18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gomułka o żydach

Hauer88 • 2013-01-07, 16:12
Przemówienie pierwszego sekretarza Polski:


straatveger

2013-01-08, 15:36
Gimbaza niech nie myli go że Stanisławem Gomułką, wybitnym ekonomistą i profesorem.

A to czerwone ścierwo

anonymousm

2013-01-08, 15:40
Nathaniel_Demerest napisał/a:

@anonymousem

ugryź się tym jęzorem w dupę i zakończ swoją "misje" podżegacza.



Ciężko będzie mi wykonać, co doradzasz, z przyczyn czysto anatomicznych. W dodatku nie bardzo mi się uśmiecha zostawienie takiej fajnej strony najgorszej szumowinie.

Zauważ, że tym razem nazwałem Cię nie hilterowcem, lecz zwykłym spadkobiercą przaśnego komunizmu Gomułki. Ale dobrze, że mi przypomniałeś: z hiterowcami też macie wspólne pasje i złudzenia.

emilobohne

2013-01-08, 15:46
Ale jedno mnie zastanawia. Jak oni zywo reagowali na przemówienie. teraz nikt by tak w widowni się nie odezwal.

anonymousm

2013-01-08, 15:50
emilobohne napisał/a:

Ale jedno mnie zastanawia. Jak oni zywo reagowali na przemówienie. teraz nikt by tak w widowni się nie odezwal.



Stary, przecież to wszystko ustawione.
Gomułka robi antysemickie aluzje, a klaka wrzeszy "śmiało, śmiało", żeby ciemny lud miał wrażenie, że można by powiedzieć więcej, ale...

Rottensparrow

2013-01-08, 16:00
Stalin używał żydów do kontrolowania polaczków

Nathaniel_Demerest

2013-01-08, 16:04
Rottensparrow napisał/a:

Stalin używał żydów do kontrolowania polaczków



Co podsłuchałeś rozmowę dziadka komucha i ojca SBeka?

ik...........ea

2013-01-08, 16:07
"...pierwszego sekretarza Polski" :homer:

Chłopie skądś Ty się urwał?! Bo mi się wydaje, że z lekcji historii.

anonymousm

2013-01-08, 16:08
Rottensparrow napisał/a:

Stalin używał żydów do kontrolowania polaczków



i tak samo używał Polaków do kontrolowania Żydów. Zależało mu na podtrzymywaniu różnicy i wzniecaniu wzajemnej nieufności.
W 1948 roku w ZSRR zaczęła się antysemicka nagonka - prawie taka sama jak za Gomułki, tylko że zabijali Żydów, a nie wyrzucali z kraju.
Wyobraź sobie, jak posłusznie i usłużnie musiał działać taki Żyd Jakub Berman (szef UB), kiedy wiedział, że w ZSRR już się morduje Żydów i że nie może dać najmniejszego pretekstu, żeby jego też nie wciągnięto w antyżydowską hucpę.
Musiał się chłopak starać i udowadniać, że jest niezastąpiony.

Nathaniel_Demerest

2013-01-08, 16:17
anonymousm napisał/a:



Stary, przecież to wszystko ustawione.
Gomułka robi antysemickie aluzje, a klaka wrzeszy "śmiało, śmiało", żeby ciemny lud miał wrażenie, że można by powiedzieć więcej, ale...



Tak k***a, gdy ma się przed oczami naoczny dowód, gdy się ma sterty papierów potwierdzające, że Żydzi jednak nie są świętymi, słyszy się:
Cytat:

Stary, przecież to wszystko ustawione.



k***a, nawet dzieciak nie weźmie Cie na poważnie.

anonymousm napisał/a:



i tak samo używał Polaków do kontrolowania Żydów. Zależało mu na podtrzymywaniu różnicy i wzniecaniu wzajemnej nieufności.
W 1948 roku w ZSRR zaczęła się antysemicka nagonka - prawie taka sama jak za Gomułki, tylko że zabijali Żydów, a nie wyrzucali z kraju.
Wyobraź sobie, jak posłusznie i usłużnie musiał działać taki Żyd Jakub Berman (szef UB), kiedy wiedział, że w ZSRR już się morduje Żydów i że nie może dać najmniejszego pretekstu, żeby jego też nie wciągnięto w antyżydowską hucpę.
Musiał się chłopak starać i udowadniać, że jest niezastąpiony.




Już k***a nie rób z tych żydów takich świętoszków. Bo akurat było tak, że poprzez swą "prace" na rzecz ZSRR w gułagach i Polsce, myśleli że mają staruszka Stalina w garści.
Chcieli powołać na Krymie "Żydowską Republikę Autonomiczną", która nie zgadzała z wizją Józefa, to k***a otrzymali to co sami dawali.
Stalin zrobił to z nimi, co z każdą opozycja i nie pie**ol tutaj, jakby to była agresja na niewinnych, którzy cierpią tylko dlatego, że są kim są.

W tej "czystkę" nie chodziło o przynależność do narodu, tu k***a chodziło o to że ten naród, czyli żydzi podskoczyli Stalinowi.


Poczyta sobie o "Spisku lekarzy kremlowskich", tylko nie z "Gazety" Wybiorczej, znaczy się Wyborczej, czy innych ściekowych brukowców.

ostatni

2013-01-08, 16:20
na początku radzę sprawdzić jakiej narodowości był Marks i Engels, kim była babka Hitlera i zastanowić się kto zyskał na obaleniu tradycyjnych ustrojów i form społecznych w Europie, gdy władzę monarchów wyrżniętych przez mamione obietnicami równości chłopstwo i plebs, przejmowali bankierzy.

