18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grajek z katowickiego dworca - Mariusz Goli

Nap_Limak • 2012-07-23, 12:06
"Udało mi się go znów uchwycić. Cieszcie się jego muzyką razem ze mną" - cieszymy się.


Bestyja666

2012-07-23, 12:23
@up

a Ty se dupe ogol, człowiek ślicznie gra :>

Pa...........an

2012-07-23, 12:32
treblewhat napisał/a:

niech se ryj goli


Zarost Ci się jeszcze nie pojawił na twarzy to zazdrościsz... :-P




btw.
Filmik mnie nie zaskoczył, bo nie od dziś wiadomo, że ludzie grający na ulicy bardzo często mają ogromny talent, który się marnuje, niestety.

Oczywiście lepiej promować jakieś j***ne pasztety Grycanki, które poza wpie**alaniem schabowego w ilościach większych niż ustawa przewiduje - gówno potrafią. :roll:

Ec...........on

2012-07-23, 13:01
treblewhat napisał/a:

niech se ryj goli



Powiedział k***a reprezentant dziewiczego wąsika

Nap_Limak

2012-07-23, 13:07
Niesamowity utwór "Arabic"


Dzedaj87

2012-07-23, 13:52
Przy takiej muzyce Wojska polskie, skopały krzyżakom p*zdy pod Grunwaldem.

ja...........91

2012-07-23, 13:54
Brzedoli cos na gitarce i co w tym takiego ?

muniek1209

2012-07-23, 13:56
Prawdziwą tragedią naszych czasów jest to, że posiadając nieograniczone prawie możliwości promowania ludzi uzdolnionych, posiadających prawdziwy talent, media zapychają nam głowy gównem. O ile bardziej motywująca do podjęcia własnego wysiłku była by sytuacja, w której człowiek wstaje rano i czyta w gazecie czy widzi w telewizji, że taki na przykład dworcowy grajek dostał kontrakt na nagranie płyty, na co zapracował rozwijając ciężką pracą swoje zdolności, niż kolejna porcja "słitaśnych" fotek ludzi, którzy zaistnieli dzięki świeceniu gołą dupą, zabijaniu dzieci lub bogatym rodzicom? Niestety, my musimy mieć "celebrytów" którzy gówno zrobili i gówno sobą reprezentują. Dobrze, że jest chociaż internet, gdzie ludzie potrafiący w życiu zrobić coś niezwykłego mogą być zostać przynajmniej w pewnym stopniu docenieni. Piwo dla tego pana.

Carol

2012-07-23, 13:59
@james91 a ty pie**olisz głupoty na forum i co w tym takiego? Jesteś debilem jakich wielu.

Co do filmiku to ekstra gość gra, a w TV Biebery, Rihany i ta obrzydliwa jak jej tam, a ch*j z nią.

muniek1209 napisał/a:

Prawdziwą tragedią naszych czasów jest to, że posiadając nieograniczone prawie możliwości promowania ludzi uzdolnionych, posiadających prawdziwy talent, media zapychają nam głowy gównem. O ile bardziej motywująca do podjęcia własnego wysiłku była by sytuacja, w której człowiek wstaje rano i czyta w gazecie czy widzi w telewizji, że taki na przykład dworcowy grajek dostał kontrakt na nagranie płyty, na co zapracował rozwijając ciężką pracą swoje zdolności, niż kolejna porcja "słitaśnych" fotek ludzi, którzy zaistnieli dzięki świeceniu gołą dupą, zabijaniu dzieci lub bogatym rodzicom? Niestety, my musimy mieć "celebrytów" którzy gówno zrobili i gówno sobą reprezentują. Dobrze, że jest chociaż internet, gdzie ludzie potrafiący w życiu zrobić coś niezwykłego mogą być zostać przynajmniej w pewnym stopniu docenieni. Piwo dla tego pana.


Od razu do głowy mi Natalia "ch*j wie kto to" Siwiec przychodzi.

Kalida

2012-07-23, 14:14
wk***ia mnie tymi swoimi r*chami
ale gra calkiem nawet

amb

2012-07-23, 14:16
haha... pewnie 4/5 zycia poswiecil na expienie skilla, na ktorym gowno zarobi.

yoshi88-88

2012-07-23, 14:16
specjalnie dla tego Pana założyłem konto ! Ludziska , udostępniajmy to :) , przecież w nas jest siła , możemy mu pomóc . Wielu ludzi przecież wypromowało się dzięki potędze internetu !
A on , zasługuję na to , zatem siostry i bracia ... Do roboty ! Pokażmy, że społeczeństwo woli takich artystów niż takie Grycanki zajmujące się głównie popijaniem olejem kolejnych porcji golonki ! :!:

manieeek

2012-07-23, 14:16
Fingerstyle to to nie jest, ale i tak dość zacnie.