18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GOTCHA JOURNALISM po polsku - Max Kolonko Mówię Jak Jest

Morgoth1432 • 2013-06-06, 18:44


Mariusz Max Kolonko "mówi jak jest" z dziennikarstwem w Polsce.

KMD

2013-06-06, 22:21
Brawo Max. k***a brawo.

likidis

2013-06-06, 22:35
Mariusz jara się ilością swoich subów oraz lajków jak pierwszoklasista i podaje jeszcze konkretne przykłady. Mam mu bić brawo?

Jaranie się swoją popularnością i opowiadanie o niej wygląda właśnie tak:


mjr

2013-06-06, 22:57
Kolonko mówi, że osoba rozmawiające przez komórkę drze mordę, bo nie słyszy rozmówcy. Jego zdaniem - ja (jako odbiorca) doskonale o tym wiem. Czyli pie**oli głupoty, albo (jak sam to określa) prowokuje...

Panie Kolonko,
wypie**alaj Pan!

Jendor

2013-06-06, 23:29
końcówką mnie rozyebał hahah ! :D wrzucajcie wszystkie jego filmiki mówie jak jest .. bedzie piwo ;]

di...........ks

2013-06-06, 23:35
Czyli ten portal tez trzeba opuscic ,nowy regulamin taki ch*j , dziekuje , dobranoc.

mjr napisał/a:

Kolonko mówi, że osoba rozmawiające przez komórkę drze mordę, bo nie słyszy rozmówcy. Jego zdaniem - ja (jako odbiorca) doskonale o tym wiem. Czyli pie**oli głupoty, albo (jak sam to określa) prowokuje...

Panie Kolonko,
wypie**alaj Pan!





Lewak

Kris83

2013-06-07, 00:00
kolonko krzyczy aby gdzies klikać, nie klikac a niech mi ktos powie ze sam nie dostaje kasy z agory za ruch na jutjub

Taboretto

2013-06-07, 00:27
Pan Kolonko na wiecznym propsie :D

razem04

2013-06-07, 01:29
Panie Kolonko miszczu co wie najlepiej, tej posłance TVN proponował słuchawkę do ucha ale ona odmowiła stąd ten telefon, jest Pan niedoinformowany, może warto czasem zadzwonić do źródła i spytać, Po drugie broni Pan Fibaka Alfonsa , który był naganiaczem dla kumpli co chcieli podymać, to nie jest jego prywatna sprawa, to jest sutenerstwo, stręczycielstwo bo wykorzystywał swoje nazwisko i pozycję by laski były ufne i otwarte i licząc na lepsze życie stawiane były w dwuznacznych sytuacjach.

di...........os

2013-06-07, 02:59
razem04 napisał/a:

Po drugie broni Pan Fibaka Alfonsa , który był naganiaczem dla kumpli co chcieli podymać, to nie jest jego prywatna sprawa, to jest sutenerstwo, stręczycielstwo bo wykorzystywał swoje nazwisko i pozycję by laski były ufne i otwarte i licząc na lepsze życie stawiane były w dwuznacznych sytuacjach.




I co cię obchodzi, co kto robi za kulisami? Fibak popełnił jakieś przestępstwo? To po ch*j nad nim sąd zwoływać?!

Kolonko sam nieco manipuluje faktami: niech nie mówi o wolnych mediach. KAŻDY człowiek prawdę przedstawia jedynie swoją. Jest bowiem zmanipulowany przez swoje schematy myślenia. Jak z tą Pawłowicz - kto się zgadza z jej zdaniem, ten będzie uważał, że pokonuje w potyczkach słownych dziennikarza, kto nie, ten będzie się z niej tylko śmiał. Nie istnieje prawda obiektywnych wartości. Pytanie, czy same wartości istnieją, czy może je sobie wymyśliliśmy.



Choć fakt - zwrócił uwagę na pewien problem: w Polsce media - czy to prawicowe, czy lewicowe - przechodzą w skrajności. Prawicowiec pali żydów na stosie i wierzy w katastrofę smoleńską (bo zabicie prezydenta Polski było strategicznym celem Rosji...), a lewicowiec jest wyznawcą komunizmu i w imię równości traktuje obcokrajowców jako nadludzi. Gdy wreszcie ludzie zrozumieją, że mają przekłamane obrazy swoich oponentów, wtedy wreszcie będzie można rozmawiać po ludzku.

capoeiramen

2013-06-07, 05:23
kto też widział murzyna w 7:02? :-D

pheterh001

2013-06-07, 22:53
Cytat:

Ja się pytam...czemu jeszcze sadistic nie ma podpisanej umowy jak z adbusterem? Toż to aż się prosi o to.



Adbuster już dawno się sprzedał i kręci syfne trzyminutowe konfrontacje dla nabicia hajsu z wyświetleń...

blezio

2013-06-08, 14:54
Ej ten koleś jest zajebisty. Najlepszy jak dotąd odcinek :)

herschel

2013-10-18, 21:27
Tutaj cała cysterna piwa dla Pana Mariusza by nie wystarczyła!