18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gość walczył z rakiem

Barto1725 • 2013-08-06, 15:05
Udało mu się wygrać i wziął się za siebie :-D Polecam obejrzeć całość

Shanne

2013-08-06, 19:54
Ciekaw jestem kiedy ktoś wpadnie na pomysł wklejenia zwierzątka i napisania " ale koks. wygrał z rakiem" :D

hosemorales

2013-08-06, 20:18
kurczak ryż i kreatyna zrobią z Ciebie sk***ysyna O_O

mloncur

2013-08-06, 20:30
76200 napisał/a:



Ale zamknij ryja malkontencie. Skąd k***a wiesz, że nie miałby szans?




powiem tak, może nie jest tak w 100% jak napisał, ale jest spora szansa, że zanim wykryliby raka to albo by kolega z filmiku zszedł z tego świata albo by wykryli w jednym z ostatnich stadiów - czyli praktycznie nieuleczalne. Taka jest Polska służba zdrowia, rzecz jasna nie tyczy się to wszystkich szpitali lecz ich części, a wiem co mówię bo z takim przypadkiem się spotkałem w bliskim otoczeniu.



teraz czekam na hejty w moją stronę :emo:

pawel997402

2013-08-06, 20:37
76200 napisał/a:



Ale zamknij ryja malkontencie. Skąd k***a wiesz, że nie miałby szans? Najlepiej k***a narzekać, że w Polsce jest ch*jowo, żadnych perspektyw, dno i trzy metry mułu. Wk***ia mnie takie negatywne pie**olenie. Jak się nie podoba, to wypie**alaj do Londynu, gdzie na każdym kroku czai się ciapak albo nigga.

Może i jestem patriota-idiota, ale kocham swój kraj i byle pajac nie będzie mi wmawiał, że to jest ch*jowe a tamto niemożliwe :-P


stawiam ci 0.7 :)

contowsky

2013-08-06, 20:58
szacunek dla chłopaka

OstrySadol

2013-08-06, 21:02
John O' Callaghan - Find Yourself (Cosmic Gate Remix) jak by ktoś chciał :)

go...........ek

2013-08-06, 21:15
avic napisał/a:

@gozdek - ten gość nie jest jakiś max duży. Ma fajną, zdrową, proporcjonalną sylwetkę. To nie 120kg dzik z definicją rzędu 5% BF, żeby musiał jeść co do minuty, co do minuty walić swoją porcję epi i zapijać to shakiem białkowym. Takie coś da się zrobić pracując, ucząc się, trenując sztuki walki jednocześnie, więc nie pisz głupot. I też kiedyś wierzyłem w magię odżywek... To po kilku latach mija :)
A co do nawrotu choroby i spadku masy - połamałem na zawodach judo rękę, dość konkretnie. 4 miesiące całkowitego odpoczynku - straty były, ale to co latami naturalnie wypracowane wraca bardzo szybko.



nie wróci mu bardzo szybko bo po chemioteriapi trochę więcej mu spadnie i potrwa to trochę dłużej niż 4 miesiące. jak masz złamaną rękę to możesz dietę utrzymać przy chemii nie. A co do odżywek nie bądź śmieszny bo mnie np. nie stać dziennie jeść kilograma piersi z kurczaka 8 jajek i płatków ryb i takich tam mam jeszcze dom na utrzymaniu i studia wiec jeżeli mieszkasz u rodziców to możesz sobie na to pozwolić..

LajtekPL

2013-08-06, 21:16
Ku@wa mać!!! Nie lubię takich filmików, uświadamiają mnie coraz bardziej że ciota ze mnie i frajer, no nic przed kompem też ktoś siedzieć musi! :|

MrZet

2013-08-06, 21:23
Kurde wyglądam tak jak on na początku a jeszcze nie miałem raka (chyba). Może czas przestać pić?
But still, jeśli znalazłeś swoją pasję pompując triceps to znaczy, że nie potrzebujesz za wiele. Ja np. biegając, pływając, jeżdżąc na rowerze nie potrafię stwierdzić, że któraś z tych prostych czynności jest moją pasją... Zapie**alanie i pocenie się to trochę mało żebym wykąpał się w endorfinach.

cocaine.animals

2013-08-06, 21:24
Wzruszyłem się...jakiś pedał napie**alający sobie setki fotek przed lustrem, tylko dzióbki zapomniał robić :roll:

Raflik

2013-08-06, 21:34
Po takiej ilosci sterydów jakie on otrzymywał to bym wygladał 3 razy większy niż on także lacik

stalowyszczur

2013-08-06, 21:36
Cytat:

Może i jestem patriota-idiota, ale kocham swój kraj i byle pajac nie będzie mi wmawiał, że to jest ch*jowe a tamto niemożliwe



Racja! Polska jest tak zajebista, ze za przyjemnosc zycia trzeba placic 4 razy tyle, co w reszcie krajow Europy. Do tego jeszcze trzeba scierpiec ch*jowych celebrytow, zlodziejskich politykow i cala machine, ktora najchetniej zapie**olilaby ci wszystko co masz, zsylajac do pracy przymusowej.
A jak ktos narzeka to niech wypie**ala.

Wez sie jebnij decha od kibla.

sw...........rk

2013-08-06, 21:36
Ja leczyłem się na nowotwór złośliwy. NAjpierw operacja w lubelskim SPSK 4 w Lublinie a potem dwa razy chemia w COZL również w lublinie. Jak widać żyję więc w Polsce da się to skutecznie leczyć. T

Czajol3

2013-08-06, 21:40
... też bym mógł, ale mam dziewczyne więc wieczna masturbacja już mnie nie interesuje

Necrono

2013-08-06, 21:54
Rip Zyzz !bo bez niego nie było by i tego chłopaka jak i wielu by nigdy nie ruszyło się z przed komputera