18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gross o Polakach którzy 'Przeszkadzali Żydom w przeżyciu'

Pan_Generał • 2012-10-29, 17:00
Mądrości żydka o naszych rodakach... Nóż się w kieszeni otwiera!



Warto aby dostał się na główną i aby ludzie się dowiedzieli o tej hołocie! (o żydkach oczywiście)

Carol

2012-10-29, 20:01
Jak ktoś przekręca historię nie po myśli Żydów to idzie siedzieć do kicia.

bartek19941

2012-10-29, 20:15
Uwazam ze pozbycie sie duzej czesci żydów z Polski podczas 2 wojny jest jedna z niewielu korzysci dla Polski z wojny . Chociaz oczywiscie nie popieram sposobu w jaki to zostalo uczynione, ale sluchajac lub czytajac wypowiedzi zydow dochodze do wniosku ze to w wiekszosci zwykle scierwo wiecznie poszkodwane myslące tylko o sobie i o swoich interesach .

Dża

2012-10-29, 20:15
Historia się zmienia na naszych oczach...

Nie wiem kto dokładnie to powiedział, ale zapamiętałem te słowa dość dobrze:

"Bójcie się czasów, gdy oprawcy będą uważani za ofiary. To będzie zwiastować kolejną wojnę."

Polskie obozy śmierci i Polscy mordercy Żydów.Polacy kolaborowali z Hitlerem, lecz nie z Niemcami. To Hitler własnymi rękami zamordował miliony ludzi, Niemcy nie brali w tym udziału.
Polacy zabijali biednych Niemców, palili Żydów w piecach, do tego popełniali zbiorowe samobójstwa, a ciała wysyłali do Katynia, aby do tego wrobić Rosjan...

Moja dziewczyna brała udział w wymianach międzynarodowych w szkole. Akurat na Wrocławskim rynku była postawiona instalacja z okazji wyzwolenia obozu Auschwitz. Tablice były w trzech językach. Młodzi Niemcy nie chcieli uwierzyć w to, co było tam napisane. W szkole ich o tym nie uczą. Potraktowali to jako "Antyniemiecką propagandę" a sprawę chcieli oprzeć o konsulat. Sprawę natychmiast wyciszono. Rodzice tych dzieciaków zrobili ponoć niezłą aferę. Czyżby dziadek z Hitler Jungen się oburzył?...

mr_9mm

2012-10-29, 20:24
Brakuje mi tutaj komentarza pewnego użytkownika: tępiciela Niemców i obrońcy żydów. :amused:

cannabis7777

2012-10-29, 20:30
Moreq napisał/a:

"Amerykański pisze Żyd
O Waszej za holocaust winie,
Obce Żydowi słowo "wstyd",
Choć w polskiej chował się rodzinie."

Tekst z utworu czajkowskiego "Żołnierzom wyklętym"



Osuszył czas mokradła krwi,
Czerwone słońce znów w zenicie...
Czy warto było w wojny dni
Za taki kraj oddawać życie?

Słychać pokoleń drwiący śmiech,
To komuniści mają święto,
Lecz Mądry Bóg w Osobach Trzech
Pojmuje, za co Was wyklęto.

Zanim ostatni pójdzie z Was
W niebieskiej partyzantce służyć,
Wszyscy staniemy jeszcze raz.
Może historia się powtórzy...

Ujada sztab lewackich szmat
I wściekle wrzeszczy swołocz UBecka
Że tamtą Polskę uznał świat,
Gdy armia tkwiła w niej sowiecka.

Amerykański pisze Żyd
O Waszej za holocaust winie,
Obce Żydowi słowo "wstyd",
Choć w polskiej chował się rodzinie.
Zanim ostatni pójdzie z Was
W niebieskiej partyzantce służyć,
Wszyscy staniemy jeszcze raz.
Może historia się powtórzy...

