18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Globalne ocieplenie

ankaniemacyckow • 2013-09-16, 19:56
Globalne ocieplenie, czyli jak zieloni złodzieje robią nas w ch*ja:

Cytat:

960 miliardów euro – taką kwotę przeznaczono na walkę z globalnym ociepleniem. Innymi słowy – pieniądze wyrzucono w błoto. Jak podaje tygodnik Wprost – pomylono się w badaniach.

Od lat w Europie toczyła się walkę z globalnym ociepleniem, napisano na jego temat rozmaite książki, prowadzono setki dyskusji w programach telewizyjnych i napisano na temat zbliżających się klimatycznych problemów, tysiące artykułów. Wszystko okazuje się jednak być straconym czasem, ale również straconymi pieniędzmi, bo za pieniądze obywateli Unii Europejskiej, a więc także obywateli Polski, wydano prawie bilion euro. Czyli kwotę, za którą można byłoby postawić od podstaw… 30 milionów domków jednorodzinnych.

Skąd te informacje? Zawdzięczamy je wyciekom raportu przygotowanego dla specjalnego ciała ONZ ds. badania globalnego ocieplenia, Międzyrządowego Panelu dot. Zmian Klimatu Narodów Zjednoczonych. Wcześniej szacowano, że temperatura będzie rosła o ok. 0,2 stopnia Celsjusza. Jak wskazuje najnowszy raport, pomylono się i temperatura ma wzrastać jedynie o 0,12 stopni. Co więcej, badacze stwierdzili, że w niektórych częściach świata temperatura jest identyczna, jak w latach 950 – 1250, a więc jeszcze setki lat przed ewolucją przemysłową.

Dla wielu osób będzie to wielkim zaskoczeniem, jednak nie wszyscy twardo wierzyli w teorie o globalnym ociepleniu. Prezes Kongresu Nowej Prawicy – Janusz Korwin-Mikke, od lat uznawał je za największe oszustwo XXI wieku. Był wielokrotnie zapraszany do programów telewizyjnych do dyskusji z ekologami, którzy uparcie twierdzili, że 71-letni polityk buja w obłokach. W lutym br, nawet ironicznie wręczył medal i dyplom przewodniczącemu Rady Europejskiej, Hermanowi Van Rompuy za „obywatelskie wysiłki w celu zwalczania globalnego ocieplenia” i roztrwonienia do tego czasu 900.000.000 euro.

Paweł Drewniak.


źrodło: wmeritum.pl


Cytat:

Ostatnie dni muszą być wyjątkowo ciężkie dla ekologów oraz zwolenników teorii o globalnym ociepleniu, gdyż do informacji o tym, że naukowcy badający na potrzeby ONZ wzrost temperatur przyznali, że ich szacunki nie sprawdziły się, dołączyła informacja o znacznym wzroście pokrywy lodowej w Arktyce.

W 2012 roku pokrywa lodowa Arktyki była rekordowo niska, jednak w ciągu roku natura była w stanie odbudować stratę. W tym okresie przyrosło 1 609 344 kilometrów kwadratowych lodu. Jeszcze 6 lat temu BBC donosiło, że w lecie 2013 roku cały Ocean Arktyczny ze względu na globalne ocieplenie będzie zupełnie wolny od lodu.

Ponadto ilość lodu spowodowała zablokowanie tzw. przesmyku północno-zachodniego na Oceanie Arktycznym.


źródło: wprost.pl

:lodowka:

wiesiors4

2013-09-16, 19:58
Zarobek na idiotach, o tym globalnym przekręcie i promowaniu produktów "eko" na siłę mówiłem już dawno. Za każdym razem byłem wyśmiewany :lol:

Anderson_The_Spider_Silva

2013-09-16, 20:16
wiesiors4 napisał/a:

Zarobek na idiotach, o tym globalnym przekręcie i promowaniu produktów "eko" na siłę mówiłem już dawno. Za każdym razem byłem wyśmiewany :lol:




I tak nikt nie uwierzy w to co tu napisałeś więc i tym razem wszyscy się wyśmieją!!! :kloc:

Hahahaha!!! :loldev:

bach

2013-09-16, 20:18
trzeba być "eko" i trzeba sortować śmieci - na te, które palimy w dzień i na te palone nocą :amused:

