Moze prostymi słowami, ale dosadnie!

el polaco

2010-09-01, 23:40
SQT napisał/a:


tak jakby pis nie ciulał ludzi na każdym kroku....

pie**olisz synek


A pani bardzo ładnie pocisnęła jarkowi na wizji.

EDIT:

szczerze mówiąc komuna miała tyle wspólnego z prawdziwym komunizmem co nic. Więc śmieszne jest mówienie żę polsce był komunizm



pie**olnęła to Cię twoja stara patelnią po głowie. Wścieklizne macicy to jednak masz ty. Kup se kołek osinowy i posadź dupsko na nim, może to Cie uspokoi.

Peprock

2010-09-02, 00:10
Intero napisał/a:



Jadłeś obiad o 18? :-P



:homer: Twoja wypowiedź wniosła wiele do dyskusji

niektórzy ludzie pracują i jak wrócą z pracy (16 - 17) to przygotowanie sobie posiłku zwanego obiadem winno im zajmować godzinę... :homer:

Mastertoon

2010-09-02, 00:32
Ktoś napisał że to promocja jej książki - popatrzcie na tę kobietę, na emocje- myślicie że to było zaplanowane?

Ktoś napisał "tempa" baba - no zgadza się, motornicza tramwaju a dała w pysk prezesowi jak nikt w tym kraju!

Ktoś napisał że nagonka na Kaczkę a Tusk podnosi podatki- wykaż się i zamieść odpowiedniego posta tutaj- pośmiejemy się i z Tuska.

Dla Was wszystkich: :idzwch*j:

Stew

2010-09-02, 00:58
@el polaco

Co Ty k***a masz z tą wścieklizną macicy? Dnia świra się chyba za dużo naoglądałeś. Nic sensownego nie masz do powiedzenia, to zamknij mordę, a nie w jednym temacie piszesz dwa razy to samo :<.

Co do Krzywonos, a raczej ludzi po niej jadących. Zróbcie to samo co ona przy pierwszej lepszej okazji, jakiemuś politykowi którego nie lubicie. Nie ważne czy to Donek czy Kaczka, jeden ch*j. Macie za małe jaja i tylko napinacie się w necie.

Sad, but true :facepalm:

el polaco

2010-09-02, 13:50
Fumar napisał/a:

@el polaco

Co Ty k***a masz z tą wścieklizną macicy? Dnia świra się chyba za dużo naoglądałeś. Nic sensownego nie masz do powiedzenia, to zamknij mordę, a nie w jednym temacie piszesz dwa razy to samo :<.

Co do Krzywonos, a raczej ludzi po niej jadących. Zróbcie to samo co ona przy pierwszej lepszej okazji, jakiemuś politykowi którego nie lubicie. Nie ważne czy to Donek czy Kaczka, jeden ch*j. Macie za małe jaja i tylko napinacie się w necie.

Sad, but true :facepalm:



Odezwał się ten co ma jaja po kolana. A mnie wk***ia jazda na kaczkę, bo co bo tak jest modnie. Bo tak jest fajnie. Przygłupy oglądające MTV i j***nego truposza z dziurą w głowie co zwie się Czesio.

zonk

2010-09-02, 15:10
el polaco napisał/a:



pie**olnęła to Cię twoja stara patelnią po głowie. Wścieklizne macicy to jednak masz ty. Kup se kołek osinowy i posadź dupsko na nim, może to Cie uspokoi.


Trzeba mieć poważny uraz psychiczny i kompleksy żeby w obrażaniu kogoś używać jego rodzinę....


powtórzę: pie**olISZ SYNEK !