18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gienka Terminator

Entej • 2013-05-15, 20:30
Dzisiaj przedstawiam Wam moją własną A.Geniculate L11/12? w porze obiado-kolacji.

Uprzedzam falę hejtu.
Tak, tak wiem, że kręgowcami się nie powinno karmić ptaszników ale ta Genia raczej nie dostanie już żadnego. Po jednej myszce raczej nic jej nie będzie.



@down dzięki - - można delikatnie ściszyć :)

gr...........gn

2013-05-15, 23:34
(określe to delikatnie) komuś chyba brak piątek klepki żeby takie gówno w chacie trzymać - Co jak to sp***oli z klatki ? Upie**oli kogoś z domowników czy sp***oli na miasto i jakieś dziecko ugryzie. Niestety ludzie nie mają pracy i za duzo wolnego czasu, chcą zaiponowac znajomym i takie robactwo chodują. Tylko się pytam co następne? wszy łonowe ? owsiki ?

atyll

2013-05-15, 23:43
Oby Cię to k***a spotkało :/

lwRazor

2013-05-15, 23:44
@gregn żebyś się nie zesrał przypadkiem od tych biednych dzieci w mieście ^^

Mimo, że nie jestem jakimś wielkim fanem pająków to za taki fajniutki materiał browar musi być, szkoda, że nie ma piszczenia tej łaciatej k***y w tle :( a właśnie pozdro dla tych wszystkich głupich cip co to tak jęczą "ojojoj biedna myszka", widać od razu kto tu jest miękkim ch*jem robiony i ma c*pkę między nogami ^^

kalwi89

2013-05-15, 23:48


tym mógł byś potraktować tego pająka :D

kibelwagen

2013-05-15, 23:48
ale się muza zgrała z atakiem :D piwko ;)

Entej

2013-05-15, 23:49
mogłem dać z orginlnym podkładem, ale za moje kibicowanie w stylu: "Dawaj Gienka upie**ol ją! Dawaj k***e!" dopiero by się flame/spam posypał. A tego piszczenia było może przez 1,5 s max :(

:D

mesor

2013-05-15, 23:52
Myszka fajnie spieprzała przed napastnikiem :D Dbaj tam o niego a tymi kretynami i napinaczami sie nie przejmuj, miękkie fajuchy, większość ma arachnofobie, a jedyne zwierzątko jakie mieli (albo mają) to chomik. Pozdro

Aikenlól

2013-05-15, 23:53
Temat z pająkami to opowiem coś od siebie. Mój tata pracował dawniej z takim gościem który handluje materiałami budowlanymi, syn tego pana zajmował się hodowlą ptaszników, miał masę różnych gatunków min. słoneczne/olbrzymie i zwykłe kędzierzawce, razem wszystkich sk***ieli było około 30 (teraz sam już nie pamieta :D ). Ten syn właśnie cały czas mieszkał z rodzicami, owszem jego hodowla nie przypadała do gustu rodzicom, zwłaszcza matce (wiadomo), często mi tata opowiadał jakie awantury tam mieli przez te pająki, ale bądź co bądź, kilka dobrych lat nic się nie działo to ucichło, 30 pająków, każdy w swoim terrarium mieszkały sobie w pokoju chłopaka do pewnego pięknego dnia, kiedy to miała przyjechać "naczepa" "tir" czy ch*j wie w sumie jak to chcecie nazywać ciągnikiem siodłowym, po materiały do budowy, często przyjeżdżały takie transporty, ale ten miał być najciekawszym. Dom leży na lekkim obniżeniu terenu i "tir" musiał tam powoli zjeżdżać, zjeżdżał ale kierowca zahaczył o dom, tak że lekko nim zatrzęsło i rozpindrzyła się jedna ściana całkowicie. Zniszczenia nie wielkie, kuchnia lekko do remontu, ściana od zewnątrz do murowania i tynkowania ale to był ch*j :amused: wszystkie terraria, które były poustawiane po 4 na sobie, razem około jakieś 7 rzędów, poszły się j***ć, pająki w całym pokoju a później w domu, (nikt nawet nie myślał wtedy o pająkach,olaboga dom zniszczony). A jakie było zdziwienie jak się zorientowali co sie stało, znajomy mojego taty z synem złapali razem 12 albo 14 nie pamietam już, reszta się pogniotła a reszty po prostu nie znaleźli, matka w domu nie spała przez nastepne 2 miesiące. Sprawa była ogólnie w gazecie i coś mówili o tym w Krakowie wiec jak ktoś coś słyszał to już może wiedzieć skąd. Aaaa, zapomniałem dodać, zaraz będą gimby tl;dr

FrostyFenix

2013-05-15, 23:55
Rzuciła sie jak brzoza na tupolewa

Ceryni

2013-05-15, 23:56
Mega O_o. Ciekaw jestem co potem zostaje z takiej myszki, chyba tylko same futro i kości :P

Entej

2013-05-16, 00:04
@mesor

Dokładnie. k***a muzyka zła. Jednemu pasuje drugiemu nie, wszystkim nie zrobię dobrze, następnym razem bez dźwięku i tyle.

Ignoranci j***ni. Pierwszy raz zobaczył coś takiego, nawet nie wie jak to, co to ale arachno expert jest.

Co z niej zostaje? Hmm.. Sam dobrze nie wiem czego się spodziewać, bo jak ją rozpuszcza to kości i sierści raczej nie pomija, jak będę sprzątał to zrobię fote i się dowiemy.. :D

marcinsud

2013-05-16, 00:05
k***a myszki wam szkoda, a jak taka po chałupie lata to pierwsi pułapkę zakładają, albo inna trutkę. Mnie tam to nie rusza, bo miałem kota sk***iela, a później psa sk***iela. Kot na progu raz zostawił kune, a szczury to była norma. No a pies jak jakiś obcy kot przyszedł to lubił się nim bawić i nie piszcie żem sk***iel, bo w wyścigu z haskim człowiek nie ma szans, a jak raz kłapnie morda to kota nie ma.

Sativis

2013-05-16, 00:07
Hahaha, w muzyke mam wyj***ne i tak nie mam głośników :(
Ale jakbyś mógł następnym razem wrzucić tam coś większego to by było super :-)
Piwko leci, żeby nie było, że jestem jakimś gejowatym z ch*jem w dupie wegetarianinem :anegdotka:

ds...........gr

2013-05-16, 00:11
Myślisz, że po jednej myszce nic jej nie będzie? Możesz się niestety zdziwić. Sam mam B. vagans, lecz dopiero L5/6, ale chyba było by mi szkoda ryzykować w przyszłości karmieniem myszą. Pająk sam w sobie zajebisty, od jakiego stadium go masz?

Entej

2013-05-16, 00:16
2 wyliny jest u mnie :)