18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Globalna ściema czyli jak ekoterroryści robią z nas idiotów

wiesiors4 • 2013-12-02, 20:56
Widać skąd podj***ne, ale nie mogłem się oprzeć pokusie pokazania tego absurdu szerszej publiczności :D największej ściemy w historii nowożytnej, która powstała po to, by ciągnąć niewyobrażalną ilość pieniędzy. Ściemy, w którą wierzy większość ludzi i daje się r*chać. Niestety ekopropaganda ekopojebusów-terrorystów widać przynosi rezultaty.


Pod tym zdjęciem na demotywatorach znalazłem poj***ny komentarz, że autor obrazka nie wliczył tutaj CO2 wydalanego przez ludzi osobiście i przez wszystkie zwierzęta na ziemi :homer: i jest on najwyżej oceniony :trzesieee: przecież zwierzęta i ludzie wydalają CO2 od wieków, a rzekomy efekt cieplarniany i "nadprodukcja" CO2 występuje od niedawna.

W dodatku autor uwzględnił tu tylko ilość lasów. Nie uwzględnił tu łąk, pastwisk i innego zielipastwa.
Badania lodu z biegunów pokazały, że klimat ziemski na zmianę ociepla się i ochładza, nie mamy na to wpływu. Na Grenlandii pod warstwą lodu odnaleziono ślady trawy, która kiedyś tam rosła. A Bałtyk zamarzał już kilkakrotnie od czasów człowieka rozumnego. Człowiek produkuje tylko znikomą część CO2.

Jeśli ktoś nadal wierzy w ekopropagandę ekoterrorystów, to niech napisze w komentarzu, żebym mógł go wyśmiać.

Nie twierdzę, że nie powinniśmy dbać o naszą planetę! Wręcz przeciwnie, powinniśmy dbać o nią bardziej, ale redukcja CO2 za grrrruby hajs to poj***ny pomysł! Zacznijmy od sprzątania dzikich śmietnisk czy zaprzestania wylewania brudów do rzek.

Na koniec uzmysłowię Wam, jak bardzo jesteśmy robieni w ch*ja i jak wielki jest to poziom absurdu.

Traktat z Kyoto wszedł w życie 16 lutego 2005, został ratyfikowany przez 141 krajów. Protokół z Kioto jest prawnie wiążącym porozumieniem, w ramach którego kraje uprzemysłowione są zobligowane do redukcji ogólnej emisji gazów powodujących efekt cieplarniany o 5,2% do roku 2012 w porównaniu z rokiem 1990. Żeby dokonać tej redukcji potrzebne jest wydanie MILIONÓW euro, jenów, złotówek czy dolarów. I teraz UWAGA! Jeżeli protokół z Kioto zostanie w pełni wprowadzony w życie, to przewiduje się, na skutek jego postanowień, redukcję średniej temperatury globalnej pomiędzy 0,02 °C a 0,28 °C do roku 2050!!!!!!!
Widzicie teraz ogrom tego absurdu? Nadal wierzycie w globalną ściemę?

Według Komisji Europejskiej kraje członkowskie będą musiały wydać PONAD 1 BILION EURO TYLKO na rozbudowę systemu energetycznych linii przesyłowych, by wypełnić brukselskie regulacje związane z rzekomymi zmianami klimatu.

Dotychczas UE wydała ponad 900 MILIARDÓW EURO na walkę z nieistniejącym ociepleniem.

Vicorinox

2013-12-04, 00:27
plonk napisał/a:


Nikt głośno nie powie, że więcej syfu do atmosfery wypuszcza kilka wulkanów niż cała nasza nędzna populacja.






bimbastah napisał/a:

Ponoć kilka sporych/aktywnych wulkanów przez rok wytwarza więcej CO2 niż ludzkość od początku przemysłu,czyli dajmy na to od XIXw.



Bzdury pie**olicie i tyle.
http://doskonaleszare.blox.pl/2009/04/Wulkany-i-CO2.html

Cyrk

2013-12-04, 01:49
Jakiś blog z blox.pl jako dowód. Widziałem wszystko - czas się pożegnać... Nara, zmykam z tego wątku.

