18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Gość walczył z rakiem

Barto1725 • 2013-08-06, 15:05
Udało mu się wygrać i wziął się za siebie :-D Polecam obejrzeć całość

JH...........DS

2013-08-06, 23:28
@up ten pedał zdechł w wieku 23 lat :D ciekawe od czego na serce pie**olnął

Royalek93

2013-08-06, 23:41
od kokainy. wczoraj byla jego rocznica smierci by the way ;(

tmx2oo4

2013-08-06, 23:58
To nic że mamy jednych z najlepszych (czytaj najlepiej wyedukowanych lekarzy). Znajdzie się, świeżo po teście gimnazjalnym, intelygent i będzie ci pie**olił że w Polsce się nie da. Człowieku życzę Ci żebyś nie trafił w Anglii na nowotwór, bo będziesz tam w kolejce na rozpoznanie w piźdiet czekał. Lepiej jedź do Polski lub do Niemiec (polska wiedza- niemiecki system leczenia)

Dr0mg

2013-08-07, 01:10
76200 napisał/a:



Ale zamknij ryja malkontencie. Skąd k***a wiesz, że nie miałby szans? Najlepiej k***a narzekać, że w Polsce jest ch*jowo, żadnych perspektyw, dno i trzy metry mułu. Wk***ia mnie takie negatywne pie**olenie. Jak się nie podoba, to wypie**alaj do Londynu, gdzie na każdym kroku czai się ciapak albo nigga.

Może i jestem patriota-idiota, ale kocham swój kraj i byle pajac nie będzie mi wmawiał, że to jest ch*jowe a tamto niemożliwe :-P




ja ja Ci powiem żebyś ty zamknął, takich k***a speców mamy że
doj***li dziadkowi zbyt dużą dawke chemii i zmarł, babci uszkodzili organy wewnętrzne bo lampa się sp***oliła i zmarła, kolesia z zawałem lekarz nie chciał przyjąć bo nie miał książeczki ubezpieczeniowej i zmarł w drodze powrotnej.. a ty pie**olisz że wszystko OK?! rozj***łem sobie stawy na rowerze zapisałem się do specjalisty po miesiącu i kolejce 50 osób baba twierdzi że go nie ma a czytając skierowanie i patrząc na plakietke lekarza który sobie latał z kawą po korytarzu GO NIE BYŁO W PRACY?! lub super specjalista ruski który mi nie wykrył uszczerbku w kręgosłupie a napie**ala mnie do dziś.. czy też ciapaty który leczy chój wie czym nie znając polskiego i łaciny.. taką zajebistą mamy służbe zdrowia.. a pie**ole płacić DODATKOWE koszty na leczenie prywatne gdzie poskładanie barku kosztuje w promocji 8 tyś czy za przepisanie pinio + witaminy C 100 pln nie TO mi gwarantuje KONSTYTUCJA!! wygrać z rakiem można tylko jeżeli się zmobilizuje a lekarze wiedzą co robią a nie odpie**olą na fuszere i dostaną prowizje z kostnicy..

IwanMT

2013-08-07, 01:14
kamilp napisał/a:

To się nazywa rehabilitacja :D . W Polsce nie miał by najmniejszych szans na wygranie z rakiem nie mówiąc już o takim wyglądzie.


Masz napisane, że masz 38lat. Piszesz, że nie miałby szans wygrać z rakiem, a o ciele mógłby pomarzyć. Człowieku już mam Cie przed oczami. Pewnie całe życie sobie przepie**oliłeś, a Twoim ulubionym hobby jest napie**alanie browaru i ewentualnie żony.
Zamiast pisać takie głupoty proponowałbym wypie**alać albo coś ze sobą zrobić, bo długo nie pociągniesz.

damianek222

2013-08-07, 02:10
Ale i tak chłopek długo nie pożyje, jak będzie tą pashę wpier.alac, bebechy to mu bokiem wyjdą.

Roszp

2013-08-07, 10:30
76200 napisał/a:



Ale zamknij ryja malkontencie. Skąd k***a wiesz, że nie miałby szans? Najlepiej k***a narzekać, że w Polsce jest ch*jowo, żadnych perspektyw, dno i trzy metry mułu. Wk***ia mnie takie negatywne pie**olenie. Jak się nie podoba, to wypie**alaj do Londynu, gdzie na każdym kroku czai się ciapak albo nigga.

Może i jestem patriota-idiota, ale kocham swój kraj i byle pajac nie będzie mi wmawiał, że to jest ch*jowe a tamto niemożliwe :-P



No spoko. U mojej znajomej wykryto raka. Musiała z własnej kieszeni wypie**olić na chemię 250 tysięcy złotych. Jej rodzice sprzedali wszystko co mieli, żeby tylko mogła przeżyć. I co, fajnie?

!Timon

2013-08-07, 12:46
@Roszp

Ale składki na służbę zdrowia pewnie płacili regularnie. Niech ludzie tak dalej pie**olą, że MUSI być państwowa służba zdrowia bo jak zachorujesz na coś poważnego to nie będzie cię samego stać na leczenie... :)

demz

2013-08-07, 14:55
O k***a, rozumiem transformację i w ogóle, ale to pokazane na filmiku to jest narcyzm, jeśli nie obsesja na swoim punkcie. Kto robi sobie milion takich samych fotek bez koszulki, naprężając mięśnie? Kolczyki w uszach, ta muza. Widać, że przetransformował w technoboy'a i tyle. Każda dupa jego zapewne, więc śmiem też uważać, że z ofiary przemienił się w takiego sk***ielka, który jest zbyt pewny siebie. Nie wiem nie znam gościa, ale znam ludzi i ten typ tak pasuje. Transformacja poszła mu chyba w złym kierunku, bo na siłce przypakować każdy umie, ale już nie każdemu odpie**ala palma z tego powodu.

jakubek500

2013-08-07, 16:13
Historia super:0 ale mam pytanie z innej beczki: zna ktos nutę w tle filmu??

SILVERSKI

2013-09-27, 22:33
Royalek93 napisał/a:

od kokainy. wczoraj byla jego rocznica smierci by the way ;(

jak on żyje idioto nawet kanal na yt prowadzi