Ps. lewaczki, nazizm to inaczej narodowy SOCJALIZM, jedna z najwyższych form komunizmu, tam dla dobra ogółu państwo dyktowało jakie i z kim dzieci należy uzyskiwać, a których należy się pozbywać by wszyscy byli równi nawet pod względem koloru oczu. Więc stulcie p*zdy lewackie ścierwa, bo Hitler to wasz ideowy brat, a prawdziwi patrioci brzydzą się go tak samo jak was

anonymousm

2013-01-08, 16:24
Nathaniel_Demerest napisał/a:




Już k***a nie rób z tych żydów takich świętoszków. Bo akurat było tak, że poprzez swą "prace" na rzecz ZSRR w gułagach i Polsce, myśleli że mają staruszka Stalina w garści.
Chcieli powołać na Krymie "Żydowską Republikę Autonomiczną", która nie zgadzała z wizją Józefa, to k***a otrzymali to co sami dawali.
Stalin zrobił to z nimi, co z każdą opozycja i nie pie**ol tutaj, jakby to była agresja na niewinnych, którzy cierpią tylko dlatego, że są kim są.

W tej "czystkę" nie chodziło o przynależność do narodu, tu k***a chodziło o to że ten naród, czyli żydzi podskoczyli Stalinowi.



Czyli miałem rację, sądząc, że sądzisz, że nie tylko Gomułka, ale też Stalin zrobili wiele dobrego dla Polski.
Brawo, teraz pokrzycz jeszcze "Raz sierpem, raz młotem..." i będzimy mieli piękny obraz twojego szaleństwa.

Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


Ps. lewaczki, nazizm to inaczej narodowy SOCJALIZM, jedna z najwyższych form komunizmu,



dobre... Antykomunizm to był najwyższy dogmat nazismu i sens jego istnienia, jego misja dziejowa i powód, dla którego Zachód pozowolił mu okrzepnąć w Niemczech. Więc nie popisuj się ignorancją także na tym polu.

Nathaniel_Demerest

2013-01-08, 16:26
anonymousm napisał/a:



Czyli miałem rację, sądząc, że sądzisz, że nie tylko Gomułka, ale też Stalin zrobili wiele dobrego dla Polski.
Brawo, teraz pokrzycz jeszcze "Raz sierpem, raz młotem..." i będzimy mieli piękny obraz twojego szaleństwa.




Jako k***a miałeś racje?

W sumie, to że część Żydów Stalin przegnał, to przysłużył się niechcący Polsce. Nie żal mi tych Żydów, którzy najpierw wpierali Stalina, a potem dostali od niego w potylice czerwoną kulkę. Jedni warci kary od drugich.

Nie jestem tutaj od "naprawienia historii', ale kto wie, może gdyby nie było tamtego konfliktu między Żydami a Stalinem, Polski by nie było dziś na mapie, a zamiast niej.. Izrael.

anonymousm

2013-01-08, 16:31
Nathaniel_Demerest napisał/a:




kto wie, może gdyby nie było tamtego konfliktu między Żydami a Stalinem, Polski by nie było dziś na mapie, a zamiast niej.. Izrael.



Ja wiem i wiem, że nie. Stalin mordował Żydów dlatego, że Izrael powstał w Palestynie i nie zechciał przystąpić do jego bloku. Więc, jak to Rosja ma w zwyczaju, zaczął się mścić na własnych niewinnych obywatelach.
(Teraz sprawa z prawem Magurskiego.)

Nathaniel_Demerest

2013-01-08, 16:48
anonymousm napisał/a:



Ja wiem i wiem, że nie. Stalin mordował Żydów dlatego, że Izrael powstał w Palestynie i nie zechciał przystąpić do jego bloku. Więc, jak to Rosja ma w zwyczaju, zaczął się mścić na własnych niewinnych obywatelach.
(Teraz sprawa z prawem Magurskiego.)



Niewinnych obywatelach. Akurat tamtym k***om należało się, choć - nie w tak drastyczny sposób, wygnanie by wystarczało i zabranie majątku (to by ich bardziej zabolało niż śmierć).
Gdy trzeba było pomocy ZSRR przy tworzeniu państwa Izrael, to było fajnie, ale gdy Stalin się upomniał o swoje to go wyśmianą i oznajmioną, ze został wyr*chany.
Co więcej, Żydowskie lobby dążyło do zniesienia Stalina ze władzy, a więc gdzie ich niewinność teraz w stosunku do samego ZSRR?
Nie będę wspominał o tym jacy to oni, byli niewinni w Gułagach, Polsce, Litwie i czy innych krajach.

Stalin był mega sk***ysynem wśród dziejów ludzkości, to że Żydki mu podskoczyły, to ich własna samobójcza głupota.

anonymousm

2013-01-08, 17:01
@ Nathaniel
Nie obraź się, ale nienawiść do Żydów zaślepia cię i sprawia, że wszystkie fakty interpretujesz na ich niekorzyść. Z diabłem byś się sprzymierzył, o ile tylko by im szkodził.
Nie wierzę w spisek Żydów na władzę i życie Stalina, tak jak nie wierzę w 99% stalinowskich kampanii.
Nie wierzę, żeby jakikolwik naród zasłguiwał na potępienie. Potępiać można tylko jednostki.
Żydzi nie zasługują nawet na to, żeby ich szczególnie mocno kojarzyć z komunizmem. Polscy Żydzi. Wprawdzie przed wojną było wielu Żydów pośród komunistów, ale niewielu było komunistów wśród Żydów, woleli np. partie syjonistyczne. W Polsce mieszkało 3,5 miliona Żydów, a ile było komunistów? Może 10 000? I z tego tylko połowa Żydów.
Ten materiał ma jedną dobrą cechę: nikt nie będzie teraz nazywać Żydów komunistami i syjonistami. Albo jedno, albo drugie.