18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GOTCHA JOURNALISM po polsku - Max Kolonko Mówię Jak Jest

Morgoth1432 • 2013-06-06, 18:44


Mariusz Max Kolonko "mówi jak jest" z dziennikarstwem w Polsce.

ki...........lu

2013-06-06, 20:15
Dzizus, to jest człowiek zajebisty.

~Angel

2013-06-06, 20:18
Verdiuss napisał/a:

Proszę promować tolerancyjne poglądy na tej stronie. Pan Mariusz nie wyraża się pozytywnie na temat muzułmanów i ich poczynań. Ponadto na jednym z filmów podkreślał, że to czarnoskóry człowiek dokonał zabójstwa, jak by to miało jakieś znaczenie. -każdy człowiek jest taki sam. Mówił również o imigrantach i Czeczenach w Polsce. Każdy ma prawo do lepszego zycia, a my powinniśmy je zagwarantować biedniejszym przybyszom, bo przecież my mogliśmy się też urodzić biedakami w kraju 3 świata.

WOLNOŚĆ RÓWNOŚĆ TOLERANCJA !!!

teraz tylko tak można pisać na tym portalu po zmianie regulaminu? -.-


ale robi to w sposób kulturalny i na poziomie - jakoś nie słyszałem aby z jego ust wypływały określenia: j***ć arabów, brudasy, sk***ysyny itp.
Można kogoś krytykować,wyrażać swoje opinie i niezadowolenie ale należy zachować kulturę i poziom swoich wypowiedzi - za takie wypowiedzi nikt nie zostanie ukarany.

Swoje opinie na temat wprowadzonego taryfikatora możecie zamieszczać tutaj: http://www.sadistic.pl/nowy-taryfikator-opinie-i-sugestie-vt204259.htm .

xcvbn

2013-06-06, 20:41
widziałem przed chwilą na interii taki artykuł:

Cytat:


Dotarliśmy do materiałów, które nie pozostawiają prawie żadnych wątpliwości: Max Kolonko prowadzi stronę internetową, na której sprzedaje dywany we wzorach pochodzących z krajów muzułmańskich.
Max Kolonko, były dziennikarz telewizyjny, który obecnie broni świata cywilizacji zachodniej przed zalewem wojującego islamu (patrz: wideo poniżej), sprzedaje dywany perskie, tureckie i kaszmirskie.

Są to regiony świata, z których pochodzą islamscy terroryści.

10 proc. zysków ze sprzedaży dywanów zostaje przeznaczone na "wsparcie dla weteranów wojennych" - czytamy na stronie internetowej thanku.com. Nie ma tam jednak informacji, czy dywany, które Kolonko sprzedaje jako tureckie, pochodzą z Turcji.

Nie udało nam się ustalić, czy pieniądze z ich sprzedaży trafiają więc do krajów, z których pochodzą islamscy terroryści.

Ale na pewno dochodzi tam przynajmniej do promocji muzułmańskich wzorców kulturowych. Jakie może to mieć skutki w sytuacji, gdy zdamy sobie sprawę, że "jesteśmy w stanie wojny terrorem i że wojujący islam ma twarz terrorysty uzbrojonego w Koran"? Stawiamy ważne pytania. I mówimy, jak jest.



zdaje się, że Mariusz zaczął być niewygodny i trzeba wymyślić jakiąś kampanię podburzania wizerunku.

link: http://dzikikraj.interia.pl/wypominki/news-max-kolonko-sprzedaje-tureckie-dywany,nId,978986#ajax

8t88

2013-06-06, 20:45
"Właściciel tego filmu lub moderator zablokował Cię."

Taki napis pojawia mi się gdy chce skomentować niniejszy film na Youtube.
Za co zablokowano mnie? Pewnie za to, że wytknąłem w jednym filmie nierzetelność pana Kolonko, wszystko co napisałem było bez wulgaryzmów i poparte argumentami...

cerastes

2013-06-06, 20:50
k***a doczekałem się.. Max dzięki za pocisk po tym świńskim TVN !!!

puff10

2013-06-06, 20:52
Żeby tylko nie miał jakiegoś "nieszczęśliwego" wypadku albo nie popełnił "samobójstwa" jak zyska jeszcze więcej poparcia.. Szkoda, że nawet w dzisiejszych czasach pojęcie wolności słowa jest rzeczą względną

monto

2013-06-06, 20:53
chyba zaloze konto na youtubie i dam mu subka, jedynie co mi sie nie spodobalo to te dotacjie na koniec, zawsze jak cos takiego widze to wyobraza mi sie rumun z kubkiem na rynku

MCMerci

2013-06-06, 20:56
Wkurza mnie że dziś telewizja zamienia się w miejsce politycznej pyskówki. Mało tego-gość nie jest zapraszany do studia aby porozmawiać i wypowiedzieć się na swoje zdanie. Jest on gnojony ogniem i mieczem jeśli śmie reprezentować inne poglądy niż postępowej telewizji i nawet długo po transmisji nie ma własnego życia za to, ze miał własne zdanie.
Gazety podają artykuły typu "Moja ręka zgwałciła mi siostrę" i inne rzygowiny, a w wiadomościach tłucze się, że wszystko jest u nas w porządku i powinniśmy po stopach AkaTuski i inne PO-PISy całować, że tak nam świat zbawiają.
A żeby było jeszcze lepiej to zamiast porządnych filmów pokazują 7189403856903864839 odcinek opery mydlanej czy jakiś "trudnych burd" zapewniającej rozrywkę o treści "oddaj swój mózg do depozytu". Nowy film w TV widziałem może 2 razy, reszta to papka wciskana cyklicznie co jakiś czas.
Japie**ole.

degruzman

2013-06-06, 21:08
0:27 Jednak to nasze państwo wcale nie jest takie złe ::O:

kruzii

2013-06-06, 21:15
Widzieliście ten nowy taryfikator ostrzeżeń? Powoli nawet tutaj nie będzie można własnego zdania powiedzieć

Riko

2013-06-06, 21:21
Ależ ten facet jest zajebisty...

ngsface

2013-06-06, 21:36
Dobre w tym wszystkim jest to, że Max ma więcej piw na sadolu niz wyswitlen na fb(580-301) :) A po za tym dobrze gada.

Ptoon

2013-06-06, 21:43
Wchodzić na youtube i nabijać panu Mariuszowi wejścia! Właściwie to na sadolu powinno się ograniczyć to do informacji typu "jest nowy Mariusz Max Kolonko" i ewentualnie można by sobie tutaj w sadolowym gronie to potem komentować.

re...........tt

2013-06-06, 22:14
Wszystko wskazuje na to, że Sadistic też idzie w kierunku GOTCHA JOURNALISM. Jeżeli tak, ja bojkotuję i sp***alam stąd