18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głupota Kleru

GenerousVitttake • 2012-11-24, 17:09
Głupota kleru sięgnęła szczytu. Chciałby dożyć czasów kiedy ta zakłamana instytucja przestanie istnieć.


piotrek_poldek

2012-11-25, 00:14
Ranger napisał/a:



Bzdura. Religia narzuca swoje ''myślenie'' w każdej dziedzinie życia społecznego, rodzinnego i politycznego. A chce narzucać coraz to więcej i więcej.
Taniec natomiast jest częścią kultury. Równie dobrze można by krzyczeć żeby wywalono WOS czy inne tego typu przedmioty.



Czy wam lewackie popaprańce religia naprawde coś narzuca ?
Chcesz chodzisz do kościoła nie chcesz to nie . Są katolicy chcący iść na teologie to dlaczego macie im utrudniać ? Chcecie państwowych szkół palikotowe półmózgi to musicie uwzględnić wszystkie opcje, nie tylko jedyną słuszną czyli waszą.

Ranger

2012-11-25, 00:18
Cytat:

Czy wam lewackie popaprańce religia naprawde coś narzuca ?



Przykładów jest mnóstwo - afera z krzyżem; afera kiedy ksiądz namawiał zgwałconą 16-latkę do urodzenia dziecka i coś, co już powtórzyłem kilka razy - brak wglądu w sakramenty kościelne.

Cytat:

Chcesz chodzisz do kościoła nie chcesz to nie . Są katolicy i ludzie chcący iść na teologie to dlaczego macie im utrudniać ?



O czym ty pie**olisz ? A obecnie ktoś komuś utrudnia studia teologiczne ? Chcesz to idziesz, nie chcesz to nie idziesz :)
Widać, że ch*ja wiesz o temacie, ale się wpie**alasz, bo ktoś ci po ''świętości'' jedzie...

piotrek_poldek

2012-11-25, 00:30
Ranger napisał/a:



Przykładów jest mnóstwo - afera z krzyżem; afera kiedy ksiądz namawiał zgwałconą 16-latkę do urodzenia dziecka i coś, co już powtórzyłem kilka razy - brak wglądu w sakramenty kościelne.


Afera z krzyżem, rzeczywiście jedna wielka medialna nagonka i robienie problemu k***a z niczego. Z księdzem to nawet nie wiem co to za sprawa, ale to że namawiał to bo po prostu tak uważa . Wbrew takim palikotowcom jak ty kwestia aborcji to dość skomplikowany problem etyczny i ksiądz widocznie wyrażał swoją opinie. A z tymi sakramentami to ch*j wie o co ci chodzi ,ale napewno to problem zagrażający świeckości państwa !

Ranger napisał/a:


O czym ty pie**olisz ? A obecnie ktoś komuś utrudnia studia teologiczne ? Chcesz to idziesz, nie chcesz to nie idziesz :)
Widać, że ch*ja wiesz o temacie, ale się wpie**alasz, bo ktoś ci po ''świętości'' jedzie...


No przykładowo ktoś taki jak ty . Ktoś wpadł na pomysł ułatwienia pewnych spraw i będzie niektórym łatwiej .Niestety są tacy jak ty, którzy bez żadnych logicznych powodów jak widzą słowo kościół to rzucają błotem bo tak nauczyli się od faceta z wibratorem.

Ranger

2012-11-25, 00:49
Cytat:

Z księdzem to nawet nie wiem co to za sprawa, ale to że namawiał to bo po prostu tak uważa . Wbrew takim palikotowcom jak ty kwestia aborcji to dość skomplikowany problem etyczny i ksiądz widocznie wyrażał swoją opinie. A z tymi sakramentami to ch*j wie o co ci chodzi ,ale napewno to problem zagrażający świeckości państwa !



Człowieku, jeśli Palikot jest twoim jedynym argumentem to lepiej zostań z tymi 3-ema postami na liczniku i przestań pie**olić, bo multiple facepalm przy tym, co wypisujesz to jest mało. Z Palikotem nie mam nic wspólnego, bo mimo że ku*as ma niektóre poglądy zbliżone do moich to w przeciwieństwie do niego ja te poglądy sam sobie wyrobiłem i nie zrobiłem tego pod publikę.

