18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głupota feministek

eNjoii • 2014-02-27, 06:30
Zobaczcie czym feministki zasłaniają swoją niewiedzę:



k***a mać, skąd takie babska się biorą? A biedronie i bęgalskie?

:gilotyna:

adam_one

2014-02-27, 14:30
no co za glupie k***y, czy nadejdzie kiedys taki dzien ze ludzie tego pokroju po prostu nie beda mogli zajmowac zadnych funkcji publicznych ? Ja wiem ze politycy sa odbiciem spoleczenstwa i ze jestesmy zepsuci, jebnieci, brak nam wiedzy jestesmy pelni kompleksow itd... ale zeby az takei durne paly ?

nervous-_-

2014-02-27, 14:55
Jeśli już chciała być tak mądra, to mogła powiedzieć to co powiedziała i na końcu podać liczbę. A że jest niedouczona i jej jedyną pobudką jest chęć zarobku w euro to takie cudactwa potem nas reprezentują - kłapie paszczą, gdy ta powinna być twardo zamknięta.

kenzol

2014-02-27, 14:57
liza napisał/a:

A Wy wszyscy co daliście piwo tylko potwierdzacie, że nie potraficie sami myśleć. Ktoś wam mówi, że ta baba jet głupia i wy tak myślicie nie analizując sytuacji.



Babka może nie jest głupia, ale na pewno niedoedukowana i niekompetentna na to stanowisko. Uniknęła odpowiedzi na pytanie w sposób arogancki, mówiąc że to pytanie "ją obraża". Był tutaj nie dawno filmik jak facet dostał mandat od Straży Miejskiej w Kielcach za "zaparkowanie w odległości mniejszej niż 10 m od skrzyżowania". Kiedy facet poszedł do Straży i chciał się dowiedzieć jaka była konkretna odległość pojazdu od skrzyżowania oraz poprosić o pokazanie świadectwa homologacji urządzenia, którym dokonano pomiaru, to Strażnik wykręcił kota ogonem niczym ta feministka. Szkoda że jeszcze nie powiedział że to pytanie go obraża.

Uważasz że znajomość liczby posłów w europarlamencie nie ma znaczenia? A jak niby ta babka miałaby utworzyć rząd większościowy i skuteczniej walczyć o nasz kraj w Brukseli? To jest pytanie podstawowe, na które każdy ubiegający się o mandat poselski powinien wiedzieć. Kiedy idziesz do pracy to na rozmowie kwalifikacyjnej pytają Cię o szereg różnych rzeczy, żeby sprawdzić czy jesteś osobą kompetentną na to stanowisko.

Eliot Imperio

2014-02-27, 15:16
liza napisał/a:

A wg mnie debile. Kobieta wypowiadająca wcale się nie skompromitowała. nawet jeżeli nie wiedziała (a o tym jak było wie tylko ona sama) to nie dała się ośmieszyć. Prowokujący zdecydowanie w tym celu zadał pytanie i zdecydowanie jego intencje zostały przewidziane. Reakcja natychmiastowa świadcząca raczej o oleju w głowie i umiejętności zachowania się w takiej sytuacji. Ośmieszyła by się gdyby:

a) powiedziała złą liczbę;
b) zaczęła się jąkać przedłużać wypowiedź typowymi "hmmm", "eeeee"
c) gdyby próbowała się bronić przed tym pytaniem w idiotyczny sposób, argumentując wszystko jakimiś bzdurami".

A ona po prostu nie dała się wykorzystać tępemu pytającemu.

Czemu pytający jest tępy? Bo zamiast zawracać dupę Nam czymś rozsądnym jak np. plan działania w Europarlamencie etc Pyta o nic nieznaczącą liczbę, która nie świadczy o kompetencjach danej osoby. Palikot dobrze powiedział... Ta liczba nie ma żadnego znaczenia.

Aczkolwiek nie jestem zwolennikiem żadnej partii rządzącej (PO PIS SLD PSL i inne gówna) a już tym bardziej nie jestem zwolennikiem działającego obecnie systemu demokratycznego.

A Wy wszyscy co daliście piwo tylko potwierdzacie, że nie potraficie sami myśleć. Ktoś wam mówi, że ta baba jet głupia i wy tak myślicie nie analizując sytuacji.

