18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grajek z katowickiego dworca - Mariusz Goli

Nap_Limak • 2012-07-23, 12:06
"Udało mi się go znów uchwycić. Cieszcie się jego muzyką razem ze mną" - cieszymy się.


Nap_Limak

2012-07-23, 14:17
Koleś jest prawie codziennie w tunelu pod peronem 1 na Katowickim dworcu, gra zajebiście - nie to co inne pseudograjki...

Ale w Katowicach jest jeszcze jeden specyficzny grajek a właściwie skrzypek. Starszy pan, który często gra pod wiaduktem kolejowym obok kina Rialto. Specyficzny jest dlatego, ponieważ oprócz skrzypiec ma... kasę fiskalną i za każdą kwotę rzuconą do futerału wystawia paragon :D

LarryFoulke

2012-07-23, 14:26
amb napisał/a:

haha... pewnie 4/5 zycia poswiecil na expienie skilla, na ktorym gowno zarobi.



Zastanawiam się czy troll, czy jednak mocno pie**olnięty jesteś.

EdmundKemper

2012-07-23, 14:35
Bo Katowice to jednak mają potencjał. Lubię to miasto.

johjohnson

2012-07-23, 14:36
o już białych kabli w glanach nie nosi :D

PawełGM

2012-07-23, 14:38
Z tego co mu tam wrzucili to mu ledwo na struny starczy. Smutne, bo gra zajebiście :-(

kreat666

2012-07-23, 15:15
Nie rozumiem ludzi po co komentują negatywnie coś na czym się nie znają, nie podoba się proszę bardzo każdy ma swoje gusta lecz ci co wiedzą na czym polega nauka gry na instrumencie w tym przypadku na gitarze dobrze wiedzą że to nie jest miesiąc nauki. Po miesiącu co najwyżej można grać na nerwach rodzinie a wszyscy znani wirtuozi przewracają się w grobie ale gdy taka osoba ma ambicje która po jakimś czasie staje się pasją to gra staje się odskocznią , jest to inny świat . Tu mamy przykład , chłopak dawno przeszedł etap poznawania, widać pasję , talent , prostotę , poco kombinować. Jestem z miasta obok , zawsze jak gra wrzucę mu przysłowiowy grosz bo tak jak tu ktoś powiedział struny niestety kosztują . Sam gram 18 lat na gitarze i zaczynałem od starego klasyka gdzie poświęcało się na początku 30 minut dziennie, dziś jest to od 2 do 4 godzin ( chciałbym więcej lecz praca dom nie pozwalają). Pozdrawiam kolegę z pod dworca i wszystkich wioślarzy. :evil:

Za...........em

2012-07-23, 15:23
Współczesny bard :)
Ciekawie jego granie by brzmiało z tym:

JarekJUHC

2012-07-23, 16:06
grywa też w przejsciu podziemnym w parku chorzowskim . Widziałem go kilka tyg temu , ch*j mi obudził syna ;/ a mieliśmy chwile spokoju :D Dlatego nie dostał ani centa :D
Ale można powiedzieć że jest wirtuozem gitary . Bynajmniej dla takiego laika jak ja.

gin

2012-07-23, 16:40
Większość z was "krytycy" miało gitarę raz w życiu w dłoniach.

Kabe

2012-07-23, 16:56
akurat jak byłem w Kato, to go nie było. Ja to mam szczęście.

Galu87

2012-07-23, 17:28
Jakoś jego wygląd nie pasuje mi do muzyki jaką wykonuje ;) Ale ogólnie koleś widać coś potrafi ;)

lathiel

2012-07-23, 17:31
Ja mu zawsze coś wrzucę jak przechodzę przez katowicki dworzec nawet jeśli nie mam czasu posłuchać ;] dobrze gra, wiele osób po szkołach muzycznych tak nie potrafi ;]

advisorry

2012-07-23, 17:51
ch*j.. Mam tyle rzeczy do powiedzenia ale nie umiem pisać prawidłowo postów.. Jak k***a zacytować poprzednika? (nie przez @up)

LarryFoulke

2012-07-23, 18:11
@up pewnie oglądasz posty na stronie głównej - kliknij w nazwę tematu to Ci się rozwinie więcej opcji forum.
Wtedy w prawym górnym rogu każdego postu masz przycisk cytuj.

LevyPL

2012-07-23, 20:06
Ten koleś, gra przy wejściu do parku chorzowskiego! szacun