18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Graffiti na pociągach :D

Pindol1996 • 2014-03-09, 15:27
Siemanko, dziś chciałem wam pokazać grafficiarzy z Zurychu :) Kolesie ładnie "kolorują" pociągi :samoboj: Polecam cały film ale dla leniuchów najlepsza część zaczyna się od 23:40. :ok:



Majozen

2014-03-09, 19:11
Mają chłopaki talent, no i najważniejsze fajne koleżanki :-D

Pan_Generał

2014-03-09, 20:48
Ja lubię niektóre graffiti. Ale Ci którzy malują coś na pociągach ale te poj***ne tagi, powinni dostać srogi wpie**ol.

Zarammoth

2014-03-09, 20:55
Za karę to im się powinno domy pomalować włącznie z szybami. I farbę na ryj w gratisie.

woofer51

2014-03-09, 21:03
Łapy uj***ć przy samej dupie. k***a kozaki w 3 na dziadka

Zielonek92

2014-03-09, 21:03
Lepiej malować coś takiego niż ch*je i wyzwiska. Mnie sie podoba !

Vadim

2014-03-09, 21:04
Za bydło i zwierzęta piwa nie ma.

Dża

2014-03-09, 21:04
Złapać k***a, i wystawić mandacik za każdy element pociągu do odmalowania.

Jak do końca życia, 80% pensji będzie oddawał kolei, to się k***a zastanowi 10 razy.
Sztuka to sztuka, a tutaj jest uprawiany czysty wandalizm.
Oby po tym filmiku ich złapali i doj***li setne kary.

kih0n

2014-03-09, 21:04
lubię to ale k***a na starych składach jak u nas a nie na takich pięknych nowych pociągach... no k***a.
jak widzę nabazgrany tag jakiegoś młodego ciula na nowej elewacji to mnie ch*j strzela.
na prawdę to jest mega zajebiste i estetyczne ale k***a na czymś smutnym/starym/brzydkim
a nie k***a na nowym. to tak jakby doj***ć wrzut na pomniku, a i takie debile się pewnie znajdą.

bolo-1997

2014-03-09, 21:12
Pracowałęm swojego czasu przy czyszczeniu taboru właśnie z grafitti, i to jest po prostu czyste sk***iałe zło na jakies 10-15m2 szło zaj***ć się kolo 2-3 godzin przy używaniu srodków przeznaczonych do czyszczenia taboru, a nie daj boże farba zaczyna puchnąc to skłąd zostaję unieruchomiony do komisji oraz remontu przez co wiecej kasy zamiast na rozwój idzie na naprawe składu. (zauważe jeszcze ze cczyszczenie przeważnie nie odbywa się w pieknej myjni tylko najczęśćiej na dworzu w pełnym słońcu co dla ludzi usuwających to jest jak piekło)

panchamityle

2014-03-09, 21:12
Ja pie**ole, ale obrońcy prawa i moralności na sadolu. Żebyście się nie posrali, zajebista zajawka, adrenalina zapewniona i zostawiają po sobie chłopaki ślad. Do tego fajnie zmontowany film, choć panele dość słabe. j***ć SOK!

crazY01

2014-03-09, 21:16
jestem za ALE za malowaniem starych pociągów.. a nie nowych..

poza tym jaka k***a sztuka, jebneli napis..

Zarammoth

2014-03-09, 21:20
panchamityle napisał/a:

Ja pie**ole, ale obrońcy prawa i moralności na sadolu. Żebyście się nie posrali, zajebista zajawka, adrenalina zapewniona i zostawiają po sobie chłopaki ślad. Do tego fajnie zmontowany film, choć panele dość słabe. j***ć SOK!


Chciałbym ci pospray'ować ściany domu, namalować ku*asa na drzwiach i zamalować okna. Też bym miał zajawkę i adrenalinę. j***ć panchamityle!

misiek08

2014-03-09, 21:24
Jestem za takim malowaniem szarych pociągów, ale można zrobić super sztukę nie brudząc okien...

ch...........ox

2014-03-09, 21:27
ch*j nie sztuka. Doj***li parę literek, pogrubili, podkreślili na kolorowo i jacy to nie są pro. Do tego uj***li całkiem ładny skład i strzelali z dupy do dziadka. Ciekaw jestem czy tak samo kozaczyliby do normalnego gościa około 30stki. Idź pan w ch*j.

MaagnuuM

2014-03-09, 21:28
Azalians napisał/a:

Może i dla niektórych to i "sztuka", ale dla mnie to wandalizm i głupota.


Wy jacyś poj***ni jesteście? Ile Wy macie lat 50+ ? Sztuka i to piękna jak cały Hip-Hop ;) Za dużo spiny. Wandalizm zaliczam do psucia np. patriotycznych tablic graffiti z tym się zgadzam, a taki pociąg od razu wygląda pogodniej! Pozdro :)