PS jestem mężczyzną. Mam penisa, ale ubieram się w damskie ciuszki i wale gruchę do zgnilizny z HARDA



pie**olisz jak potłuczony. Koleś zadał jedno, krótkie i zwięzłe pytanie na które mogłaby odpowiedzieć w ułamku sekundy gdyby tą odpowiedź znała. A nie atak, że obrażanie, że ujma i olaboga. Dziwne, że ja chcąc iść do pracy przykładowo na spawacza, muszę wiedzieć jakie prądy ustawić do spawania danych materiałów i grubości a nie przy pytaniu majstra "profile 10tki jak będziesz spawać" odpowiedzieć "to pytanie jest uwłaczające moim umiejętnościom, chętnie opowiem o tym Panu po pracy". No poj***ło ich do reszty, tym bardziej że to jeszcze za moje pieniądze takie k***iszony będą pyskować. Ciekawe czy jak bierze 13k pensji też jest taka oburzona.

kenzol

2014-02-27, 17:02
A tak w ogóle to nie widzę przeciwwskazań, żeby przed kandydowaniem do europarlamentu zrobić test kompetencji. W którym roku powstało EWG, gdzie podpisano traktat akcesyjny, gdzie znajdują się siedziby różnych Komisji, ile krajów posiada walutę euro, itp. Może wtedy dowiedzieliby się czym jest ta zasrana Unia i po jaki ch*j tam się w ogóle sami pchają.

liza

2014-02-27, 17:49
Kiedy ja mówiłem, że ta baba jest kompetentna? Kiedy powiedziałem, że się nadaje na to stanowisko. Nawet nie twierdzę, że znała odpowiedź. Ale ludzie k***a mać... Czy każdy z Was znając odpowiedź podał by ją temu dziennikarzynie? Pewnie nie, bo na ch*j ten facet tam przychodzi i marnuje jej czas na takie pierdoły. Ewidentnie chciał ośmieszyć kobitkę.

Gdy Wam zadają głupie pytania (na które znacie odpowiedź) zawsze odpowiadacie? Nigdy nie powiedzieliście "skończ pie**olić".

A gdyby odpowiedziała poprawnie, to jak myślicie, czy dziennikarz nie miał więcej debilnych pytań w notatniku? No jasne k***a szklanka, że miał... I zadał by je. Co wtedy? Znowu musiała by odpowiedzieć, żeby nie wyjść na debilkę? No według mnie musiała by, bo gdyby powiedziała dziennikarzynie, żeby szedł do szkoły, to mainstreamowcy znowu walili by gruchę do takich pierdół.

Chodzi mi o to, że wcale nie okazało się, czy ta kobita zna odpowiedź. A Wy spuszczacie się na monitory, tak jakby powiedziała, że Gdańsk był stolicą Polski.

peaceBro

2014-02-27, 21:06
według mnie palikot mimo wszystko wyszedł na większego imbecyla niż ta babka

Eliot Imperio

2014-02-27, 21:23
liza napisał/a:

Kiedy ja mówiłem, że ta baba jest kompetentna? Kiedy powiedziałem, że się nadaje na to stanowisko. Nawet nie twierdzę, że znała odpowiedź. Ale ludzie k***a mać... Czy każdy z Was znając odpowiedź podał by ją temu dziennikarzynie? Pewnie nie, bo na ch*j ten facet tam przychodzi i marnuje jej czas na takie pierdoły. Ewidentnie chciał ośmieszyć kobitkę.

Gdy Wam zadają głupie pytania (na które znacie odpowiedź) zawsze odpowiadacie? Nigdy nie powiedzieliście "skończ pie**olić".

A gdyby odpowiedziała poprawnie, to jak myślicie, czy dziennikarz nie miał więcej debilnych pytań w notatniku? No jasne k***a szklanka, że miał... I zadał by je. Co wtedy? Znowu musiała by odpowiedzieć, żeby nie wyjść na debilkę? No według mnie musiała by, bo gdyby powiedziała dziennikarzynie, żeby szedł do szkoły, to mainstreamowcy znowu walili by gruchę do takich pierdół.

Chodzi mi o to, że wcale nie okazało się, czy ta kobita zna odpowiedź. A Wy spuszczacie się na monitory, tak jakby powiedziała, że Gdańsk był stolicą Polski.



Kultura wymaga, że jak Cię o coś ktoś ładnie pyta, to nie znaczy że musisz cebule pokazywać i atakować kolesia tylko po prostu k***a odpowiedzieć na zajebiście proste pytanie, zwłaszcza w temacie o którym RZEKOMO masz pojęcie.

