18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gołąbek zmasakrowany...

wojtepanik • 2013-12-14, 13:11
Jechałem ostatnio z ojcem jego 911 turbo z Gdyni do Warszawki i na autostradzie przy 250km/h coś jebnęło no i okazało się ze to taki o gołąbek. Materiał własny, dla tych co nie wierzą zapraszam na kanał, tam macie jak to jeździ : youtube.com/wojtepanik


Dla tych co się będą spinać polecam :

op...........ve

2013-12-15, 14:19
250km/h życzę jebnięcia w barierkę....j***ni idioci...
kasa zamiast mózgu, ch*j tam, że na autostradzie są inni ludzie którzy chcą dojechać do celu, nie najważniejszy jest nowobogacki i jego porsze....wk***iają mnie takie leszcze, bo ojciec ma pieniądze to później synek pie**oli na sadolu jacy to inni są nieroby cebulaki etc a sam w życiu leszcz pracy nie doświadczył bo ojciec na wszystko da...
Na święta życzę rozj***nia auta i wszystkiego co najgorsze, żryjcie gruz nowobogacie wieśniaczki.

Izmael

2013-12-15, 14:26
Jak czytam te komentarze, to aż strach się czegoś dorobić w tym kraju. Wszędzie na świecie ci pogratulują fajnego auta, u nas to by cię najchętniej zrównali z ziemą

pat0s18

2013-12-15, 14:43
@opusative jesteś pie**olonym zawistnym polaczkiem, który do końca życia niczego się nie dorobi. Cebulaku j***ny to, że kogoś stać na to żeby jeździć zajebistymi autami i zapie**alać 250 na godzinę, gdy ty ledwo 120 wyciśniesz swoim gniotem, to znak dla ciebie k***o, że pora zacząć zapie**alać a nie hejtować wszystkich bogatszych od ciebie. A to, że życzysz mu rozj***nia auta świadczy tylko o twoim chamstwie i kompleksach biedny ku*asie bez przyszłości

ex...........xx

2013-12-15, 14:56
Szczególnie, że na podanym kanale gość ma filmik jak popie**alają Panamerą w centrum Gdyni 180km/h, a kierowca nie potrafi nawet kierownicy trzymać prawidłowo :lol: Gloryfikować pajaców co z techniką jazdy nie mają nic wspólnego a jeżdżą po 250km/h...

Kirk666

2013-12-15, 15:20
a ja tam gratuluję zajebistego auta :D

cenzurowany

2013-12-15, 15:34
ja to jak leciałem do smoleńska trochę poszalałem moim tu 154 lecieliśmy całą ekipą ale dzięki temu że mój tata ma znajomości u ruskich, wszystko było uznane za zwykły wypadek.


op...........ve

2013-12-15, 17:10
pat0s18 napisał/a:

@opusative jesteś pie**olonym zawistnym polaczkiem, który do końca życia niczego się nie dorobi. Cebulaku j***ny to, że kogoś stać na to żeby jeździć zajebistymi autami i zapie**alać 250 na godzinę, gdy ty ledwo 120 wyciśniesz swoim gniotem, to znak dla ciebie k***o, że pora zacząć zapie**alać a nie hejtować wszystkich bogatszych od ciebie. A to, że życzysz mu rozj***nia auta świadczy tylko o twoim chamstwie i kompleksach biedny ku*asie bez przyszłości


ohoho kolejny buraczek z bogatego domu...do roboty kmiocie

KiecolPB

2013-12-15, 17:20
Myślę że dużo osób nie ma mu za złe posiadania takiego auta. Po prostu w samym temacie widać że autor od razu założył że ktoś się będzie spinał ^^ Ja się nie spinam, ale burackie było zakładanie że od razu ktoś dostanie bólu dupy bo go nie stać...

krzychoo1

2013-12-15, 17:56
250 km/h przy oblodzonych drogach, krzyżyk na drogę.

Majozen

2013-12-15, 18:13
wojtepanik napisał/a:

Jechałem ostatnio z ojcem jego 911 turbo z Gdyni do Warszawki i na autostradzie przy 250km/h coś jebnęło no i okazało się ze to taki o gołąbek.



I tu Cie mamy ptaszku, u nas nie ma autostrad :amused:

bolbol

2013-12-15, 19:28
Na tego typu tematy potrzeba ogromnej ilosci Maści na bol dupy! Nikt tutaj nie ma kasy wiec boli ze ktos inny ma np. porsche albo iphona. Dla dobra ogółu trzymajmy sie moslimow itp.

booster07

2013-12-15, 20:51
Tobie przyda się maść na ból dupy skoro masz kompleks stolicy i nazywasz ją "Warszawką" , nie pchaj się do Warszawy słoiku ;)

parzyh

2013-12-15, 21:00
Kuzyn miał ostatnio podobna akcję tylko ptak wleciał aż za chłodnicę. a wy lamusy pie**olicie, dobrze, że ma i dla waszej świadomosci ta 911 kosztuje tyle co nowe audi a6 z dobrym wyposażeniem a tego jeździ masa

mejsidz

2013-12-15, 21:31
Cytat:

ta 911 kosztuje tyle co nowe audi a6 z dobrym wyposażeniem a tego jeździ masa



no chyba nie 911 Turbo

tranzystor

2013-12-15, 21:55
wojtepanik napisał/a:

Jechałem ostatnio z ojcem jego 911 turbo z Gdyni do Warszawki i na autostradzie przy 250km/h coś jebnęło no i okazało się ze to taki o gołąbek. Materiał własny, dla tych co nie wierzą zapraszam na kanał, tam macie jak to jeździ : youtube.com/wojtepanik



Stary ma tyle kasy, to niech ci zafunduje korepetycje z języka polskiego.