18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głupota Armanda Ryfińskiego w programie Młodzież Kontra

Sl...........nx • 2013-02-11, 00:56
Poseł na sejm obecnej kadencji jest chyba jedyną osobą, która nie zrozumiała pytania Konrada Berkowicza.


pacyfista

2013-02-11, 01:02
To nie tak, że nie rozumie, po prostu wyszła na jaw jego hipokryzja, więc zaczął zmieniać temat.

Sl...........nx

2013-02-11, 01:07
Cytat:

To nie tak, że nie rozumie, po prostu wyszła na jaw jego hipokryzja, więc zaczął zmieniać temat.



O nie, jak przystało na WOJUJĄCEGO ateistę, nie jest w stanie zrozumieć.

Sl...........nx

2013-02-11, 01:13

Majesty

2013-02-11, 01:14
Cały program tak pie**olił,wykręcał się od odpowiedzi itp, itd ... no ale w końcu to Ruch palikota - partia oświeceniowa :homer:

Anarchangel

2013-02-11, 01:18
Każdy polityk w Polsce ma taką strategię, aby nie odpowiadać na zadane pytanie, tylko wałkować własne kwestie (najczęściej własną kampanie sukcesu). Jedynym wyjątkiem (jaki przychodzi mi na myśl) jest Janusz Korwin-Mikke, którego tłuszcza bierze za wariata tylko dlatego, że jest szczery (w świecie w którym ludzie preferują być okłamywani)

shimaizuro

2013-02-11, 01:41
Prawie jak rozmowa z niepełnosprawnym, gość mówi do niego, zadaje sensowne pytania, a ten bełkocze i pier**li od rzeczy.

Magnus

2013-02-11, 01:47
Typ nadaje się wyłącznie na sprzedawcę używanych telewizorów na wiejskim targowisku... Klepie te wyuczone, "postępowe" formułki niewiele się zastanawiając nad tym co w ogóle one znaczą. I to jest k***a poseł... :facepalm:

bartman

2013-02-11, 01:49
Na temat tych idiotów z ruchu palikmiota nie ma się co nawet wypowiadać. Mam nadzieję, że Ci którzy na nich głosowali spłoną k***a w piekle.

kustoszpan

2013-02-11, 02:23
Ta panna siedząca na kanapie obok typa z mikrofonem, przypomina mi kategorię "Casting".

if ju noł łot aj min :)

shin69

2013-02-11, 03:02
Populizm i łganie powinno być tępione pięścią i butem. A Berkowicz mógł to zrobić temu lewackiemu śmierdzielowi na drodze wyjątku.

Nathaniel_Demerest

2013-02-11, 03:05
Niech założą fundacje wspomagającą rozwijanie technologi przeszczepów mózgu. Bo patrząc na liczbę ich wyborców i wyborców PO/PIS, mam wrażenie że Ci ludzie są niepełnosprawni umysłowo.

A przecież każdy ma prawo być szczęśliwy, mieć swój rozum na podstawie którego, takich karaluchów jak poślecie Palikota wyżej, nie brać na poważnie.

arkadiuss92

2013-02-11, 03:06
Widzę ze nowa prawica i do sadistica zaczęła zaglądać.... Ja pie**ole

stalin_za_mlodu

2013-02-11, 03:50
Ja pie**olę, jak zwykle j***ne faszystowskie bladzie się zleciały.
I ch*j wam do tego, że pan poseł Ryfiński pie**oli bez sensu i to takie kocopoły, że się r*chać odechciewa? Tylko dlatego, że ma postępowe poglądy się nad nim pastwicie, a sami jesteście sk***iałymi patałachami, którzy co najwyżej uczciwie pracują i mają normalne rodziny.
Odpie**olcie się od niego, każdy ma prawo do bycia ograniczonym lewackim ścierwem.