18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hannibal For King

Cord • 2009-12-13, 17:17
Potężny nigger pokazuje co potrafi 8-)
0 koksu, 100% naturalnych mięśni! Takiemu się należy respekt, a nie napompowanym głupkom z osiedla :!:



pompki w powietrzu FTW!

szysza

2009-12-13, 21:48
Dawno temu widziałem kajś typa, który robił pompki bez nóg. Znaczy się, normalnie leżał, jeno trzymał nóżki w powietrzu i sobie pompował. Smaszno to wyglądało. Tak mi się właśnie przypomniało...

ferro

2009-12-13, 21:48
k***a ludzie ogarnijcie sie to nie XVIIIw ;/
mamy XXIw. i równość. tak mnie to denerwuje, jak ktoś uważa swoją wyzszosc przez to ze jego skóra jest 'biała'.
Jeszcze te teksty wzięte z beznadziejnych kawałow, pisanych przez zakompleksionych, z zaslepkami na oczy idiotow ;/
A tu na Sadisticu pod kazdym filmikiem, na ktorym jest jakis Murzyn znajdzie sie kilku debili, którzy mysla, ze bedą fajni i zajebisci jak sobie po nim pojadą.
Pathetic i tyle na ten temat.

szysza

2009-12-13, 22:07
Ej. Nie popadaj w skrajność. To, że ktoś ma inny kolor skóry, innego wyznania jest, czy cuś, nie oznacza, że nie można się z niego śmiać. Oczywista, w granicach dobrego smaku. Inaczej popadniemy w chorą patologię, z murzynów śmiać się nie można, bo to rasizm. Z pedałów niet, bo homofobia, z żydów niet, bo antysemityzm. Nawet z kawałów o jasiu niet, bo to pedoffila, czy ch*j wi co. Fakt, że ludzie tu momentami przesadzają z jazdą na kolorowych, ale takie traktowanie ich jak relikwie to też bezsens.

Matuch90

2009-12-13, 22:33
Noo Pudziana, pewnie by rozj***l

PinkRose

2009-12-13, 22:36
Fajnie żyłka wam pęka :szczerbaty:

ferro

2009-12-13, 22:53
@szysza jezeli to do mnie bylo to nie popadam w skrajnosc.. jest ta granica jak piszesz, ale tu jest nagminnie łamana. Kazdy człowiek ma prawo do bycia szanowanym, a nie jechaniu po nim jak po kupie g... to ma byc cywilizowany swiat, a nie swiat ktory cofa sie w rozwoju, Znam bardzo duzo Murzynow i powiem Ci, ze wiem, ze na nich moge bardziej polegac niz na 'na białych' oraz wiekszosc z nich ma wieksza kulture osobistą niz my.

Zana90

2009-12-13, 22:57
Szacunek :)

kolka

2009-12-13, 23:12
ciśniecie mu, że czarny itd. ale czy wam by się chciało ??? Czy poświęcilibyście czas, aby zrobić sobie takie mięśnie ??? wątpię (mi by pewnie też się nie chciało). A jak zaczął robić coś w rodzaju pompek to uszy mi opadły ...

fr33k

2009-12-13, 23:56
kolka napisał/a:

ciśniecie mu, że czarny itd. ale czy wam by się chciało ??? Czy poświęcilibyście czas, aby zrobić sobie takie mięśnie ??? wątpię (mi by pewnie też się nie chciało). A jak zaczął robić coś w rodzaju pompek to uszy mi opadły ...


Jakbyś dostał 5-10 za kradzież(nigga stole my bike!), to może byś znalazł trochę czasu na trening.

BueR_MadasS

2009-12-14, 00:14
Zasady pisania tematów i postów

7. Starajcie się trzymać tematu w którym odpisujecie, jeśli chcecie poruszyć jakiś inny temat napiszcie go w forum Klop.


o punkcie 6 też nie zapominajcie

bitch

2009-12-14, 05:50
OJO JOJ, DOŚĆ CO NApie**alACIE NA POLSKIM FORUM O CZARNYM TO JESZCZE GŁUPIO I IDIOTYCZNIE. PRZYPUSZCZAM ŻE JEDEN Z DRUGIM KTÓRY BY TAKIEGO MURZYNA SPOTKAŁ NA ULICY TO NIE DOŚĆ ŻE BY MU SIĘ ZSUNĄŁ Z DROGI TO NAWET BY SPUŚCIŁ WZROK A CO NAJLEPSZE ŻEBY BYŁO ŚMIESZNIE TO JESZCZE W SWOIM MIEŚCIE. ZAJMIJCIE SIĘ JAKIMŚ SPORTEM A NIE pie**olENIEM BO JAK NA RAZIE TO CZARNI SĄ LEPSI W KAŻDYM SPORCIE OD BIAŁYCH, PSEUDORASIŚCI NA FORACH

koopa

2009-12-14, 06:44
bitch napisał/a:

OJO JOJ, DOŚĆ CO NApie**alACIE NA POLSKIM FORUM O CZARNYM TO JESZCZE GŁUPIO I IDIOTYCZNIE. PRZYPUSZCZAM ŻE JEDEN Z DRUGIM KTÓRY BY TAKIEGO MURZYNA SPOTKAŁ NA ULICY TO NIE DOŚĆ ŻE BY MU SIĘ ZSUNĄŁ Z DROGI TO NAWET BY SPUŚCIŁ WZROK A CO NAJLEPSZE ŻEBY BYŁO ŚMIESZNIE TO JESZCZE W SWOIM MIEŚCIE. ZAJMIJCIE SIĘ JAKIMŚ SPORTEM A NIE pie**olENIEM BO JAK NA RAZIE TO CZARNI SĄ LEPSI W KAŻDYM SPORCIE OD BIAŁYCH, PSEUDORASIŚCI NA FORACH



Napewno w sportach zimowych :]

mesiash

2009-12-14, 12:10
słyszałem że gość ma dostać polskie obywatelstwo i na zawody w skokach narciarskich ma jechać zamiast Małysza ;)

eevi

2009-12-14, 12:48
W powietrzu... A małpy to gdzie się niby bujają? Nie widzę w tym nic dziwnego.