RockyWood

2013-09-16, 20:20
Za swój film o globalnym ogłupieniu Al Gore (były kandydat na prezydenta USA) dostał nagrodę Nobla - gratulacje. Przewidywał że do 2015 roku wszyscy utoniemy bo... temperatura nagle wzrośnie i roztopi się cały lód na biegunach :amused: . Dzieci w liceum (europejskim - nie takim z USA) uczą się natomiast że roztopienie "wolnych" lodowców (nie leżących na żadnym lądzie) podniesie poziom wód o ...0,0 metra :amused:

no ale mniejsza o to. Nasz kraj jak i każdy kraj UE jest zobowiązany do zapłaty podatków klimatycznych od emisji CO2 -który w/g naukowców z USA (takich jak Al Gore :D ) jest śmiertelnie trujący... No cóż. Nikt jakoś nie wpadł na to że oddychając sami wypuszczamy z płuc CO2 :D :D :D :D :D :D :D a więc mordujemy się na potęgę.

...więc powinniśmy w/g dyrektyw UE bulić indywidualnie podatek za emisję CO2 :amused:

Suka_Blyat

2013-09-16, 21:40
Globalne ocieplenie to chyba jeden z największych przekrętów w dziejach naszego Świata... Mam cichutką i naiwną nadzieję, że odpowiedzialni za to ludzie zawisną

NieWiemZeWiem

2013-09-16, 22:19
dobra ludzie co jak co ale po kolei... Wulkany itp. tworza CO2 ale z ludzmi tego CO2 jest wiecej więc jako tako troche przyspieszylismy proces globalnego ocieplenia(chodzi mi o k***a przyspieszenie procesu który jest naturalny czyli k***a tak spejaliścii sie pomysylili ale nie pomylili się do tego że my ludzie przyspieszyliśmy ten proces o kilkaset lat) Po drugie dzięki temu powstął nowy rynek gdzie mądrzy ludzie mogli otworzyć firmę i kosić siano(ale wy wolicie marudzić w necie) Po trzecie dzięki temu różnego rodzaju technologia przyspieszyła i w ogóle powstała. Po trzecie możemy kupić wiele rzeczy dzięki którym możemy oszczędniej życ(prąd itp.) Po czwarte naprawdę zaśmiecamy świat i nie pie**olcie że nie bo jesteśmy pie**olonymi brudasami. Po piąte powstało wiele nowych miejsc pracy(dla mądrych ludzi- inżynierka itp. więc wy możecie marudzić że jesteście bezrobotni).

Ja tam wolę żeby na takie coś były wydawane pieniądze co powoduje jakies postępowanie technologi itp. a nie tworzenie nowych wojen.
Wiem że ktoś na tym niezłe kasę opie**olił no ale k***a przecież wy sadole nie wierzycie w spiskowe teorie.

Oczywiście nie bronię podatku CO2 itp. tylko pokazuje dobre strony tego interesu. Ludzie wykształceni dobrze wiedzą jak ekosystem jest łatwy do zniszczenia. Na przykład jak wulkan coś rozjebie, nie wiem środowisko wokół siebie to przez lata natura sama się naprawi ALE są człeki jak my które dodatkowo jeszcze "doniszczymy" świat więc jakaś pomóc od nas jest wymagana.

Nie jestem ekopsycholem bo wtedy bym nie jeździł V8 8-)

spust hejt, start

ProVVe

2013-09-16, 22:25
Mówiłem k***a... Jak w ubiegłym roku pie**olili, że temp na Antarktydzie podniosła sie o 0,2 czy tam nawet 0,4 stopnia i boja się o lód... Myślałem, że wyjebie przez okno ze śmiechu... Według baranów lód i śnieg był zagrożony bo temp z -57 °C (tak podaję wiki) wzrosła do -56,7... Po czym w tym samym miechu czytam "Najgrubsza warstwa śniegu od ponad stu lat na Antarktydzie...". Jeszcze na studiach k***a tyle razy mi wciskali, że globalne ocieplenie to globalne ocieplenia tamto... Szczególnie w nowszych jaśnie oświeconych trendach... Nawet k***a w pakowalnictwie było o globalnym ociepleniu... ch*j wam w dupę eko-świry. Wystarczy pomyśleć jak jeden wulkan więcej CO2 po wybuchu uwalnia niz ludzie przez ostatnie 100lat...


k***a Kamczatka w Rosji niezłą opłatę klimatyczną musiała mieć...

De...........ct

2013-09-16, 22:32
Ekopojeby powiedzą, że to dzięki 960 miliardą które zjedli, ale potrzeba jeszcze 2x tyle, żeby było na stałe wspaniale.
Porównam ich do kozojebców: to ten sam margines, który jest mniejszością, a unia nakazuje im rządzić większością. Cała logika pedałów w garniturach z parlamentu, którzy nie znają prawdziwego życia

Machol

2013-09-16, 22:37
j***ć cały ten ekolew, jak nazywam ekologicznych lewaczków.