Vicorinox

2013-12-04, 15:53
Cyrk napisał/a:

Jakiś blog z blox.pl jako dowód. Widziałem wszystko - czas się pożegnać... Nara, zmykam z tego wątku.



No co ty mitomanie jeszcze nie powiesz... To że wulkany emitują więcej co2 niż człowiek to MIT. Deal with it.

http://www.klimatdlaziemi.pl/index.php?id=174
http://www.skepticalscience.com/arg_emisje-wulkaniczne.htm
http://dlaklimatu.pl/czy-wulkany-emituja-wiecej-co2-niz-ludzie/
http://ziemianarozdrozu.pl/artykul/285/wulkany-i-co2

Mogę tak bez końca.

Cyrk

2013-12-04, 17:52
Mały, po pierwsze to, że mam w dupie jakieś pedalskie blogi nie oznacza, że jestem mitomanem. Poszukaj sobie dzieciaku definicji słowa mitoman, a potem go używaj, bo jak na razie to się ośmieszasz jak bohater kawału "masz do mnie jakieś alibi". Po drugie dzieciaku, strony ekodebili pokroju "ziemia na rozdrożu" albo "klimat dla ziemi" są dla mnie równie merytorycznymi i wiarygodnymi źródłami co pudelek. Możesz tak bez końca? To świetnie. Ja też "bez końca" potrafiłbym obrzucać ludzi gównem i kłamstwami, ale tego nie robię, bo nie jestem bydłem. Po trzecie: całe środowisko zieloni-oświeceni zostało skompromitowane ostatecznie po manipulacjach nt. CO2 i odwiertów na Antarktydzie. Bezczelnie i świadomie okłamywali(ście?) ludzi. Skończyłem. Pisz, nie odpisuj, mam na ciebie wylane...

Vicorinox

2013-12-06, 15:10
Oczywiście ważniejszy jest dla ciebie bełkot zwolenników teorii spiskowych niż poważne źródła typu NASA, CDIAC, NOAA... Tak, tak te dane na tych stronkach co podałem pochodzą właśnie stamtąd.

Tak, tak gimbusie ty wiesz oczywiście lepiej, co ci będzie taka NASA pie**olić ty wiesz lepiej nieprawdaż? Przecież wszystko to spisek iluminatów, amerykanie nie byli na księżycu a ziemie jest płaska nieprawdaż? I ty mnie nazywasz dzieciakiem? Pusty śmiech misiu.


JAKIE MASZ WIARYGODNE ŹRÓDŁA NA POTWIERDZENIE SWOICH TEORII?

Masz dokształć się:

1) Gerlach TM, et al (2001), "CO2 Degassing at Kilauea Volcano: Implications for Primary Magma, Summit Reservoir Dynamics, and Magma Supply Monitoring", American Geophysical Union, Fall Meeting 2001, abstract #V22E-10.

2) Allard P, et al (1991), "Eruptive and diffuse emissions of CO2 from Mount Etna", Nature 351, 387 - 391 (30 May 1991); doi:10.1038/351387a0.

3) Hards V, Volcanic Contributions to the Global Carbon Cycle, British Geological Survey.

4) Wolfe EW, Hoblitt RP (2004), "Overview of the Eruptions", w: Fire and Mud: Eruptions and Lahars of Mount Pinatubo, Philippines; US Geological Survey.

5) Gu L, et al, "Response of a Deciduous Forest to the Mount Pinatubo Eruption: Enhanced Photosynthesis", Science 28 March 2003: Vol. 299. no. 5615, pp. 2035 - 2038, DOI: 10.1126/science.1078366.

6) Mercado LM, et al, "Impact of changes in diffuse radiation on the global land carbon sink", Nature 458, 1014-1017 (23 April 2009) | doi:10.1038/nature07949;


Jak wyżej. Kumulatywne emisje antropogeniczne (ze spalania kopalin, produkcji cementu i deforestacji) za CDIAC.