18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gienka Terminator

Entej • 2013-05-15, 20:30
Dzisiaj przedstawiam Wam moją własną A.Geniculate L11/12? w porze obiado-kolacji.

Uprzedzam falę hejtu.
Tak, tak wiem, że kręgowcami się nie powinno karmić ptaszników ale ta Genia raczej nie dostanie już żadnego. Po jednej myszce raczej nic jej nie będzie.



@down dzięki - - można delikatnie ściszyć :)

cayrax

2013-05-16, 00:30
I do kokosa...

Kamas95

2013-05-16, 00:34
To uczucie kiedy rano wstajesz a pająka nie ma. :p

:samoboj:

Entej

2013-05-16, 00:36
znam to, znam.. :)

Emilka6669

2013-05-16, 00:53
@Nemesh A potrafisz to jakoś uzasadnić? Czy tak sobie hejtujesz?
W ogóle macie problem bo ktoś ma pasje inne niż siedzenie przed tv. Wiem, że trudno zrozumieć, że ktoś ma jakieś zainteresowania...

Do autora filmiku - rozumiem, że kręci Cię cierpienie stworzenia, które czuje mniej więcej tak jak Ty? Nie dość, że po tym jednym razie gienka może Ci paść (czego Ci nie życzę) to jest to po prostu znęcanie się nad zwierzętami. Moim ptasznikom nigdy nie podałabym kręgowca, bo to za wiele niewiadomych. Jak chciałeś popatrzeć na walkę, to mogłeś dać jej dużego karaczana, przynajmniej by się tak nie męczył jak kręgowiec.

dudidudi

2013-05-16, 01:03
wszedłeś pajączkowi w dupę z tą kamerką <ok>

Vados

2013-05-16, 01:55
Jak Zwykle cioty w j***nych rukach placza .... So sad.... Piwo Sie k***a nalezy ja sam mam Ptasznika (Haplopelma lividum) Samica , dotego sam karmie mala myszka. Ale sie wtedy j***na cieszy :D Az sie lezka w oku kreci :)

Wilku220

2013-05-16, 02:00
Autora nie można nazwać hobbistą. Hobbista dba o swoje hobby, a wrzucając mysz pająkowi, robi się obu tym zwierzakom ogromną krzywdę. Pająki w naturze nie żywią się kręgowcami, z małymi wyjątkami jakiś nadrzewniaków (np. Avicularia) które wykradają pisklaki z gniazd. Pajęczaki nie przyswajają wapnia, którego mysz ma w ch*j i jeszcze trochę. Nieprzyswojony wapń odkłada się w stawach, stąd wapniejące stawy i brak możliwości poruszania się.

YourFuckinNightmare

2013-05-16, 02:26
Gdyby nie ta zj***na "muzyczka" to wszystko git... Chociaż... hmm widziałam pierdyliony filmików jak pajączek/wąż wpie**ala myszkę w akwarium i jakoś nie robi to na mnie szczególnego wrażenia. Na zwykłych kanałach TV można obejrzeć lepsze sceny, typu gepard poluje i następnie pożera gazelę w NATURALNYCH WARUNKACH, co jest wg mnie o wiele ciekawsze.

JolyJester

2013-05-16, 03:16
zaj***łbym Cię za coś takiego.to mój pierwszy post tutaj.nie było , sprawdzałem po tagach

Bzykacz

2013-05-16, 06:49
h*jowy pajonk dla pedałuw

Vendal

2013-05-16, 08:25
FrasQs napisał/a:

Ciekawe czy jakby ciebie wpie**olili do klatki z lwem to byłoby ci tak do śmiechu,nie tłumacz mi tutaj tego że łańcuch pokarmowy bo ch*ja prawda,na wolnosci taki pająk musi upolować sobie mysz,znaleźć,zaczaić sie i ch*j,myszka ginie a tutaj wpie**olisz mysz pod nos pająka i wyj***ne,jeszcze wrzucasz piwo na ten portal i tlumaczysz sie tym że mają być krew i kosci, ja pie**ole człowieku. :facepalm:



Dopowiem jeszcze, że autor tego filmu musi być skończonym idiotą. Jako persona, której ptaszniki to hobby wypowiem się w temacie. Pająków w hodowli nie karmi się gryzoniami (w naturze jak chce to niech poluje). ch*j wie czy gryzoniowi coś nie odwali i np nie ugryzie pająka w odwłok a nawet jak go ptasznik dorwie to znowu ch*j wie jakie pasożyty miała ta mysz...no i kwestia posprzątania...mysz rozłożona przez głównie metalopeptydazy cynkowe jebie na cały dom...dziękuję za uwagę.

P.S
jak już chcesz coś dużego dać ptasznikowi to daj np

Riffer

2013-05-16, 10:16
FrasQs napisał/a:

Ciekawe czy jakby ciebie wpie**olili do klatki z lwem to byłoby ci tak do śmiechu,nie tłumacz mi tutaj tego że łańcuch pokarmowy bo ch*ja prawda,na wolnosci taki pająk musi upolować sobie mysz,znaleźć,zaczaić sie i ch*j,myszka ginie a tutaj wpie**olisz mysz pod nos pająka i wyj***ne,jeszcze wrzucasz piwo na ten portal i tlumaczysz sie tym że mają być krew i kosci, ja pie**ole człowieku. :facepalm:



z Takimi smutami to na Kwejka, nie zauwazyles ze to Sadistic? wiesz kto to taki Sadysta? beczysz za mysza jak sk***ysyn a sam codzienie mieso pewnie wpie**alasz, a myslisz ze te mieso to skad?
c**a detected

showexon

2013-05-16, 11:08
Liczyłem, że ta myszka wpie**oli tego twojego "pajączka". Mogę Ci podesłać mojego żółwia i wtedy wrzuć filmik.

p*zda pająk!

Entej

2013-05-16, 13:01
Chyba się z tym żółwiem zamieniłeś mózgiem. p*zde to ty masz między nogami.

ko...........ie

2013-05-16, 14:41
Pająki są strasznie obleśne pod względem konstrukcji i poruszania się. Ale sk***ol na filmiku ma ładne "futerko". Mimo to piwa nie będzie, bo nie trawię pryszczatych obsmarkańców, którzy na siłe chcą być tru sadolami.