18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

boguslaw1234

2023-03-13, 00:01
Wyj***ne na kler i wyj***ne na społeczniaków. Najlepiej niech się nawzajem pozabijają i będzie spokój :)

Takafura

2023-03-13, 00:03
Kierowcy nadal będą mieli wyj***ne i co tydzień będą się tam wbijać. Jedyna korzyść jest taka z tej zadymy że policjanci sie podszkolą i następnym razem nie będą czynić takich wygibasów.

dżonyłojlker

2023-03-13, 00:08
lokal.szczecin napisał/a:

aaaa pie**olicie! ja tam ich ogladam od dawna i sa mega spoko. tylko zadzko ostatnio dodaja filmy



No, zajebiście, masz się czym chwalić. Szkoda, że nie ma już ORMO, tam byś się odnalazł.

CzarnyAdolf

2023-03-13, 00:31
Kiedyś wystarczał gwóźdź, a teraz muszą być kamera, gimbal, niewyparzony ryj i pecet z Windows Mółwi Mejker

darek1234

2023-03-13, 00:38
menosapl napisał/a:

Zakaz zatrzymywania i postoju dotyczy ulicy Samochód na chodniku może zaparkować jeśli pozostawi przynajmniej półtora metra chodnika pieszym



Jeszcze nie masz prawa jazdy? To dobrze, bo nie masz bladego pojęcia

kingman napisał/a:

Na tyle ma miejsca na chodniku ze mógł specjalnie ominąć pojazd i iść dalej, ale nie wolę nagrywać i upubliczniać g



Masz tyle miejsca w sypialni, a Twoja baba tyle dziur, że kilku by się zmieściło. Jak masz faceta to dwóch też wejdzie, więc jest miejsce

xalk

2023-03-13, 02:12
T3RMINATOR napisał/a:

O, Ja cie nie pie**olę.
A tego typu społeczników razić prądem, polać bezyną i podpalić.


jebac wszystkich cwaniaczkow w tym katolikow ktorzy mysla, ze sa ponad prawem. zaczyna się od parkowania na chodniku a konczy na gwalceniu dzieci

PsikutaBezS

2023-03-13, 03:26
Prują się - dewoty j***ne !!!

Jarosławkaczyński

2023-03-13, 06:17
Pieprzona policja. Przecież ksiondz pozwolił parkować to po co to całe zamieszanie ?

Jacek86s

2023-03-13, 07:13
Jarosławkaczyński napisał/a:

Pieprzona policja. Przecież ksiondz pozwolił parkować to po co to całe zamieszanie ?


Ksiondz pozwolił? Ciekawe w której klasie ci już gwint zerwał.
A co to k***a księdza chodnik, odśnieża, naprawia go za swoje?

Jarosławkaczyński napisał/a:

Pieprzona policja. Przecież ksiondz pozwolił parkować to po co to całe zamieszanie ?



Ksiondz pozwolił? Ciekawe w której klasie ci już gwint zerwał?
Księdza k***a chodnik, odśnieża, naprawia za swoje?

Czemu k***a komentarza nie mogę napisac

Bortan

2023-03-13, 07:51
Ksiadz ma zgode od boga i wszystko mu wolno nawet dzieci

Alonso

2023-03-13, 09:25
T3RMINATOR napisał/a:

O, Ja cie nie pie**olę.
A tego typu społeczników razić prądem, polać bezyną i podpalić.




Masz może link do całości tego gifa?
Znajomy batman pyta

1321

2023-03-13, 09:35
[quote="Jacek86s"]Ksiondz pozwolił? Ciekawe w której klasie ci już gwint zerwał.
A co to k***a księdza chodnik, odśnieża, naprawia go za swoje?
Otóż odśnieżać to akurat odśnieża na 99% parafia, bo takie chore prawo mamy w Polsce.
A tobie zerwał w której?

Zordonek

2023-03-13, 09:47
gościu musi mieć nudne życie, , że nie szkoda mu czasu na takie nagrywki

Cruccu87

2023-03-13, 09:50
j***ne pseudo katole xD ze jeszcze sie znajduja ludzie ktorzy wierza w to to to cale ch*j wie co