18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głupota Armanda Ryfińskiego w programie Młodzież Kontra

Sl...........nx • 2013-02-11, 00:56
Poseł na sejm obecnej kadencji jest chyba jedyną osobą, która nie zrozumiała pytania Konrada Berkowicza.


St...........el

2013-02-11, 03:59
^up, k***a, bardziej przekrętnie się nie dało napisać? :homer:

Jak chcą kupować komuś lachociągi, to za swoje pieniądze. Dlaczego ja mam komuś fundować dz**ki? Im mniej państwa, socjalizmu i innego ścierwa ingerującego w życie, tym lepiej. Obywatel ma być samodzielny jak to tylko możliwe. Tylko wtedy jest wolność, demokracja i rozwój, k***a.

Ne...........es

2013-02-11, 03:59
rowne prawa dla ludzi ? chyba nie w polsce

Sl...........nx

2013-02-11, 04:14
Sllipp napisał/a:

^up, k***a, bardziej przekrętnie się nie dało napisać? :homer:



Przecież to była niemal doskonała ironia :D

stalin_za_mlodu

2013-02-11, 04:20
Sllipp napisał/a:

^up, k***a, bardziej przekrętnie się nie dało napisać? :homer:



Dało, ale zaraz przylezie Koniec Świata albo inny patointeligent i może nie zrozumieć, że jestem przeciw, a nie za.
Ty chyba też nie zrozumiałeś, ale cóż... Na szczęście głupi też mogą mieć rację! Szczęść Boże na każdym kroku!

PureWhite

2013-02-11, 05:44
Przyjdzie czas że do takiego czerwonego ścierwa każdy będzie mógł bezkarnie strzelać. Dobry czerwony to martwy czerwony.

A113

2013-02-11, 05:56
W takim razie, skoro jesteśmy tacy ("konstytucyjnie") światopoglądowo neutralni, to dlaczego mamy finansować ze swoich podatków święcenie włazów do kanalizacji za 28 tysięcy i utrzymywać religijne ścierwa (przeliczcie konkordat na pkb)? Skoro jest taki sprzeciw, żeby wydawać na prezerwatywy, to nie wydawajmy też na kler. Na pewnym stopniu rozwoju cywilizacyjnego rozrodczość powinna być kontrolowana, szczególnie jeśli chodzi o małoletnich (chciałoby się napisać: vide kler, papieże i ich zapędy). Widać, jak gość jest zakrzykiwany przez młodego buca, który gówno w życiu widział. Way to go. Pieniądze podatników powinno się wydawać na polepszenie stanu ogółu, jeśli ogół chce wyższych wież kościelnych, żeby księża dogadywali się sprawniej z sieciami komórkowymi, to nic tylko spieprzać z tego kraju, bo, jak mawiał Jefferson, demokracja nie polega na tym, że wilki przyjdą do owcy powiedzieć jej, co będzie na kolację. Zdrowego rozsądku brak.

kaiel

2013-02-11, 06:18
wolność, oświecenie i postęp poprzez zakazy ,nakazy , tylko nie próbuj myśleć samodzielnie

kavkaz

2013-02-11, 07:55
piękna ta jest ta dziewczyna obok

tazmandu

2013-02-11, 08:44
Jeden i drugi pie**oli, że głowa boli. Nie da się ich słuchać. Ta "rozmowa" tylko dobitnie pokazuje jak bardzo demokracja jest ułomna.

kavkaz

2013-02-11, 08:47
Jest urocza i nie pie**ol, że nie. Nudzi ją czcze gadanie tego zjeba ale na słowo seks się uśmiecha :D

Szkoda mi jest słów na komentowanie z rana ludzi z Ruchu Palikota a przede wszystkim tego co mówią.

LICH0

2013-02-11, 08:59
O postępkach to fajnie pisze red. Stanisław Michalkiewicz na swojej stronie.

bohema667

2013-02-11, 09:23
Kurde. Nie wiedziałem, że doczekam czasów, że dostane talon na k***ę i balon. I to jeszcze z socjału :D

sidian

2013-02-11, 09:48
shin69 napisał/a:

Populizm i łganie powinno być tępione pięścią i butem. A Berkowicz mógł to zrobić temu lewackiemu śmierdzielowi na drodze wyjątku.



Populizm dotyczy obu stron, zarówno lewicy jak i prawicy. Prawica nie powinna narzekać na populizm po trzech milionach mieszkań by Jarek. A tak na marginesie, to "prawicowe śmierdziele" są ostatnimi do narzekania na fundowanie różnych gówien. To ich "prawicowe" partie rozpie**alają kasę na kolorowe pierdoły i facetów w sukienkach.

Patrysio

2013-02-11, 10:05
Wy se tu gadajcie a ten pedał w różowym dzisiaj dostaje wypłatę i ma was głęboko, głęboko, głęboko w dupie :)