18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gomułka o żydach

Hauer88 • 2013-01-07, 16:12
Przemówienie pierwszego sekretarza Polski:


Kawagawa

2013-01-07, 16:13
Świetne przemówienie, wybitnie interesujące z historycznego punktu widzenia.

cu...........ow

2013-01-07, 16:23
Up
lol
Jacob to żydowskie imię

osa79

2013-01-07, 16:26
up
cicho bo się wyda i z klubu łysych pał facecika wyp....ą ^^

ru_ziolo

2013-01-07, 16:42
Gomułka przyjeb nie zdawał sobie sprawy, że to ruska żydowska banda zasiadająca na najwyższych stołkach na kremlu nim rządzi ?

adresikpuma

2013-01-07, 17:01
jak sie zydzi oburzyli na poczatku ..

Nathaniel_Demerest

2013-01-07, 17:14
A posłuchajcie jak się "towarzysze" buntowali, gdy przyszło temu komuchowi powiedzieć coś "złego" o żydach. k***a, dobry materiał.

obrus

2013-01-07, 17:24
prawda nas wyzwoli a wiec zaczynamy
“Goje jak zwierzęta pociągowe – mają służyć Żydom” Źródło: http://www.bibula.com/?p=66257
Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem oznajmił, że “goje rodzą się po to, by służyć Żydom“.

– Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – zapowiedział rabin podczas przemówienia w synagodze. Potem porównał osoby, które nie są Żydami do… zwierząt pociągowych
i zaraz bedzie aj waj antysemici

karfi

2013-01-07, 17:41
Gościu z przekreślonym sierpem i młotem w avatarze wrzuca Gomółkę. Ja pierdzielę,koniec świata :idzwch*j:

tds1974

2013-01-07, 17:51
karfi napisał/a:

Gościu z przekreślonym sierpem i młotem w avatarze wrzuca Gomółkę. Ja pierdzielę,koniec świata :idzwch*j:



Dziwi cię to? Przecież to kibol

TomBoy

2013-01-07, 18:43
@up
To, że ma w avatarze przekreślony sierp i młot nie znaczy, że jest kibolem. Precz ze stereotypami.

btw.
,,Gomółka" :shock:

muniek1209

2013-01-08, 14:46
Gomułka był, zwykłym komunistycznym śmieciem. Brał udział w fałszowaniu wyników referendum w 46'. Ma na rękach krew ludzi, chcących żyć w niezależnym od sowietów, suwerennym kraju, czy to w okresie bycia I sekretarzem, czy też wcześniej. Jak słyszę gdziekolwiek, że był jakimś wizjonerem gospodarki, ojcem odwilży, czy ze za jego czasów żyło się lepiej, to żygać mi się chce.... Won z tym ścierwem z sadistica.

jackalski

2013-01-08, 14:51
'A ciemny lud to kupi' cytując klasyka.

Gdy się kradnie ważne jest odwrócenie uwagi. A 'ukryty żyd' to idealny kozioł ofiarny.
Pal licho, że chodzi o przetasowania w partii, o ukrócenie strajków studenckich, o utrzymanie dyktatu ubecji i cenzury. Żydy winne, a ciemny lud to kupi...

anonymousm

2013-01-08, 15:05
Wiedziałem, że akrutat ten debil odswieży ten żałonsy pasztet.

@ Nathaniel_Demerest
Oni się nie buntują, oni krzyczą: "Śmielej, śmielej", dopie**ol żydom, nie bój się zarzutów antysemityzmu.
Jesteście, nacjonalistyczne mendy, w prostej linii spadkobiercami komuny. Komuna was przechwała jak w zamrażalce. Przedwojenny szef ONR-u Piasecki współtworzył stalinizm, Gomułka wspierał się na Grunwaldzie Poręby. Teraz sie rozmroziliście i smród się rozchodzi na całą Polskę i cały świat.

Nathaniel_Demerest

2013-01-08, 15:32
@anonymousem

Jak zwykle, prezentujesz sobą te same ujadanie i zarzucanie komuś, że jest tym i tamtym. Jeszcze trochę poklepią Cie po du.. plecach, a pójdziesz dalej z tym pie**oleniem, czyli: wszyscy co podchodzą sceptycznie do Żydów, są Hitlerowcami!

Co masz sączyć jad i wywoływać tutaj burdy, to ugryź się tym jęzorem w dupę i zakończ swoją "misje" podżegacza.