Cytat:

Z księdzem to nawet nie wiem co to za sprawa, ale to że namawiał to bo po prostu tak uważa . Wbrew takim palikotowcom jak ty kwestia aborcji to dość skomplikowany problem etyczny i ksiądz widocznie wyrażał swoją opinie.



Sprawa aborcji jest skomplikowaną kwestią etyczną, którą kościół nie tylko utrudnia, ale też bierze udział w dyskusji mimo, że ma ch*ja do gadania. To tak jak z naukami przedmałżeńskimi - gość, który nie ma pojęcia o temacie mówi przyszłym małżonkom, jak mają zakładać rodzinę. No k***a, autorytet co nie miara...
A afera z księdzem nie była dlatego, że gość wygłosił swoje poglądy tylko zwyczajnie nachodził rodzinę i nieletnią dziewczynę w szpitalu i straszył ją ogniem piekielnym, wiecznym potępieniem i tak dalej i tak dalej. Kiedy media zrobiły z tego aferę to nawet koczował przed szpitalem, żeby się upewnić że dziewczyna się nie wymknie przeprowadzić aborcję...

Cytat:

No przykładowo ktoś taki jak ty . Ktoś wpadł na pomysł ułatwienia pewnych spraw i będzie niektórym łatwiej .Niestety są tacy jak ty, którzy bez żadnych logicznych powodów jak widzą słowo kościół to rzucają błotem bo tak nauczyli się od faceta z wibratorem.



I kolejne pie**olenie... Matura z religii niczego nie ułatwi, a za jej przeprowadzenie będę płacił również ja i wszyscy podatnicy. A sobie tego po prostu nie życzę.
Argument o tym, że każdy przeciwnik kościoła jest automatycznie zwolennikiem pie**olca z wibratorem, jest taki sam, jakbym powiedział, że skoro popierasz popie**olone pomysły kościoła to pewnie wysyłasz swoje wypłaty na Radio Maryja(oczywiście gdybyś pracował, bo patrząc na twoje pie**olenie to skończone 5 klas podstawówki to jest maksimum na które byłoby cię stać) - krótko mówiąc, ten argument jest upośledzony.
Tak jak ty.

piotrek_poldek

2012-11-25, 01:09
Ranger napisał/a:


Sprawa aborcji jest skomplikowaną kwestią etyczną, którą kościół nie tylko utrudnia, ale też bierze udział w dyskusji mimo, że ma ch*ja do gadania. To tak jak z naukami przedmałżeńskimi - gość, który nie ma pojęcia o temacie mówi przyszłym małżonkom, jak mają zakładać rodzinę. No k***a, autorytet co nie miara...


To ,że kościół ma swoje zdanie na ten temat to znaczy ,ze coś utrudnia ? No w sumie tak bo każdy kto ma inne zdanie to utrudnia. Jeżeli mówimy o etyce to kto może mieć więcej do gadania niż etyk ? W kościele paru ich jest, o ile nie można powiedzieć ,że to główne zajęcie kościoła. Ale ty pewnie uważasz ,że w tych kwestiach bardziej kompetentna jest jakaś k***a ,której się okres spóźnia.

Ranger napisał/a:


A afera z księdzem nie była dlatego, że gość wygłosił swoje poglądy tylko zwyczajnie nachodził rodzinę i nieletnią dziewczynę w szpitalu i straszył ją ogniem piekielnym, wiecznym potępieniem i tak dalej i tak dalej. Kiedy media zrobiły z tego aferę to nawet koczował przed szpitalem, żeby się upewnić że dziewczyna się nie wymknie przeprowadzić aborcję...


Możliwe,nie przecze. Świry zdarzają się wszędzie , ale argument ,że gdzieś tam jeden ksiądz coś zrobił jest żałosny.

Ranger napisał/a:


I kolejne pie**olenie... Matura z religii niczego nie ułatwi, a za jej przeprowadzenie będę płacił również ja i wszyscy podatnicy. A sobie tego po prostu nie życzę.


