18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gołąbek zmasakrowany...

wojtepanik • 2013-12-14, 13:11
Jechałem ostatnio z ojcem jego 911 turbo z Gdyni do Warszawki i na autostradzie przy 250km/h coś jebnęło no i okazało się ze to taki o gołąbek. Materiał własny, dla tych co nie wierzą zapraszam na kanał, tam macie jak to jeździ : youtube.com/wojtepanik


Dla tych co się będą spinać polecam :

Harry Pojeb

2013-12-15, 09:31
Zawistne poltony haha żal mi was jak czytam komenty

mejsidz

2013-12-15, 09:57
Mój tata też ma podobne auto. Trochę inne logo ;-)


P.S. dla autora
Umieszczanie nr rejestracyjnych takiego auta i profilu na YT (z prawdopodobnie prawdziwym imieniem i nazwiskiem) to kiepski pomysł w PL. Widzisz zresztą po komentarzach.
Nie mówiąc już o świetnym materiale dla ubezpieczyciela - podkładasz się sam pod ewentualne nieuznanie szkody z powodu tej prędkości

cober

2013-12-15, 10:00
Co za buraki mówią warszaw(f)ka... znam miasto Warszawa, a warszafka mówią wsióry, słoiki i cebulaki.

Nikczemny_Płód

2013-12-15, 10:06
Niemieckie sportowe auta są jak ich kobiety, brzydkie i bez polotu. No ten akurat z polotem, zdechłym, bo zdechłym ale jednak.

Chociaż Panamerka im się udała.

Nihilista

2013-12-15, 10:18
Tata Porsche ma, ok. Nie on jeden :) Tylko śmiesznie, że tak Ci to imponuje - nawet w temacie o zdechłym gołębiu musiałeś się pochwalić. Przydałoby się, poza chajcem, wykazać jeszcze odrobinę klasy. No, ale tego za pieniądze nie kupisz. Wystarczyła wzmianka o prędkości i ramka od rejestracji, żeby sadisticowi eksperci doszli do tego, co to za samochód - a tak to trochę śmiesznie wyszło.
Ceber, już się tak o warszawkę nie spinaj. Swoją drogą, ostatnio na mecz do Gdańska przyjechaliście z transparentem "jesteśmy waszą stolicą". Co to miało być, bo rozbawiło mnie solidnie? :) Ekipa z tak nielubianego miasta stołecznego nadrobiła wreszcie koszmarne braki w dziedzinie geografii Polski i stwierdziła, że warto się tym przed ludźmi pochwalić?
Pozdrawiam stolicę. Paskudne miasto.

DuckDodgers

2013-12-15, 10:55
wojtepanik napisał/a:

Jechałem ostatnio z ojcem jego 911 turbo



A jaka wersja wyposażenia? Pochwal się nie bądź taki nieśmiały.

Maupae39

2013-12-15, 10:59
instalacja LPG na Prinsie?

Lukasz2525

2013-12-15, 11:20
Nie stać was na Ferrari lub Lamborghini , więc kupiliście podróbę ?

Rocky_V8

2013-12-15, 11:29
O k***a jaka spina... Mój kraj ,jaki piękny...

Coby

2013-12-15, 11:55
DaRiO__BB napisał/a:

musiałeś dopisać "JEGO" ??? k....a, stary, jezdzilem (prowadziłem) takimi furami zeby ci gały wypadły z orbit, pewnie jak nie jeden sadol tutaj, wystarczyło pominąć słowo "JEGO" żeby nie być listwą tylko normalnym sadolem, reszta jest w porządku, chciałeś podbudować pozycje ale nie tutaj miejsce i piszę to z czystą SADOLSKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ !

P.s.: Zakładam że masz więcej pieniążków niż przeciętni ludzie, mam paru zamożniejszych znajomych i szybko się pozbyli tej " PYCHY ".



Podwójna dawka maści dla tego pana. Spinasz dupę, a sam zaraz się chwalisz czym to nie jeździłeś. I jeszcze podkreślenie "prowadziłem" bo samo "jeździłem" to za mało. wychodzi na to, że jesteś takim samym cebulakiem jak on. Zluzuj chłopie.

Barthuss

2013-12-15, 12:44
Ale się większość przyj***ła do tego Porshe. Zwyczajne auto. Nie ma co się podniecać.

Nihilista

2013-12-15, 13:02
Kolego wyżej, chyba nie zrozumiałeś o co chodzi. Opowiem Ci historię, jak skopałem dupę na ulicy trzem idiotom:

"Szedłem chodnikiem w moich nowych vansach od taty za 300 baniek sprowadzonych z United States na specjalne zamówienie, kiedy trzech idiotów.."
Już załapałeś? Po co małolat się chwali samochodem taty w pierwszym zdaniu, skoro szczegóły typu marka czy model są kompletnie dla treści nieistotne. Skromność - cecha ludzi wielkich.
Swoją drogą chyba mamy z tatą wspólnych znajomych. Czy to nie ten sam samochód, który regularnie ląduje w serwisie w moim pięknym mieście z powodu nieustających awarii?

Wiercik102

2013-12-15, 13:05
Potrzebuje 5k na motocykl pomożesz ?

Porshe, odrzutowiec ... ja w 2010 roku dostałem od Babci Samolot to mówię do chłopaków chodźta lecimy gdzie na impreze. Jak to bywa poniósł nas melanż i zapomniałem właczyć autopilota.
Wiecie ile kosztowało zacieranie śladów, maskarada, unikanie odpowiedzi ? Dobrze, że zapłaciłem tylko 10% a reszte pokrył Donald bo bym się k***a nie wyrobił

Pącki

2013-12-15, 13:18
pie**ol tych hejterów, lepiej wrzuć parę fotek porszaka taty :ok:

Osobiście jeżdżę golfem, ale chętnie bym się do takiego 911 przesiadł :amused:

Peter-Norivotset

2013-12-15, 13:23
k***a ktos ma lepiej niz ja...
ty ch*ju! ty zlodzieju jeden!!