18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hannibal For King

Cord • 2009-12-13, 17:17
Potężny nigger pokazuje co potrafi 8-)
0 koksu, 100% naturalnych mięśni! Takiemu się należy respekt, a nie napompowanym głupkom z osiedla :!:



pompki w powietrzu FTW!

Sonka

2009-12-13, 19:22
Cord napisał/a:

Takiemu się należy respekt



Dla murzyna NIGDY nie należy się respekt.

[ Komentarz dodany przez: Baalp: 2009-12-13, 19:38 ]
przeginasz

SiRafael

2009-12-13, 19:36
Sonka napisał/a:



Dla murzyna NIGDY nie należy się respekt.




szysza

2009-12-13, 19:42
Nie warto być sadystą/rasistą/ch*j wie czym jeszcze na siłę, jak to ktoś tutaj celnie dawno temu już zauważył.

Saia

2009-12-13, 20:04
Ludzie myślą że jest zabawnie jak się zwyzywa czarnego na forum. Chciałbym wam tylko przypomnieć że nie jesteście przez to fajniejsi , jesteście po prostu debilami.

Magik2501

2009-12-13, 20:13
Saia napisał/a:

Ludzie myślą że jest zabawnie jak się zwyzywa czarnego na forum. Chciałbym wam tylko przypomnieć że nie jesteście przez to fajniejsi , jesteście po prostu debilami.



ohh =* mash piffko ;*

a tak poważnie to z kolei ja chciałem zauważyłem zauważyć, że gówno nas ta opinia obchodzi.
A obrazek denny, bo narysowany Hitler był nazistą, a nie faszystą i w dodatku faszyzm, w przeciwieństwie do nazizmu, nie był ruchem rasistowskim ani antysemickim. Benito przyjmować do swojegu ruchu faszystowskiego murzynów z podbitej Etiopii i nie widział w tym nic dziwnego.

mechatronik

2009-12-13, 20:18
a jak Olisadebe strzelał bramki dla reprezentacji to uszamki klaskaliście

obrotowy

2009-12-13, 20:22
Tak czy siak jesteście rasistowskimi psami, jesteście gorsi od szwabów którzy mordowali również polaków bo uważali że rasa słowiańska jest gorsza od aryjskiej bo wiedząc ile zła pociąga za sobą ta "ideologia" dalej się w nią bawicie
szkoda że nie widzą was Akowcy z przed 50 lat, pewnie by się was brzydzili...
tak po za tym respekcik dla gościa

SiRafael

2009-12-13, 20:33
Magik2501 napisał/a:



ohh =* mash piffko ;*

a tak poważnie to z kolei ja chciałem zauważyłem zauważyć, że gówno nas ta opinia obchodzi.
A obrazek denny, bo narysowany Hitler był nazistą, a nie faszystą i w dodatku faszyzm, w przeciwieństwie do nazizmu, nie był ruchem rasistowskim ani antysemickim. Benito przyjmować do swojegu ruchu faszystowskiego murzynów z podbitej Etiopii i nie widział w tym nic dziwnego.



Podstawią Hitlerowskiego nazizmu był faszyzm.
Rasizm/Antysemityzm pojawił się w faszyzmie, lecz dopiero w końcowej fazie rozwoju pod naciskiem państwa niemieckiego. Wnioski do tego możesz sobie sam wysnuć.

Magik2501

2009-12-13, 20:37
AKowcy byli też katolikami, a tutaj katolicyzm jest wyśmiewany.

Nie ma takiego czegoś jak rasa aryjska czy słowiańska. To wszystko to rasa biała. A Słowianie z naukowego punktu widzenia też są Aryjczykami, tak samo jak np. Hindusi.

Kto się bawi w tą ideologię? :D co za brednie, każdy rasista jest od razu nazistą? Czyli idąc za ciosem każdy robotnik jest komunistą, a każdy nie-anarchista faszystą?

Maciejo

2009-12-13, 20:48
A pewnie i tak go juz zastrzelili na osiedlu ;]

speedbuster

2009-12-13, 20:50
Sonka przeginasz. W ogóle jak dla mnie to przykre są te rasistowskie komentarze od ciot po drugiej stronie monitora. Ok rzeczywistośc jest jaka jest afroamerykanie pchają się do bogactwa, a tam gdzie nie mają szans - kradną. Ale, na przykładzie Stanów Zjednoczonych, kto ich tam ściągnął, jak nie BIALI?
tyle

s_LP

2009-12-13, 20:58
0 koksu, 100% naturalnych mięśni!

i tak go przywieźli z Afryki :D

szysza

2009-12-13, 21:23
A myślisz, że skąd pochodzą czarni? Z pie**olonej Laponii? Serio, żeby tu jeszcze kto coś smiesznego pisał, to mogę skumać, ale ten pseudorasizm na poziomie katowanego w domu przez naj***neo ojca gimnazjalisty to juz po prostu wk***iac zaczyna. Dajcie sobie siana, jesli nie jestescie w stanie zapodac nic smiesznego, bo pisanie dla pisania to mozna rownie dobrze na papierze toaletowym uprawiac.
Tak sie leciutko poirytowalem ^^

Nihoo

2009-12-13, 21:45
Super wstawka.
Koleś musiał nieźle trenować.
Też bym tak chciał... :)

PS: Jak ja nienawidzę rasizmu...
Z wielką chęcią wystawiłbym każdego typka owym "murzynom" to oklepania.

Kolor skóry nie jest ważny.
To też człowiek.
W Anglii sporo jest czarnych a mimo to są wypas kumplami.

Zazdrościcie im tak bardzo że musicie ich krytykować i się z nich nabijać?
Popatrzcie na siebie!
Oni często się zachowują bardziej cywilizowanie od niektórych.
Wyzywając im i nabijając się z nich pokazujecie jak bardzo jesteście zacofani!

Podziwiać go powinniście za wysiłek, trud i staranie.
Popatrzcie na siebie!
Spójrzcie w lustro.
17 cm w bicepsie
50 w pasie
60 w klacie
Całe życie przed PC
Brak życia które byłoby warte uwagi.

Jedyne co umiecie to wyzywać na odległość bo bezpiecznie.