18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gross o Polakach którzy 'Przeszkadzali Żydom w przeżyciu'

Pan_Generał • 2012-10-29, 17:00
Mądrości żydka o naszych rodakach... Nóż się w kieszeni otwiera!



Warto aby dostał się na główną i aby ludzie się dowiedzieli o tej hołocie! (o żydkach oczywiście)

bo...........30

2012-10-29, 22:35

Liluh

2012-10-29, 23:22
Bosz... jeden idiota w tv i kilkudziesięciu kretynów tutaj, sądząc po komentarzach. Za co ci biedni akowcy walczyli z okupantem, ja się pytam... żeby jakiś gówniarz jeden z drugim mówił dzisiaj, że "Hitler miał rację", mordę sobie wycierał patriotyzmem. Ilu znacie Żydów osobiście? W Izraelu na wycieczce byliście, czy wszystkie informacje czerpiecie z publikacji swołoczy pokroju Bubla "Poznaj Żyda"?

Poziom rynsztokowy i co drugi komentarz 'ambitnie' prześciga się w wymyślaniu gdzie by tu jeszcze "spalić żyda". Banda internetowych bohaterów narodowego socjalizmu niemieckiego w wieku wojującego trądziku. Będę łaskawy, podobnie generalizując zamiast wyroku śmierci zaordynuje karę chłosty. Bić was po dupach i ryjach aż rozumu nabierzecie.

gressive

2012-10-29, 23:30
@ Liluh

Idź sobie stąd cholerny beznapletkowcu.

mateelv

2012-10-30, 02:50
k***a gdyby nie Polacy, to w ogóle by ich na tej ziemi nie zostało

WojciechM

2012-10-30, 03:16
Nosz k***a, Polacy przeszkadzali Żydom przeżyć bo bali się przyznać przed sąsiadami tego, że takiego ukrywają. A co, mieli całej wsi czy kamienicy rozgłaszać "hej! chowamy żyda!", na pewno by mu to pomogło. A tylko w Polsce za ukrywanie Żydów groziła kara śmierci dla całej rodziny. To samo ukrywanie za pieniądze. Duńczycy brali kase za przerzut, wszystko ok, ale Polacy jak brali kase to już źli, "złote żniwa" k***a. A niby skąd mieli wziąć pieniądze na wyżywienie takiego? Sami nieraz nie mieli co do garnka włożyć i jeszcze mieli karmić za darmo Żyda? Wielu z nich miało pochowane złoto i inne kosztowności. A antysemityzm nie bierze się znikąd, nie dziwcie się, że część osób jedzie dzisiaj po Żydach jak tak jesteśmy przez nich opluwani, pomimo tego, co dla nich zrobili nasi dziadkowie!

Shatter

2012-10-30, 06:03
No jak tam k***a. Apel do wszystkich sk***ysynów dalej trzymające swoje brudne polskie łapy na majątkach moich przodków. Oddajcie wszystkie kamienice sk***ysyny. Jak wam nie wstyd? Zachowujecie się jak hieny. Podczas gdy moi przodkowie po nocach uczyli się języków obcych i trudnej sztuki kupiectwa; wasi przodkowie byli zwykłymi śmieciami i psami i przetrwaniali te nieliczne śmiecie, które mają chlając k***a i współpracując z nazistami. Oddajcie majątki jeszcze raz powtarzam! Zanim wielka moc Izraela sama się o nie upomni. k***a psy. Polska oddaj majątki, które zagrabiłaś mojego, mojemu ludowi k***a. To było ostatnie wezwanie, zanim fala Izraelitów zaleje wasze ch*jowe miasta i doprowadzi je do porządku. Aaaaaaaaaaaa. k***a jestem najlepszy. Jestem najlepszy w tym co robię i wszyscy o tym wiedzą. To nie moja wina, że w w waszej zj***nej Europie nie ma wolności słowa i wasi rodacy mają was w dupie k***a. Wszyscy na was srają, wy nawet na siebie sami sracie prowadząc taki tryb życia jaki prowadzicie śmiecie. Ja pie**ole k***a nie zasługujecie na wolność, nie dorośliście do tego, a z resztą i tak jej nie macie bo wszyscy was r*chają jak chcą biedaki k***a. Pamiętajcie tylko biednym społeczeństwem można kierować tak jak stadem k***a brudnych psów zaj***nych w dupę. I o to właśnie chodzi...