Będe płacił również ja i skoro mamy państwowe szkoły z centralnym planem nauczania i fakt ,że większość społeczeństwa to katolicy to będziesz k***a płacił.
Ranger napisał/a:


Argument o tym, że każdy przeciwnik kościoła jest automatycznie zwolennikiem pie**olca z wibratorem, jest taki sam, jakbym powiedział, że skoro popierasz popie**olone pomysły kościoła to pewnie wysyłasz swoje wypłaty na Radio Maryja(oczywiście gdybyś pracował, bo patrząc na twoje pie**olenie to skończone 5 klas podstawówki to jest maksimum na które byłoby cię stać) - krótko mówiąc, ten argument jest upośledzony.
Tak jak ty.


Będziesz mnie pouczał jak skończysz gimnazjum .
Stwierdziłem ,że jesteś palikotowcem bo się zachowujesz identycznie jak oni , czyli bluzgasz bez powodu i nie dajesz żadnych merytorycznych argumentów. I to rzeczywiście to ,że mam inne zdanie niż ty musi świadczyć o tym ,że jestem upośledzony.

Ranger

2012-11-25, 01:26
Cytat:

To ,że kościół ma swoje zdanie na ten temat to znaczy ,ze coś utrudnia ? No w sumie tak bo każdy kto ma inne zdanie to utrudnia. Jeżeli mówimy o etyce to kto może mieć więcej do gadania niż etyk ?



O czym ty pie**olisz? Pytam po raz kolejny ? Jak w kościele zaczną pracować ludzie, którzy mają pojęcie o seksie, ciąży i etyce oraz poprą to badaniami, dowodami i statystyką to ja chętnie wezmę ich zdanie pod uwagę. Ale dla nich jest tylko ''bo tak i ch*j'' i w dodatku nie tolerują sprzeciwu. Ma być tak jak powiedzą ''bo tak i ch*j''.

Cytat:

Możliwe,nie przecze. Świry zdarzają się wszędzie , ale argument ,że gdzieś tam jeden ksiądz coś zrobił jest żałosny.



Sorry, w mediach nie czytam o nadgorliwych Świadkach Jehowy, Buddystach gwałcicielach i popach, co rozj***li swój samochód za 100 tysięcy PLN (SIC!) jadąc po pijanemu, a następnie uciekając z miejsca wypadku. Tak wiem, pewnie media podległe Palikotowi się na nich uwzięli i dlatego... :roll:

Cytat:


Będe płacił również ja i skoro mamy państwowe szkoły z centralnym planem nauczania i fakt ,że większość społeczeństwa to katolicy to będziesz k***a płacił.



O właśnie. Pięknie zademonstrowałeś mechanikę działania tej świetnie naoliwionej maszyny marketingowej, jaką jest kościół.

Cytat:

Będziesz mnie pouczał jak skończysz gimnazjum .
Stwierdziłem ,że jesteś palikotowcem bo się zachowujesz identycznie jak oni , czyli bluzgasz bez powodu i nie dajesz żadnych merytorycznych argumentów. I to rzeczywiście to ,że mam inne zdanie niż ty musi świadczyć o tym ,że jestem upośledzony.



O proszę, wzbogaciłeś swój arsenał erystyczny o wycieczki o gimnazjum. Niestety, ale nawet pierwsza klasa gimnazjum to wyższy poziom niż 5 klas SP, więc mam całkowite prawo cię pouczać. W końcu jestem starszakiem :)
Nie chciałbym ci jednak niszczyć światopoglądu, ale to ty się wpie**oliłeś w temat między wódkę, a zakąskę i jedyne do czego byłeś zdolny to wyzywać od lewicowców i miłośników Palikota, więc moja teoria o tym, że jesteś upośledzony nie wzięła się z rękawa. Jak będziesz miał jakieś argumenty(bo stwierdzenie ''bo tak i ch*j'' nim nie jest) to chętnie zmienię zdanie, ale nie łudzę się, że tak się stanie. Bo taki właśnie jest problem z wierzącymi ludźmi - mają ch*jowe pojęcie o temacie, ale zgrywają ekspertów, bo wszystko można przecież zwalić na boską ingerencję... :roll: