18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głupota feministek

eNjoii • 2014-02-27, 06:30
Zobaczcie czym feministki zasłaniają swoją niewiedzę:



k***a mać, skąd takie babska się biorą? A biedronie i bęgalskie?

:gilotyna:

pleyo

2014-02-27, 09:59
Szkoda mu mózgu na informację ile miejsc ma posłanek. No ciekawy jestem w jaki sposób w takim razie będzie zbierał większość w sejmie, skoro nie wie ile będzie potrzebował miejsc ( chociaż to mu akurat nie grozi, żeby mieć szansę na większość w sejmie :D )

*ile miejsc ma sejm

kenzol

2014-02-27, 10:12
Ewidentny brak obycia i zasłanianie swojej niewiedzy atakiem na płeć przeciwną :-/ A ten Palikot to też... pytanie jest do kobiet a sam się odzywa. Ludzie nie głosujcie już nigdy na takie coś proszę Was. Ja mam zamiar mieszkać w tym kraju, znaleźć pracę i kupić mieszkanie na kredyt. Nie chcę stąd sp***alać za chlebem na Zachód. A jak już chcecie głosować na partię o skrajnych poglądach, to lepszym rozwiązaniem wydaje się już ten cały Korwin.

halles

2014-02-27, 10:37
bardzo smieszne video, hihihi
abstrah*jac mam pytanie, jakie dane spisuja kanary przy kontroli i czy za fakt ze hm... powiedzmy kanar "znalazl" moja stara migawke elektroniczna cos mi grozi? (poza pala z przyrody)
musialem grac na zwloke ale sk***ysyny tylko ten plasticzek dostali, zadnego dowodu nic
czy musze teraz ogladac sie za siebie? czy powinienem uciec z kraju? czy jestem bezpieczny? serce mi bije, rece mi sie trzesa
na zachete by mi ktos odpisal stawiam wszystkim powyzej po browarku

kenzol

2014-02-27, 10:48
@ halles

Co to jest "migawka elektroniczna"??? Kanary spisują na mandacie Twoje dane osobowe i adres i jeśli podpisałeś/pokwitowałeś odbiór mandatu, to musisz go teraz zapłacić... w przeciwnym wypadku windykacja, odsetki, urząd skarbowy i ostatecznie komornik :) wiesz jak jest.

halles

2014-02-27, 10:55
nie pokwitowalem niczego, grajac na zwloke pokazalem im ta elektroniczna karte miejska czy jak to sie tam w calej polsce nazywa - u nas sie na to mowi migawke a potem w dluga
na tym plasticzku jest tylko imie nazwisko i nie jest to dokument tozsamosci wiec pytam: co mi grozi? guantanamo?

weltmajster

2014-02-27, 11:03
Phoszę nie obhażać pani Kazimieyy tylko dlatego, że nie wie ile świń siedzi przy kohycie do któhego się pcha!

filipsworks

2014-02-27, 11:04
@halles - Łódź. Olej sprawę. Ze 3 razy w życiu złapali mnie bez migawki - zawsze zostawiałem "w innych spodniach" - spisywali, wypisywali mandat etc i ch*j... dobre 10 lat minęło od 1szego razu i nic... 0...

bania88

2014-02-27, 11:39
" A co mnie k***A obchodzi ile tam miejsc przy korycie?! Wazne, ze robia rekrutacje i moge sie wkrecic do eurokoryta, reszta h*j mnie obchodzi" Mniej wiecej tak je rozumiem :)

hnd

2014-02-27, 13:18
Nowe hasło wyborcze Twojego Ruchu: "Szkoda mózgu!"
Idź pan w ch*j.

mare30ks

2014-02-27, 13:18
ale jak spytac glupia cipe ile zarabia europarlamentarzysta przy korycie to wybudzona w srodku nocy powie :)

plackie

2014-02-27, 13:22
Ekspertem napisał/a:



"Masłość" masła, albo masło maślane.
Nie ma czegoś takiego jak mądra feministka. To oksymoron. :-)



masło maślane to pleonazm, to drugie to oksymoron tutaj się zgadzam. widzę, że niedokładnie oglądałeś dupere od języka na yt.

Icepick

2014-02-27, 13:35
Ekspertem napisał/a:



"Masłość" masła, albo masło maślane.
Nie ma czegoś takiego jak mądra feministka. To oksymoron. :-)



Gówno nie oksymoron. To jest PLEONAZM!!!
Ignoranci :shock:

felix2622

2014-02-27, 14:00
ale głupie c**y plus ten palikot, skąd oni się urywają...

Ek...........em

2014-02-27, 14:00
plackie napisał/a:



masło maślane to pleonazm, to drugie to oksymoron tutaj się zgadzam. widzę, że niedokładnie oglądałeś dupere od języka na yt.



Oglądałem bardzo uważnie. Patrzyłem na cycki. :-)


liza

2014-02-27, 14:23
A wg mnie debile. Kobieta wypowiadająca wcale się nie skompromitowała. nawet jeżeli nie wiedziała (a o tym jak było wie tylko ona sama) to nie dała się ośmieszyć. Prowokujący zdecydowanie w tym celu zadał pytanie i zdecydowanie jego intencje zostały przewidziane. Reakcja natychmiastowa świadcząca raczej o oleju w głowie i umiejętności zachowania się w takiej sytuacji. Ośmieszyła by się gdyby:

a) powiedziała złą liczbę;
b) zaczęła się jąkać przedłużać wypowiedź typowymi "hmmm", "eeeee"
c) gdyby próbowała się bronić przed tym pytaniem w idiotyczny sposób, argumentując wszystko jakimiś bzdurami".

A ona po prostu nie dała się wykorzystać tępemu pytającemu.

Czemu pytający jest tępy? Bo zamiast zawracać dupę Nam czymś rozsądnym jak np. plan działania w Europarlamencie etc Pyta o nic nieznaczącą liczbę, która nie świadczy o kompetencjach danej osoby. Palikot dobrze powiedział... Ta liczba nie ma żadnego znaczenia.

Aczkolwiek nie jestem zwolennikiem żadnej partii rządzącej (PO PIS SLD PSL i inne gówna) a już tym bardziej nie jestem zwolennikiem działającego obecnie systemu demokratycznego.

A Wy wszyscy co daliście piwo tylko potwierdzacie, że nie potraficie sami myśleć. Ktoś wam mówi, że ta baba jet głupia i wy tak myślicie nie analizując sytuacji.

PS jestem mężczyzną. Mam penisa, ale ubieram się w damskie ciuszki i wale gruchę do zgnilizny z HARDA