A poza tym:
Dlaczego Mariusz "Szczera Biel" Szczerski nie jeździ na rowerze?
BO NIE ŻYJE!!!

Ork.Fajny

2012-10-30, 08:32
Liluh napisał/a:

[...]Za co ci biedni akowcy walczyli z okupantem, ja się pytam... żeby jakiś gówniarz jeden z drugim mówił dzisiaj, że "Hitler miał rację", mordę sobie wycierał patriotyzmem.
[...]
Poziom rynsztokowy i co drugi komentarz 'ambitnie' prześciga się w wymyślaniu gdzie by tu jeszcze "spalić żyda". Banda internetowych bohaterów narodowego socjalizmu niemieckiego w wieku wojującego trądziku.[...]


Raz. Z całym szacunkiem do AK. Ale jako zlepek różnych organizacji była jedyną gdzie pojawiały się antysemickie treści. Więc lepszym przykładem byłoby NSZ.
A dwa, to jakbyś dziś nie wiedział Izrael mieni się naszym przyjacielskim państwem w ramach np. NATO a cały czas sponsorują lobby żydowskie w Polsce i USA działające na cel "odzyskania" majątków przedwojennych, albo tak nam ufają że życzą sobie by żydowskie wycieczki w Polsce mogły mieć ze sobą funkcjonariusza uzbrojonego w broń którą ten może wszystkich straszyć mając ją na wierzchu, albo tak nas szanują że generał wojsk Izraela łamie sobie nakaz naszego lotnictwa i wojskowym samolotem przelatuje nad jakimś obozem koncentracyjnym 2x niżej niż powinien a tłumaczenie w telewizji brzmi mniej-więcej "600lat słuchaliśmy Polaków, teraz nie musimy".
To są te powody które dają nam żydzi byśmy ich szanowali...?

Shatter napisał/a:

No <bla bla bla bla> ŻYJE!!!


Zieeeeeeeew... Coś jeszcze?

Sz...........jk

2012-10-30, 09:20
@Arashel

Izrael jest sojusznikiem USA, nie należy do NATO więc nie ma z nami sojuszu wojskowego.

niegrzech

2012-10-30, 09:31
Biedny chory człowiek

Ork.Fajny

2012-10-30, 09:36
Abdulan napisał/a:

Izrael jest sojusznikiem USA, nie należy do NATO więc nie ma z nami sojuszu wojskowego.


To z jakiej okazji nasze F16 ostatnio brały udział w manewrach z siłami Izraela?

Sz...........jk

2012-10-30, 09:54
Nie mam pojęcia, może po prostu mieliśmy jakieś wspólne manewry na podstawie jakiejś umowy z USA i Izraelem (menewry nie muszą odbywać się w ramach sojuszu). Izrael nie należy do NATO więc nie jest militarnym sojusznikiem Polski. My za to jesteśmy sojusznikiem USA, które współpracuje militarnie z Izraelem.

Liluh

2012-10-30, 10:51
@arashel

Izrael - zlewam ciepłym moczem. Dla mnie to państwo rozbójnicze, które odmawia prawa do stanowienia Wolnej Palestynie. Gross z kolei jest zaślepionym, nieuczciwym i głuchym maniakiem, którego wyciągnięto na światło dzienne i lewacko naznaczono na naczelnego historyka-rewizjonistę, bo jako pierwszy (chociaż mało uczciwie) dotknął sprawy mordowania Polaków wyznania mojżeszowego przez ich sąsiadów. Teraz wali w ten sam bęben ignorując fakt, że to właśnie Polacy, w największej liczbie, noszą tytuł Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata. Że za ukrywanie Żyda była kara śmierci, że Polacy-katolicy tak samo kończyli w obozach śmierci itd. itp. Dlatego Gross zasługuje na olanie ciepłym moczem.

Ale jak czytam durne, antysemickie komentarze, oparte na gówniarskiej zasadzie "bo tak", podobnie jak Grossa ignoranckie, albo jeszcze jakieś neonazistowskie wstawki, to mnie szlag trafia.

W AK nie było antysemickich treści, jako organizacji, chyba, że chodzi ci o indywidualne opinie poszczególnych członków.

K-...........an

2012-10-30, 23:14
Przypomniało mi się, że muszę zapłacić rachunek za gaz :hitler:

loregore

2012-10-31, 01:38
jak rts się wypowiada to nóż w kieszeni się otwiera brawo monika