18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grajek z katowickiego dworca - Mariusz Goli

Nap_Limak • 2012-07-23, 12:06
"Udało mi się go znów uchwycić. Cieszcie się jego muzyką razem ze mną" - cieszymy się.


Virginanusripper

2012-07-23, 21:08
Muzyka to nie sprzedajna dz**ka , nie ma sensu pchać się do mam talent czy innego gówna by zyskać żydowskich pośredników a samemu dostawać ochłapy przy dobrych wiatrach .

MeshLonghair

2012-07-24, 00:59
Gdyby ktoś był w Katowicach i chciał posłuchać na żywo to uderzać na:

a) Dworzec PKP w przejściu podziemnym
b) Rondo Sztuki w Centrum
c) W przejściu przy przystanku tramwajowym WPKiW "Wejście główne", przy parku rozrywki

Więcej miejsc nie znam.

Ktoś poruszał temat promocji. Jego urok w niszy właśnie. Pytanie czy chciałby grać na większą skalę.

Baksiu

2012-07-24, 10:52
Znam kolesia ! Nie raz go widywałem na Piekarach Śląskich ! :)

Tomu__

2012-07-26, 19:08
@up bo gość jest z Piekar, konkretnie z Brzozowic.

Sl...........nx

2012-09-06, 23:32
Przemysł muzyczny to dziwna branża. Umiejętności praktycznie nie mają znaczenia. Nie liczy się praca włożona w sukces, nie liczy się talent. Ile jest brzydkich piosenkarek, osiągających sukces na scenie muzycznej w naszym kraju, czy zagranicą? Znacznie częściej widzi się umalowane cizie świecące tyłkami i piszczące tak, że uszy puchną. U mężczyzn lepiej nie jest, bo coraz częściej na scenę wkraczają nażelowane pedałki, które mają głos jakby zatrzymali się w połowie mutacji. Najlepsze jest to, że prawie żadna z tych "gwiazd" nie ma pojęcia, co to jest oktawa czy akord.

To tak tytułem wstępu. Poniżej filmik przedstawiający dwóch gitarzystów grających na dworcu w Katowicach i dorabiających sobie w ten sposób. Utwór z tego co wiem, wymyślony jest przez nich.
Żeby tak grać na gitarze, trzeba mieć talent i energię do pracy. Trzeba ćwiczyć kilka godzin dziennie. W nagrodę otrzymujesz możliwość gry na dworcu, czyli to samo co osoba, która w tydzień nauczyła się 4 akordów na krzyż i gra piosenki rajdowe, śpiewając przy tym tak, jakby słoń jej na ucho nadepnął.


Sl...........nx

2012-09-06, 23:42
Maderfakermen napisał/a:

zapie**alają jak kalashnikov.



Kalashnikov to przy nich popierdółka, bardziej pasuje to:


St...........el

2012-09-06, 23:52
Zauważam, że użytkownicy Sadistic zaczynają doceniać wartościowe rzeczy, dobry znak :)
Przypomina mi się Rodrigo y Gabriela - Tamacun, też niezłe

deolic

2013-02-02, 23:21
Szukając po tagach znalazłem tylko inny filmik pokazujący jego możliwości.



Gość nazywa się Mariusz Goli i widać, że gra na gitarze od dawna i to jego pasja.

Gu...........99

2013-02-02, 23:23
Mariusz Goli - widać że Mariusz się nie goli.

Fajnie gra, piwo.

bolus124

2013-11-16, 07:05
takich ludzi to ja podziwaim :) wielki browar dla niego