Tak, komentarz jest podszyty nienawiścią, bla bla bla. A jak inaczej skomentować artykuł o pajacach jak nie w sposób, że są pajacami?

Techron

2013-09-16, 22:46
@NieWiemZeWiem: k***a, takich głupot to ja w życiu nie czytałem. xD

Po pierwsze: technologia ch*ja ruszyła. Produkcja a potem ewentualna utylizacja torebek "eko" wyzwala więcej zanieczyszczeń niż ten sam proces dla zwykłych foliówek.

Po drugie: Ten islandzki wulkan Eyjja cośtam wyzwolił więcej CO2 niż ludzkość od początku epoki przemysłowej po dziś dzień i jeszcze troche.

Po trzecie: Kasę kosili i tak kasiaści którzy zbijali hajs na tych wszystkich podatkach, ograniczeniach i pakietach klimatycznych.

Oszczędniejsze życie? ch*ja!

Czy zaśmiecamy świat? Tu się zgadzam - ludzkość nie jest nauczona jak postępować z odpadami, a oprócz tego wyrzuca się duże ilości jedzenia.


Te pieniądze szły do kiesy eurozjebów z Brukseli i opłacanych pseudonaukowców którzy smędzili o ociepleniu, więc nie pie**ol, że ten interes ma jakieś dobre strony. Natura nie lubi pustki i uwielbia równowagę, więc nawet jak doprowadzimy ten świat do zapaści, że sami zginiemy, to matuszka Ziemia się odbuduje. Nas nigdy nie potrzebowała, nie potrzebuje i nie będzie potrzebować by regulować swoją powierzchnię. Cheers! :)

Halibut

2013-09-16, 22:55
NieWiemZeWiem napisał/a:

dobra ludzie co jak co ale po kolei... Wulkany itp. tworza CO2 ale z ludzmi tego CO2 jest wiecej więc jako tako troche przyspieszylismy proces globalnego ocieplenia(chodzi mi o k***a przyspieszenie procesu który jest naturalny czyli k***a tak spejaliścii sie pomysylili ale nie pomylili się do tego że my ludzie przyspieszyliśmy ten proces o kilkaset lat) Po drugie dzięki temu powstął nowy rynek gdzie mądrzy ludzie mogli otworzyć firmę i kosić siano(ale wy wolicie marudzić w necie) Po trzecie dzięki temu różnego rodzaju technologia przyspieszyła i w ogóle powstała. Po trzecie możemy kupić wiele rzeczy dzięki którym możemy oszczędniej życ(prąd itp.) Po czwarte naprawdę zaśmiecamy świat i nie pie**olcie że nie bo jesteśmy pie**olonymi brudasami. Po piąte powstało wiele nowych miejsc pracy(dla mądrych ludzi- inżynierka itp. więc wy możecie marudzić że jesteście bezrobotni).

Ja tam wolę żeby na takie coś były wydawane pieniądze co powoduje jakies postępowanie technologi itp. a nie tworzenie nowych wojen.
Wiem że ktoś na tym niezłe kasę opie**olił no ale k***a przecież wy sadole nie wierzycie w spiskowe teorie.

Oczywiście nie bronię podatku CO2 itp. tylko pokazuje dobre strony tego interesu. Ludzie wykształceni dobrze wiedzą jak ekosystem jest łatwy do zniszczenia. Na przykład jak wulkan coś rozjebie, nie wiem środowisko wokół siebie to przez lata natura sama się naprawi ALE są człeki jak my które dodatkowo jeszcze "doniszczymy" świat więc jakaś pomóc od nas jest wymagana.

Nie jestem ekopsycholem bo wtedy bym nie jeździł V8 8-)

spust hejt, start



Jesteś trollem czy mam cię zbesztać za te bzdury?

Mardog

2013-09-16, 22:56
No k***a... Nie trzeba być super inteligentnym aby wiedzieć, że globalne ocieplenie to gówno prawda.
Nie wiem po ch*j banda debili powyżej się tak rozpisuje, ale chyba chcą pokazać jak bardzo dużo wiedzą na ten temat :roll:

Imper3838

2013-09-16, 23:26
To chyba największy przekręt ostatnio. Tak się kradnie... ekhm zarabia 8-) pieniądze.