18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Gienka Terminator

Entej • 2013-05-15, 20:30
Dzisiaj przedstawiam Wam moją własną A.Geniculate L11/12? w porze obiado-kolacji.

Uprzedzam falę hejtu.
Tak, tak wiem, że kręgowcami się nie powinno karmić ptaszników ale ta Genia raczej nie dostanie już żadnego. Po jednej myszce raczej nic jej nie będzie.



@down dzięki - - można delikatnie ściszyć :)

sa...........wi

2013-05-15, 20:33
łaciata mysz ja pierdoza. Fajna krowo-mysza. Ciekawe czy ktoś wrzuci klapka Kubota?

garota

2013-05-15, 20:36
Zdarza się. Niestety ludzie nie przepadają za tym hobby. Zawsze odbierają to dziwnie. Niestety takie filmy tylko potęgują taką opinię. Sam jem mięso więc nie płaczę za każdym zjedzonym zwierzakiem, ale chyba tylko najgorszy śmieć nie odczuwa przykrości gdy ginie takie małe biedne stworzonko. Ehhh k***a aż idę obejrzeć komedię jakąś. Dziś widziałem, przejechaną kaczkę, zabitego kijem psa, i tego biednego malucha. Wystarczy.

Klapek Kubota musi być. Czegoś wyjątkowego się spodziewasz od tych głąbów?? :D


Entej

2013-05-15, 20:40
@up

Skoro tak mówisz to chyba pomyliłeś portale, to jest sadistic z krwi i kości a nie jakieś j***ne kółko różańcowe. Ptaszników nie karmi się zazwyczaj myszami itd ale jak nakarmisz węża czy jakąś większą jaszczurke? Łańcuch pokarmowy. Tyle.

garota

2013-05-15, 20:44
Tak tak Entej taki twardy jesteś. A jak ci krew z nosa leci to pewnie mdlejesz. Przestańcie z tym kozaczeniem bo jesteście żałośni. Sadyści zza biurka są tak samo ch*jowi jak twardziele bijący wszystkich.

BIORESWOJE

2013-05-15, 20:45
@up, śmieszny jesteś, ta muzyka to połowa klimatu, drugą połowe daje krówka z breakdancem :D

Entej

2013-05-15, 20:46
@upup

krew z nosa? złamałem rękę i dało rade drzeć łacha z tego.. zobacz w tematy :)

FrasQs

2013-05-15, 20:56
Ciekawe czy jakby ciebie wpie**olili do klatki z lwem to byłoby ci tak do śmiechu,nie tłumacz mi tutaj tego że łańcuch pokarmowy bo ch*ja prawda,na wolnosci taki pająk musi upolować sobie mysz,znaleźć,zaczaić sie i ch*j,myszka ginie a tutaj wpie**olisz mysz pod nos pająka i wyj***ne,jeszcze wrzucasz piwo na ten portal i tlumaczysz sie tym że mają być krew i kosci, ja pie**ole człowieku. :facepalm:

Entej

2013-05-15, 21:04
@up

Nie mieszaj ludzi ze zwierzętami. Ptaszniki raczej starają się nie polować na myszy. Łańcuch pokarmowy - kontekst do węża czy jakiejś dużej jaszczurki (patrz wyżej). Krew i kości? Nie słyszałeś że jest takie powiedzenie? np. Jesteś idiotą z krwi i kości. :D

ja...........ia

2013-05-15, 21:12
garota napisał/a:

Sam jem mięso więc nie płaczę za każdym zjedzonym zwierzakiem, ale chyba tylko najgorszy śmieć nie odczuwa przykrości gdy ginie takie małe biedne stworzonko. Ehhh k***a aż idę obejrzeć komedię jakąś. Dziś widziałem, przejechaną kaczkę, zabitego kijem psa, i tego biednego malucha. Wystarczy.



mnie jest bardziej przykro, kiedy coś dzieje się zwierzęciu (poza owadami, bo ich wyjątkowo nie lubię), niż gdy to samo spotyka człowieka. nie lubię filmików tego typu i się nie przełamię, bo mnie to po prostu zasmuca. biedna myszka..

Aley_23

2013-05-15, 21:13
Mówcie co chcecie, ale zrobiło mi się żal tej myszy :emo: ale piwko leci za iście sadystyczny materiał. Tak btw. masz coś jeszcze ze swojej kolekcji pajączków? Byłoby miło zobaczyć jakiegoś innego egzotycznego sk***iela :mrgreen:

Entej

2013-05-15, 21:20
Ja to skromnie dosyć bo nie mam za dużo szkła.. może na lato coś wykombinuje więcej :)
Obecnie mam:

Psalopomeus irminia L10/11 samica
Pterinochilus murinus x2 Usambara i TCF L6 i L8/9 niesex/samica
Poecilotheria ornata L13/14 samica
no i Gienka z filmiku powyżej, też samiczka

~Angel

2013-05-15, 21:23
Przydałby mi się taki na teściową :-/ ale szkoda mi pająka.

zayer1

2013-05-15, 21:50
wiem, że ludzie jaraja się pajakami (kumpel ma 3 szt)=ja bym ewentualnie napie**alał z laczka=ochydne kurestwo :p