18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gracz na turnieju

CrazyEdek • 2013-12-12, 19:20
darcie japy lvl 99


Murekkk

2013-12-13, 16:15
Ogonix, jakiego odzewu mogłeś się spodziewać na sadolu? Nie próbuj im trafić do rozumu bo dla nich ktoś kto jest od nich lepszy w graniu w gry jest nolifem, pomijając, że wcale nie jest to łatwa sztuka. Jestem graczem co nie zmienia faktu, że nie uprawiam innych sportów czy siedzę non stop przed monitorem. Z resztą po ch*j się tłumaczyć, jeszcze spróbują swoich sił w LoLu czy innych grach, im mniej debili tym lepiej :)

siwy66

2013-12-13, 17:15
pie**ole to wasze gadanie. Grałem w LoLa, Cs'a czasem jeszcze zagram, oglądałem turnieje pare lata temu jak WCG wygrywali. Lecz jako człowiek który uprawia sport przez całe życie nazwanie tych ch*joz sportowcami to jest obraza dla ludzi trenujących. Nie przekraczajmy pewnej granicy. Powinno się to nazywać PC Games ale nie e-sport to jest k***a przesada. Oddzielmy pewne rzeczy co ma gówno do twarogu. Co ma komputer do bieżni. Gówno można zjeść i twaróg też. Tak samo można rywalizować na bieżni jak i na komputerze lecz są to dwie oddzielne kategorie. sp***alać nerdy!

Murekkk

2013-12-13, 17:32
Okej... Więc Dart, Pen Spinning, Kręgle, wszystkie gry karciane lub bilard nie zalicza się do sportu bo ni ch*ja ma się do jakiegokolwiek wysiłku?

Koklok

2013-12-13, 18:27
Granie na komputerze nazwano esportem bo jest rywalizacja tak jak w zwykłym sporcie, nie ma to żadnego innego związku ze sportem.
Sam się esportem interesuję i mogę wam powiedzieć, że emocje podczas grania występują cały czas od śmiechów i radości z wygranej do krzyków i złości ale ten debil przedstawiony na filmiku przesadził i to bardzo (nie zdziwiłbym się jakbyś my zobaczyli jego ciało na hardzie po wyjściu z lana :) ) .

ogonix

2013-12-13, 18:34
dlatego nazywa się to E-SPORT. a nie SPORT.
tak samo jak korespondencja wysyłana za pomocą internetu nazywa się E-MAIL, a nie MAIL.

wyjaśnione?

ellsworth

2013-12-13, 18:38
ogonix napisał/a:


wiesz ile zarabiają profesjonalni zawodnicy e-sportu? widziałeś jak wyglądał finał World Championship 3 sezonu League of Legends na Staples Center (stadion LA Lakers) ? doinformuj się troszkę kolego, bo żyjesz w jakimś ciemnogrodzie.


A wiesz ile zarabiają profesjonalne k***y? :roll:

Swoją drogą, esport? No nie róbcie sobie jaj. W chwilach wolnych uprawiasz e-seks i pijesz e-piwo? Nie zdziwiłbym się. :homer:

@up Nikt nie kwestionuje "e", tylko tego co jest dalej.

ogonix

2013-12-13, 19:18
:lol:
użytkownicy sadistica - jak zwykle można przeprowadzić owocną dyskusję
solidne argumenty przede wszystkim :lol:

Ciesin

2013-12-13, 19:30
Sporo pozwala sobie na coś takiego podczas turnieju, to już jestem sobie w stanie wyobrazić jaką j***ną k***ą i ostatnim padalcem jest podczas gry przez sieć.

artiee

2013-12-13, 23:45
Pedał drze ryja bo jest najcieńszy w całej ekipie i ma na to czas, bo czeka na respawn.

zonk

2013-12-14, 13:16
ogonix, coś Ci się zaczyna pie**olić w mózgownicy. Powiedz że jeszcze płacisz za oglądanie jak ktoś gra na komputerze to już w ogóle nie ma o czym z tobą gadać.