18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gomułka o żydach

Hauer88 • 2013-01-07, 16:12
Przemówienie pierwszego sekretarza Polski:


Nathaniel_Demerest

2013-01-08, 17:18
anonymousm napisał/a:

@ Nathaniel
Nie obraź się, ale nienawiść do Żydów zaślepia cię i sprawia, że wszystkie fakty interpretujesz na ich niekorzyść. Z diabłem byś się sprzymierzył, o ile tylko by im szkodził.
Nie wierzę w spisek Żydów na władzę i życie Stalina, tak jak nie wierzę w 99% stalinowskich kampanii.
Nie wierzę, żeby jakikolwik naród zasłguiwał na potępienie. Potępiać można tylko jednostki.
Żydzi nie zasługują nawet na to, żeby ich szczególnie mocno kojarzyć z komunizmem. Polscy Żydzi. Wprawdzie przed wojną było wielu Żydów pośród komunistów, ale niewielu było komunistów wśród Żydów, woleli np. partie syjonistyczne. W Polsce mieszkało 3,5 miliona Żydów, a ile było komunistów? Może 10 000? I z tego tylko połowa Żydów.
Ten materiał ma jedną dobrą cechę: nikt nie będzie teraz nazywać Żydów komunistami i syjonistami. Albo jedno, albo drugie.




Mnie nie zaślepia nienawiść, właściwie nic nie zaślepia mojego osądu. Może, w swoim oku zechciałbyś zauważyć belkę, a nie w moim doszukujesz się źdźbła. Cie zaślepia filosemityzm, o ile nie jesteś semitą.
Każesz mi każdego rozpatrywać osobną, podczas gdy Twoi umiłowani Żydzi obrzucają cały naród Polski gównem, za domniemaną zbrodnię na narodzie żydowskim w Jedwabne. Jedwabne, które nie zostało wyjaśnione bo sprawę przerwaną w tym czasie i nie wznowioną, Jedwabne w którym gdy doszło do badania miejsca zbrodni, Rabin (żydowski) nakazał przerwanie tychże prac badawczych, bo odszukaną metale w czaszkach - a to burzyło historie o spaleniu przez Polaków w stodole Żydów. Co więcej o Jedwabne, a może to, że bogaty Żyd przeprowadził eksperyment palenia ludzi w stodole - okazało się, że środki jakie posiadali w Jedwabne, nie dawały najmniejszej możliwości spalenia Żydów w jakiejkolwiek stodole.
Chcesz więcej, to sięgnij do ksiąg które Rabini Ci zabronili, a zobaczysz co tam się działo.

Także resumując, Żydzi plują na każdego i na każdy naród, mimo że nie mają takiego moralnego prawa. Obarczają inne narody za zbrodnie, na które nie mają prawnych dowodów (nie będę powoływał się na sprawiedliwość i prawdę, bo tacy jak ty mają ją w dupie, dawno ją sprzedaliście za srebrniki)
Więc jakim prawem śmiesz mnie pouczać Żydofilu i uczyć mnie moralności?!

Bezczelny Judaszu.

zonk

2013-01-08, 17:32
muniek1209 napisał/a:

Gomułka był, zwykłym komunistycznym śmieciem. Brał udział w fałszowaniu wyników referendum w 46'. Ma na rękach krew ludzi, chcących żyć w niezależnym od sowietów, suwerennym kraju, czy to w okresie bycia I sekretarzem, czy też wcześniej. Jak słyszę gdziekolwiek, że był jakimś wizjonerem gospodarki, ojcem odwilży, czy ze za jego czasów żyło się lepiej, to żygać mi się chce.... Won z tym ścierwem z sadistica.


Oj ekspert i historyk pie**olony się znalazł.

minetek

2013-01-08, 18:18
mnie roj***ła szklanka herbaty na spodeczku na mównicy - to symbol PRLu
k***a Owsiak zawsze wieczorem w dzień finału WOŚP jak już traci głos to drze się żeby mu dać gorącej herbaty,....

rolerek

2013-01-08, 18:37
Syjoniści do Syjamu ;)

bl...........ed

2013-01-08, 20:07
Tak jakby żydzi faktycznie mieli cokolwiek wspólnego z marcem 1968, poza tym, że akurat było wygodnie się do nich dopie**olić :)

Zresztą, co tu dużo gadać - cała ta wypowiedź Gomułki jest wewnętrznie sprzeczna - raz pie**oli o konieczności poczucia narodowego obowiązku, co ja odczytuję jako nacjonalizm (2:15-2:36), a potem o tym, że jednak komunizm i nacjonalizm razem pod rękę iść nie mogą (bo faktycznie nie mogą).

Nie lubię żydów - cała ta koncepcja narodu wybranego trąci mychą, a podział na gorszych i lepszych tylko ze względu na wiarę to już totalne nieporozumienie, ale jak już jakiś anty-żydowski materiał to poproszę coś lepszego niż pierdzenie starego czerwonego capa.

lilith5422

2013-01-08, 20:16
A ja chciałabym się dowiedzieć z kiedy jest to przemówienie.. Ktoś może określić?

bl...........ed

2013-01-08, 21:09
lilith5422 napisał/a:

A ja chciałabym się dowiedzieć z kiedy jest to przemówienie.. Ktoś może określić?



jasne - 19 marzec 1968, wiec PZPR w Sali Kongresowej.

Koniec Świata

2013-01-08, 21:10
j***ć komunizm j***ć nacjonalizm. Niech żyje NORMALNIZM!!!

Oto symbol Normalnizmu:


ostatni

2013-01-08, 22:43
anonymousm napisał/a:







dobre... Antykomunizm to był najwyższy dogmat nazismu i sens jego istnienia, jego misja dziejowa i powód, dla którego Zachód pozowolił mu okrzepnąć w Niemczech. Więc nie popisuj się ignorancją także na tym polu.



tak? to skoro Chińska Republika Ludowa konkurowała z ZSRR to tam nie było komunizmu?! :shock: A może tam do tej pory panuje doskonału ustrój...marzenie każdego lewaczka


Zanim zaczniesz kłamać to sprawdź czy w otoczeniu nie ma kogoś więcej niż ciemne lemingi, cuchnący lewaczku

hogg

2013-01-08, 22:45
cursecrow napisał/a:

Up
lol
Jacob to żydowskie imię



Adam, Jan, Szymon, Dawid, Daniel, Józek, Tomasz i dziesiątki innych też.

zDrwal

2013-01-08, 22:57
Nie dziwcie się, że ludzie uważają nazizm za prawicowy pogląd, jak nie rozróżniacie komunizmu od socjalizmu.

Koniec Świata

2013-01-08, 23:00
Ja-ah-qu-ub-el to największy lewak na sadolu, płaczliwy dupek wzywający do rewolucji.

Na dodatek stosuje typową "żydowską sztuczkę" i poluje na lewaków, żeby odwrócić od siebie uwagę.

PogromcaDziewic

2013-01-09, 19:47
obrus napisał/a:

prawda nas wyzwoli a wiec zaczynamy
“Goje jak zwierzęta pociągowe – mają służyć Żydom” Źródło: http://www.bibula.com/?p=66257
Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem oznajmił, że “goje rodzą się po to, by służyć Żydom“.

– Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – zapowiedział rabin podczas przemówienia w synagodze. Potem porównał osoby, które nie są Żydami do… zwierząt pociągowych
i zaraz bedzie aj waj antysemici




Cóż.. Warto przytoczyć tutaj fragment pewnego utworu. "Nieopodal Wzgórz Golanu
Wzrasta nowa rasa panów"