18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Graffiti na pociągach :D

Pindol1996 • 2014-03-09, 15:27
Siemanko, dziś chciałem wam pokazać grafficiarzy z Zurychu :) Kolesie ładnie "kolorują" pociągi :samoboj: Polecam cały film ale dla leniuchów najlepsza część zaczyna się od 23:40. :ok:



MaczoJuh

2014-03-10, 19:09
I zamiast takich poj***ncow lapac, to Policja sie przypie**ala do palaczy ziolka, ktorzy szkodza tylko sobie a nie otoczeniu publiznemu.

maciekges

2014-03-11, 02:35
Obcinanie jaj, grzywny, chłosty... Co za pomysły...

Ja tam mam lepszy sposób. Skoro oni malują pociągi i mury, to adekwatną karą jest robić to samo z nimi.

Jak odpowiednie służby dorwą jednego z drugim, to czeka ich przymusowa wizyta w salonie tatuażu.
Czym bardziej gówniane "graffiti", tym bardziej ch*jowy tatuaż. (do oceny wartości artystycznej powołujemy biegłych w postaci krytyków sztuki)
Za małe i nieszkodliwe bazgroły sąd przyznaje dla przykładu delfinka na plecach.
Za wielkie, obleśne bohomazy malowane czarnym sprayem przez totalne jakieś beztalencie, wysyłamy delikwenta do przedszkola, w którym w ramach zajęć artystycznych dzieci będą zdobiły trwale jego pusty łeb.
(ministerstwo edukacji przyklaśnie takiemu projektowi)

Ewentualnie można też zwyczajnie przenosić dzieła grafficiarzy na ich skórę. Jeśli jakiś młokos zostanie złapany na malowaniu różowego ku*asa na autobusie, to w nagrodę kopia ów dzieła znajdzie się na jego bicepsie. Wiem, że wizyty w salonach do najtańszych nie należą, ale cieszyłbym się jako podatnik, gdyby moje pieniądze zostały wydane w ten sposób.





( Mój pierwszy komentarz na sadisticu zawierający więcej, niż jedno zdanie. )

BooMss

2014-03-11, 18:56
Cheap Monday to bardzo dobre spodnie :D

bieno

2014-03-12, 14:26
coś pięknego :)