Na takich konferencjach prasowych każdy dziennikarz zadaje jedno pytanie, więc nie miałby okazji zadać drugiego, głupiego wg Ciebie. Własnie to, że nie odpowiedziała na tak banalne pytanie pokazuje jak bardzo naj***ne ma pod kopułą i nie nadaje się nawet do tarcia chrzanu. Zamiast odpowiedzieć i nie wdawć się w jakąś bezsensowną pyskówke, musiała pokazać że to ona tutaj jest zajebista i taka cwana.
j***ć takie feministki, dosłownie. Sfiksowały bo dawno chłopa nie miały. A Szczuka, to niech lepiej się juz w TV nie pokazuje, kobieta ma problem z tym, że płciowość jest nam WMUSZANA i to jest dramat. Jak można traktować takich ludzi poważnie?

kenzol

2014-02-28, 22:02
@liza

Pytanie o liczbę posłów w europarlamencie to debilne pytanie? Lepsze wrażenie zrobiłaby gdyby odpowiedziała mu tak: "A więc dla Pana wiadomości Parlament Europejski liczy 766 posłów, ale prosiłabym o poważniejsze pytania do mojej osoby, a na przepytanko z wiedzy o Unii Europejskiej możemy się umówić po wywiadzie". Taką inteligentną przewrotką skutecznie zamknęłaby usta krnąbrnemu dziennikarzowi i wyszłaby zwycięsko z tego wyzwania.

No ale najpierw musiałaby znać tę liczbę posłów w europarlamencie ;)

Kubarj

2014-03-01, 01:43
@liza
Z Tobą zgadzam w tym temacie. Tylko Ty napisałeś to co i ja bym napisał.
Kobieta wybrnęła znakomicie z szyderczego pytania redaktorka /to słychać w głosie tego Marnego Ciula redaktorka/ .

Jego zadaniem było ośmieszyć przyszłe euro-feministki na wstępie. Niestety Pani feministka blondynka zrobiła z redaktorka Pajaca. Wielki szacunek dla Pani za taktowne i dyplomatyczne zachowanie.

W następnym wcieleniu za żonę wezmę sobie feministkę.


Alexia_Azure

2014-03-01, 19:27
Do koryta ciągnie najgorsze gnidy. Zastanawiam się, kto zarabia więcej od europosła. Miesięczna pensja + nieliche dodatki... A poczciwy człowiek się nazapierdziela do zesrania i tyle nie zarobi.

:idzwch*j: :facepalm:

liza

2014-03-03, 12:23
Kubarj napisał/a:

@liza
Z Tobą zgadzam w tym temacie. Tylko Ty napisałeś to co i ja bym napisał.
Kobieta wybrnęła znakomicie z szyderczego pytania redaktorka /to słychać w głosie tego Marnego Ciula redaktorka/ .

Jego zadaniem było ośmieszyć przyszłe euro-feministki na wstępie. Niestety Pani feministka blondynka zrobiła z redaktorka Pajaca. Wielki szacunek dla Pani za taktowne i dyplomatyczne zachowanie.

W następnym wcieleniu za żonę wezmę sobie feministkę.



Jedna osoba zrozumiała... Żal :lodowka:

kenzol napisał/a:

@liza

Pytanie o liczbę posłów w europarlamencie to debilne pytanie? Lepsze wrażenie zrobiłaby gdyby odpowiedziała mu tak: "A więc dla Pana wiadomości Parlament Europejski liczy 766 posłów, ale prosiłabym o poważniejsze pytania do mojej osoby, a na przepytanko z wiedzy o Unii Europejskiej możemy się umówić po wywiadzie". Taką inteligentną przewrotką skutecznie zamknęłaby usta krnąbrnemu dziennikarzowi i wyszłaby zwycięsko z tego wyzwania.

No ale najpierw musiałaby znać tę liczbę posłów w europarlamencie ;)



Może faktycznie wrażenie lepsze, ponieważ jednoznacznie rozwiewa wątpliwości, czy kobita wie ilu jest tam posłów. Ale przy szybkiej reakcji trudno oczekiwać odpowiedzi idealnych. A zaistniała riposta jest według mnie skuteczna. A Wasze stwierdzenia, że ona nie wie ilu jest tam posłów to tak na prawde tylko j***ne domniemania. Ja w przeciwieństwie do Was niczego w tej kwestii nie stwierdzam... nawet nie domniemam.

Ale mi chodziło o to, że:

a) śmiejecie się chociaż mimo wszystko nie wiadomo czy zna odpowiedź;
b) nie nabrała się na próbę ośmieszenia (w myśl: z głupim nie dyskutuj bo Cię ściągnie do swojego poziomu...)
c) słowo feministka, żyd, ciapaty, murzyn etc. przyciągają na sadisticu piwa (czasem słusznie, czasem nie) - a społeczność tego portalu nawet nie zastanawia się co się stało. No bo skoro w tytule jest "Pojazd feministki", to ten pojazd na pewno tam jest. I piwo się należy.

k***a to nie jest temat na 665 piw. Chyba, że tytuł by brzmiał "Jak nie wdawać się w dyskusję z prowokatorem: To może 50 piw by się należało.

k***a