18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

korowiow777

2023-03-13, 10:17
kocham takich konsekwentnych ludzi, a księżulo jak zwykle ponad prawem ziemskim się stawia.

ErinoL

2023-03-13, 10:26
Po kiego dodajecie tutaj takie wstawki człek co robi te filmiki mieszka na mokotowie jest zjebem który nie ma co robic z czasem jak staniesz tam gdzie mu sie nie podoba to wysypuje ci bułke tarta na samochód albo niszczy opony. Promowanie debili trafiło nawet tutaj :( .

MrFalken

2023-03-13, 12:21
royal86 napisał/a:

Przestańce promować kretynów. Niech sobie sprzedają to gówno pólmuzgom z Tik Toka. Ojojojojoj ktoś sobie auto zatrzymał ale jest znak trzeba nagrać film, zgnoić i wstawić na wszystkie portale. Nikt normalny nie zwrócił by na przydek na filmie uwagi.



do czasu, kiedy półślepy dziadyga nie przejechałby na chodniku jakiegoś dziecka... o to chodzi, żeby zapobiegać, a nie po polsku "mądry po szkodzie"

SirMajkel

2023-03-13, 14:06
i bardzo dobrze, jazda z klerem. Przyzwyczaili się, że mają z dupy przywileje bo diabłem straszą. Dosyć tego średniowiecza i życia na koszt obywateli.

Wiewór

2023-03-13, 14:16
Bardzo dobrze. j***ny czarownik myślał ze stoi ponad prawem.

lukaszk1985

2023-03-13, 14:22
I to jest właśnie chrześcijaństwo w wykonaniu Polaków-cebulaków... Plackiem w kościele leży a później się wykłóca o oczywiste rzeczy. pie**olone k***y rozmodlone.

esa

2023-03-13, 14:47
bo nam w imię boga wszystko wolno

Alertwawo

2023-03-13, 15:31
Nagrywacz powinien znaleźć się w dziale HARD! j***ć takie świnie!

MrFalken napisał/a:

do czasu, kiedy półślepy dziadyga nie przejechałby na chodniku jakiegoś dziecka... o to chodzi, żeby zapobiegać, a nie po polsku "mądry po szkodzie"



To będzie coś fajnego na Hard oj bo dzidzi główka strzeli pod kołem. Chyba na takie coś tu czekamy!

Policeman

2023-03-13, 16:11
Raz na ruski rok te odcinki mają sens, ktoś blokuje wjazd na osiedle czy coś. Zwykle to jednak jakiś cyklista-frajer, który nie ma auta i nigdy nie będzie miał, bo jest eko, dostał mieszkanie od rodziców blisko metra, pracuje w korpo, jego życie to kawka w kubeczku, praca, powrót, netflix i chill. Jeżdżenie autem po mieście zamienia się w torturę, k***a co skrzyżowanie to przejazdy dla rowerzystów, hulajniggery popie**alają jak szaleni, zerowa widoczność, baby stojące przy przejściach bez celu, zero miejsc parkingowych, a te które są, mają taki kąt wjazdu/wyjazdu, że trzeba wypie**olić 2/3 auta na jezdnię by się przekonać czy można włączyć się do ruchu, coraz więcej ulic regulowanych do 1 pasa, głupie ronda, brak synchronizacji świateł, korki, korki, korki. Obojętnie czy to 12-ta czy 15-ta, cały czas jest duży ruch. Ja rozumiem ludzi, którzy zrobili 4 kółko dookoła miejsca i zrezygnowali, mają szybką sprawę na poczcie czy coś i zwyczajnie wjadą na jakiś chodnik, wyj***ne mam na takie sprawy. Trzeba być zajebistą wszą by się sp***alać o byle co, bo "złamał przepisy znaków", pie**olony frajer, to to samo co nieużywane 100 lat tory i znak STOP, każdy wie, że pociąg tędy nie jeździ, a policja i tak się ustawi i czeka na kogoś kto nie stanie na znaku. Są PRZEPISY i przepisy, czasem życie zmusza do lekkiego naginania przepisów albo i łamania, jeśli nie dzieje się nikomu [poza kodeksem wykroczeń] krzywda to inny obywatel powinien mieć trochę empatii do swojego rodaka i nie wpie**alać się z kamerką i wyuczoną formułką "z tej strony nie wolno stawiać". Rzygać mi się chce jak widzę ten "Stop Cham", pamiętam jakiegoś typa, który się uparł, że nie da wyjechać jakimś pracownikom firmy, bo postawili poza bramą zakładu i wjazd na ulice mieli dosłownie 30-40 centymetrów najeżdżając na chodnik, a ten k***a stanął i się uparł, że tak nie wolno. W Rosji na początku walili ich w ryj, dopiero potem ci ze stop cham sami stali się bandytami.

ssolski

2023-03-13, 16:25
menosapl napisał/a:

Zakaz zatrzymywania i postoju dotyczy ulicy Samochód na chodniku może zaparkować jeśli pozostawi przynajmniej półtora metra chodnika pieszym



Ty chociaż obejrzałeś ten materiał, czy stwierdziłeś, że ch*ja się znasz, ale wypowiedzieć się musisz?

Jerzy_Owsik

2023-03-13, 17:07
T3RMINATOR napisał/a:

O, Ja cie nie pie**olę.
A tego typu społeczników razić prądem, polać bezyną i podpalić.





kingman napisał/a:

Na tyle ma miejsca na chodniku ze mógł specjalnie ominąć pojazd i iść dalej, ale nie wolę nagrywać i upubliczniać g





royal86 napisał/a:

Przestańce promować kretynów. Niech sobie sprzedają to gówno pólmuzgom z Tik Toka. Ojojojojoj ktoś sobie auto zatrzymał ale jest znak trzeba nagrać film, zgnoić i wstawić na wszystkie portale. Nikt normalny nie zwrócił by na przydek na filmie uwagi.




głupoty pie**olicie niedawno był wypadek w mojej miejscowości gość stał na chodniku z dzieckiem i rozmawiał przez telefon a stary ch*j po 70 cofał po chodniku i gościa rozjechał.Wiec ch*j w dupę takim kierowcom i takim jak wy

smc

2023-03-13, 17:34
Zero litości dla kurew, które mają kodeks i prawo w dupie.


Niech tak spróbuje w Niemczech albo Szwajcarii, to zrozumie.

Metrus88

2023-03-13, 23:45
W sumie nikt nie lubi konfidentów ale można przymknąć oko jak po piździe dostanie dwóch katozjebów. Najlepszy to ten pedofil w sukience, najlepiej to by z łapami wyleciał do społeczniaka

silver-surfer

2023-03-14, 01:12
ćwierćmózgi z tych fur. A mi ksiądz pozwolił ich palą zdzielić przez łeb i co? Wywalczył tę możliwość w policji!