18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hannibal For King

Cord • 2009-12-13, 17:17
Potężny nigger pokazuje co potrafi 8-)
0 koksu, 100% naturalnych mięśni! Takiemu się należy respekt, a nie napompowanym głupkom z osiedla :!:



pompki w powietrzu FTW!

Skupek

2009-12-14, 13:46
fr33k napisał/a:


Jakbyś dostał 5-10 za kradzież(nigga stole my bike!), to może byś znalazł trochę czasu na trening.


No to kawałek czasu ojca żeś nie widział... Weźcie wszyscy wskoczcie starym do łóżka, niech was jeszcze trochę dorobią... Dla mnie koleś jest po prostu wielki. :]

elun napisał/a:

http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=222

tyle na temat, dziekuje


No i ? Ty widzisz jego łapę? Czytałeś chociaż artykuł, do którego podałeś link?

el...........un

2009-12-14, 22:04
Tak stary czytałem artykuł znam też chcąc, nie chcąc parę osób co się w sterydy bawią, i dlatego jak ktoś mi pisze ze 0 koksu to po prostu padam na cycki. Inna sprawa że koleś sobie wyćwiczył każdy nawet najmniejszy mięsień, a murzyni maja genetycznie zaprogramowane lepsze ścięgna i mięśnie od nas ;)

może stąd ten rasizm... :idzwch*j: j***na zazdrość

obrotowy

2009-12-15, 07:46
Chciałbym się tak wyrobić jak on ;] gonił bym dresków w okolicy aż żeby im klapeczki spadały, i tak wracając do dobrego smaku żartów o ludziach "innych",
jeżeli jest filmik że ktoś coś kradnie, bije kogoś albo nawet pakuje, to moim zdaniem można równo jechać po białych ,czarnych,gejach ,księdzach dopóki te testy są w stylu , "o jaki debil ja bym tak nie zrobił"albo "żal mi go , chętnie bym go skopał" i za to nikt nie może się oburzyc bo w końcu jestesmy równi ale kiedy zaczynam czytac teksty typu "bambuch, asfalt, fajnie go gibać w wiosce nauczyli";""pieprzony pedaluch""pedoklecha"
itp, itd to mi się szczerze rzygać chcę, ale nie można się czepiać bo autorzy takich komentarzy to dzieciaki które w piwnicy siedziały, komputer zamiast ojca miały i wyszlifowały się na podstawie niektórych bardzo edukacyjnych stron, już nie będe wymieniał jakich, a jak w wieku 16 lat słońce zobaczyły to im się do reszty powaliło w głowie i chcą strasznie błyszczeć swoimi "żartóweczkami" zgarbione pokraki bez pigmentu co zazdroszczą tylko, bo sami wytrenowali sobie prawą ręke

ząb za ząb, pozdro

[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2009-12-15, 09:49 ]
już raz upominałem by trzymać tematu w którym odpisujecie :!:

Muze

2010-02-06, 19:52
grace napisał/a:

Nie wiem dlaczego, ale przypomina mi tych kolesi z Melkart Ball (Tak się nazywali, right?)



W istocie ciezko dojsc do tego dlaczego akurat ich? nawet nie wiem w jakich kategoriach to rozpatrywac a mimo wszystko cos ich laczy...tylko co to moze byc sie pytam?!
Cytat:


a murzyni maja genetycznie zaprogramowane lepsze ścięgna i mięśnie od nas ;)



Jesli masz na mysli uzytkownikow sadistica to wiedz, ze jestem murzynem zydowskiego pochodzenia i nie zycze sobie takiego uogolniania
[/quote]

jakubczyk1985

2010-02-16, 23:54
pie**olicie wszyscy.Według mnie on musi zajebiście za małpami po drzewach ganiać

Ahab

2010-11-21, 19:29
bitch napisał/a:

OJO JOJ, DOŚĆ CO NApie**alACIE NA POLSKIM FORUM O CZARNYM TO JESZCZE GŁUPIO I IDIOTYCZNIE. PRZYPUSZCZAM ŻE JEDEN Z DRUGIM KTÓRY BY TAKIEGO MURZYNA SPOTKAŁ NA ULICY TO NIE DOŚĆ ŻE BY MU SIĘ ZSUNĄŁ Z DROGI TO NAWET BY SPUŚCIŁ WZROK A CO NAJLEPSZE ŻEBY BYŁO ŚMIESZNIE TO JESZCZE W SWOIM MIEŚCIE. ZAJMIJCIE SIĘ JAKIMŚ SPORTEM A NIE pie**olENIEM BO JAK NA RAZIE TO CZARNI SĄ LEPSI W KAŻDYM SPORCIE OD BIAŁYCH, PSEUDORASIŚCI NA FORACH



Po pierwsze to mieszkam w Gdynii i zawsze jak mijam murzyna to coś do niego mówię :) zazwyczaj ograniczam się do "obrzydliwa małpa" ,choć bywam bardziej twórczy i wierz mi nie jestem koksem ,wyglądam normalnie ,ale jestem u siebie i mam szacunek do siebie. I to oni spuszczają wzrok (choć czasem zdarza się jakiś z którym się "obetnę") i nawet nie muszę być do tego łysy (choć wtedy to już w ogóle omijają z daleka). I nie jest to nic szczególnego murzyni są w Polsce zastraszeni i nie kozaczą i bardzo dobrze. Każdy kto ma trochę jaj i nie boi się murzynów ,tylko dlatego ,ze są ewolucyjnym odpadem ,tak może robić. Jednego nygusa potraktowałem kiedyś metalowym prętem. Nie jestem z tego dumny ,ale też tego nie żałuję ,bo to było nie długo po tym jak mi jeden napastował siostrę. Ale ja byłem wychowywany według pewnych zasad ,a nie na tolerancyjną p*zdę wychowaną na pedalskich programach randkowych na Mtv.
A po drugie JEDYNYMI sportami w jakich lepsi są murzyni jest sprint i chyba skok przez płotki. Nie pie**ol za przeproszeniem farmazonów ,jak nie oglądasz nawet olimpiad ,a wiedzę masz taką jaką sam na swój chłopski rozum wymyślisz.
Slava.

dQrw10nYk0k5

2011-06-17, 22:45
@up uważasz, że po ponad roku warto cytować?
Fajny jesteś. Jak jedziesz do innego kraju i słyszysz "kolejny głupi Polaczek", "pilnuj pieniędzy to Polak", itd. to jesteś dumny ze swoich zasad?
Pewnie Cię boli, że na bawełnie zarobi więcej niż Ty.