18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gross o Polakach którzy 'Przeszkadzali Żydom w przeżyciu'

Pan_Generał • 2012-10-29, 17:00
Mądrości żydka o naszych rodakach... Nóż się w kieszeni otwiera!



Warto aby dostał się na główną i aby ludzie się dowiedzieli o tej hołocie! (o żydkach oczywiście)

bo...........30

2012-10-29, 19:08
tylko jak schwytani przez niemców żydzi wydawali Polaków, którzy ich ukrywali to dobrze było... jak Kali komuś ukraść to dobrze, jak ktoś Kaliemu to ch*j

Suka_Blyat

2012-10-29, 19:11
"... I przestańcie mą Ojczyznę straszyć antysemityzmem..."
L. Czajkowski - jedwabny interes

sz...........an

2012-10-29, 19:12
ch*j... 1940+ rok

Partyzantowi pomógłbym. Skoczkowi pomógłbym. Żołnierzowi pomógłbym. Ale żydowi który prowadził zakład jubilerski i jego wartość bojowa jest k***a żadna bym nie pomógł... mało że mnie by SS rozstrzelało to pewnie i całą wieś.

stiw1500

2012-10-29, 19:12
Gość ma czelność mówić,że Polacy przeszkadzali im przeżyć.Wielu ludzi ryzykowało życiem swoim i najbliższych udzielając im schronienia i pomocy.Ciekawe ilu żydów poświęciło by się tak dla polaków.

Eth

2012-10-29, 19:22
"Patrząc na powyższe komentarze widać, że w polsce nie ma antysemityzmu wcale."

Gdzie masz antysemityzm w komentarzach ?
Napisanie o jakims zydzie, ze jest idiota - ANTYSEMITYZM!!
Juz widze, jak zydzi by ratowali polakow, wielkie oburzenie ze czesc ich wydawala... sam zyje gross zyje dzieki polakom.
Obojetnie co sie nie zrobi, a jedna ze stron jest zyd to wychodzi antysemityzm.

Pa...........an

2012-10-29, 19:23
Prawda jest taka, że nie ma narodu gorszego lub lepszego. Ludzie wszędzie są tacy sami i nawet w najbardziej ksenofobicznym społeczeństwie znajdzie się wielu prawych ludzi gotowych zaryzykować własnym życiem, by pomóc innym. Obojętnie czy chodzi o Niemców, Ruskich, Polaków...

Arabom wystarczy wprowadzić prawo świeckie. Ludom z Afryki - zanieść kaganek oświaty. Koreańczykom z Północy dać wolność, a Polakom przestać mydlić oczy. I wszyscy będą sobie równi ;)

Mathiuser

2012-10-29, 19:32
Pan kapitan,
Weź, bo się jeszcze rozmarze :->

ziemniak1311

2012-10-29, 19:34
Myślę że teraz wiele osób żałuje tego, że pomagało normalnym rodzinom żydowskim w czasie wojny. Gdybym ja ( zakładając hipotetycznie ) pomógł rodzinie żydowskiej i powiedzmy stracił przy tym kogoś z własnej rodziny teraz bym bardzo tego żałował. Ludzie się poświęcali chowając żydów we własnych domach narażając na to własną rodzinę. Teraz, po tylu latach to nie Niemcy a my jesteśmy winni mordu żydów. Co tam że w obozach ginęli także nasi ludzie. Powinni wybić ich do końca. A tak trochę z innej beczki. Czy wiecie kto zachęcał wszystkich do rozbierania się, zostawiania swoich rzeczy, wchodzenia do komór gazowych i "brania zabójczego prysznicu " ? Czy wiecie kto następnie zabierał ich ciała i przenosił do miejsca gdzie miały zostać spalone ? Jak ktoś się zainteresuje to znajdzie informacje...


Teraz mnie pewnie wszyscy zbluzgają ale powiem swoje zdanie.

Szkoda że tego żydowskiego buraka się nie pozbyli.

NomedN

2012-10-29, 19:35
Smutne jest, że Gross i niektórzy żydzi mają o nas takie zdanie.

Smutne jest, że większością postów w tym temacie przybiliście Grossowi piątke i potwierdziliście jego tezę.

dth

2012-10-29, 19:46
A ja mam takie pytanie: dlaczego po prostu ich nie olejemy? Niech nas mają za morderców, okrutników i złodziei. A poza tym niech wypie**alają, bo gówno nas obchodzi co oni o nas myślą. Niech wracają robić holokaust Palestyńczykom, j***ni hipokryci.

Tymecki

2012-10-29, 19:49
pie**olony Sk***ysyn żydzi mieli wyższe urzędy w UB , po za tym jak można komercjalizować tragedie swojego narodu . . . 0 honoru , 0 zasad aby nakraść jak najwięcej. Już jak słucha się tego Gross'a to mi się nie dobrze robi , sprzedawca Polskiego narodu .

" W 1996 został odznaczony przez Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej"

ja jebie . . .

wyrwiszmat88

2012-10-29, 19:51
krótkie i wyczerpujące temat żydów.


maniiiek

2012-10-29, 19:54
@NomedN dziwisz się? Może jak na Ciebie plują to się cieszysz, że deszcz pada aby nie urazić tego kto Cię opluwa, ale na szczęście inni tacy nie są. Ten pajac znieważył cały naród polski i jeszcze ma czelność mieć do nas pretensje. O co? O to, że ludzie wyżej cenili własnych bliskich od obcych ludzi? A ilu Polaków Żydzi ocalili?

Ciesin

2012-10-29, 19:55
Skoro Polacy są tacy źli, to czemu nie przeniesie się do Izraela? Gdyby parę arabskich pocisków przeleciało nad głową, albo - przy pomyślnych wiatrach - posiedział trochę w ostrzeliwanej Merkavie pewnie zmieniłby zdanie. Uwielbiam ludzi roztrząsających historię i tworzących na jej podstawie stereotypy. Niemcy - mordercy, Ruscy - mięso armatnie, Japończycy - maszyny do zabijania, Polacy - nie dość, że przegrani, to jeszcze Żydów podkopywali.