Wystawę oto macie dziś,
Skoro najlepszą bronią pamięć
I groźna tej wystawy myśl
- Że wolnych ludzi nic nie złamie.

Niech się prostuje nieszczęść splot
I niechaj drżą moskiewskie karły.
Hańba wierzącym w Sierp i Młot,
Chwała za niepodległość zmarłym.

Zanim ostatni pójdzie z Was
W niebieskiej partyzantce służyć,
Wszyscy staniemy jeszcze raz.
Może historia się powtórzy...

soqu1

2012-10-29, 20:47
ja bym może do studia zaprosił chrześcijanina, by poopowiadał jak to żydzi nienawidzą chrześcijan i plują na nich w Jerozolimie, albo jak zabijają muzułmanów mając przyszytą amerykańską plakietkę i mówiąc, że to w imię chrześcijańskiego Boga

Amnesia90

2012-10-29, 20:49
Najlepszy program tv zydow ?? Pod napieciem !!!


Gdzie jest najwiecej zydow ??? W atmosferze !!

Pozdro Zyd to frajer Zyd to buc zyje po to by go tluc !!!

arekwroclaw

2012-10-29, 20:58
najbardziej mnie śmieszyła postawa polaków, którzy mówili w TV mniej więcej tak: "jeb*ne Żydy, mówią, że jesteśmy antysemitami"

Radysh

2012-10-29, 21:19
Roszp napisał/a:


Tak jej nie lubisz, że nawet nazwisko przekręciłeś



Oszywiście. A muszę znać jej nazwisko? Wiadomo o kogo chodzi.

zielak300

2012-10-29, 21:37
Gross do dzisiaj chodzi rynsztokiem.

Ork.Fajny

2012-10-29, 21:47
tofur napisał/a:

Patrząc na powyższe komentarze widać, że w polsce nie ma antysemityzmu wcale... Prawda jest taka, że facet napisał zgodną z faktami, ale dla większości niewygodną książkę. Prawda w oczy kole :P


To ta sama książka gdzie bez żadnych dokumentów, a jedynie stwierdzając że ktoś przed nim tak napisał, oskarża m.in. NSZ o mordowanie żydów...?
Powiem jej pass...


soqu1 napisał/a:

ja bym może do studia zaprosił chrześcijanina, by poopowiadał jak to żydzi nienawidzą chrześcijan i plują na nich w Jerozolimie, albo jak zabijają muzułmanów mając przyszytą amerykańską plakietkę i mówiąc, że to w imię chrześcijańskiego Boga


...
Wszystkie religie które wymieniłeś tutaj wyznają tego samego Boga...

nekronomikon

2012-10-29, 22:10
Niech nie pie**oli, bo ilu polaków przemycało im żywność do getta, ilu polaków chowało ich w piwnicach,szafach, kanałach i innych zakamarkach żeby ich szwaby nie znaleźli i to nie zawsze za pieniądze. Jak widzę takiego i słyszę jak pie**oli bez sensu "bo jego naród wielce pokrzywdzony" to mam ochotę wskrzesić hitlera.

Be...........0k

2012-10-29, 22:30
Proponuję przeczytać książkę - "Przedsiębiorstwo Holocaust" Norman G. Finkelstein. Polecaną w wątku Kłamstwo holokaustu, który stanowi ciekawy wstęp. Książkę łatwo znaleźć jako e-book. Dodatkowo autor książki wypowiada się o J.T. Gross'ie.

hogg

2012-10-29, 22:32
Radeghost napisał/a:

Coraz lepiej rozumiem Hitlera. Ech, że ten holokaust się nie powiódł w pełni... Szkoda.



Ty go rozumiesz? LMFAO! Dla Hitlera to ty jesteś podczłowiek gorszego gatunku, trzoda słowiańskiego bydła ciut lepsza niż Żydzi czy cyganie.

Hitler na takich jak ty to lachę kładł a ty go rozumiesz huehueheuhue...