18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Gej karate.

pa...........lo • 2013-12-17, 15:27
True story.

Wybrałem się w piątek z kumplem ze studiów na małe chlanie w Sopocie.
Wychodzimy sobie z lokalu na powietrze i widzimy jak niedaleko od nas stoi trzech kolesi. Jeden miał na kurtce wszywkę MW, ale nie wiem czy reszta należała do "zrzeszonych" więc nie będę obarczał winą za tę klęskę całej Młodzieży Wszechpolskiej :D
W każdym razie towarzystwo darło japę do dwóch łepków, ubranych dosyć "kolorowo", spacerujących również w średnio "męski" sposób.

Nie odkrzykiwali nic jednak, ani też nie przepraszali za swoje istnienie więc chłopcy narodowcy postanowili do nich podbiec. W sumie nie byli oni jacyś bardzo przypakowani, ale jednemu z nich łysa bania błyszczała w świetle gwiazd jak należy. Odziwo nie wiem jaka jest zależność, ale chyba ma to wpływ na agresję, bo właśnie ten bez włosów najbardziej się tam szamotał i okazywał swoją gotowość do walki.

Przy pierwszym podejściu, rozbawieni patrioci, radośnie krzyczeli sobie o pedałach, idąc krok w krok za delikwentami.

Przy drugim podejściu, postanowili szturchnąć jednego z nich.

Trzecie podejście było dosyć szybkie więc może dokładnie nie opiszę, ale wyglądało to mniej więcej tak.

Jeden "pedał" odwrócił się i tak przy... chłopakowi bez włosków, że mało z butów nie wyleciał. Game over :wytrysk:

Drugi "pedał" w tym czasie kilka razy zapunktował na twarzy kolejnego agresora. Myślę, że gdy krew zalała mu zęby uznał że należy odpuścić.

Trzeciemu darowali życie i odeszli w pokoju :D

W każdym razie, będąc obiektywnym należy przyznać, że nie każdy "pedał" to taka ciota jak się niektórym wydaje.
Coś czuję, że chłopcy jak już pozbierali zęby to stwierdzili, że następnym razem będą ostrożniejsi lub też wybiorą kulturalniejszą rozrywkę. Pograją w grę, czy coś w tym stylu, bo "real" chyba ich przerósł :)

Widziałem, że ktoś z gapiów, machał telefonem więc może będzie tak miły i wrzuci nagranie do sieci, bo naprawdę aż miło było popatrzeć :karate:

blokern

2013-12-17, 15:38
Cytat:

W każdym razie, będąc obiektywnym należy przyznać, że nie każdy "pedał" to taka ciota jak się niektórym wydaje.



każdy pedał to ciota. głupie pedały :karate:

Maślak

2013-12-17, 15:40
Piwo za wpie**ol narodowcom.

McMenel

2013-12-17, 15:45
Och znaczy się jeżeli z kumplem nie ubieram się wg kanonów MW to mogę zarobić wpie**ol ?? Zajebiście k***a... Normalnie widać te wyżyny intelektu wśród narodowców... W sumie co się dziwić narodowcy ( panowie o łysych glacach ) wcześniej dostawali wpie**ol od Punków to przenieśli się na mniej niebezpieczną opcję. Bo a nuż nie dostaną po mordzie od geja.

Ezoteryk

2013-12-17, 15:53
O widzę na tym portalu nową modę popieranie pedalstwa , może zmienimy tło portalu na różowe ?

R41NM4N

2013-12-17, 15:55
k***a... ilu jeszcze kretynów będzie tu swoje niespełnione marzenia senne publikować...

pa...........lo

2013-12-17, 15:56
Raczej na popieranie ustawiania buraków tam gdzie ich miejsce, czyli w glebie :)

McMenel

2013-12-17, 16:07
Ezoteryk napisał/a:

O widzę na tym portalu nową modę popieranie pedalstwa , może zmienimy tło portalu na różowe ?


Podaj definicję "pedalstwa"... O wielki ekspercie....

go...........et

2013-12-17, 17:08
Mówiąc szczerze to zarówno waginosceptycy jaki i chłoptysie MW powinni dostawać obligatoryjny wpie**ol za paradowanie po ulicach i obnoszenie się ze swoimi chorymi ideami.

Smutas

2013-12-17, 17:14
Poprosiłeś aby ci wydziargali autograf na plecach?

sir_Alex

2013-12-17, 17:19
a był gdzieś w tle kierowca autobusu?

łonder

2013-12-17, 17:21
Najsłabsze psy najgłośniej szczekają...

uzdrowiony1974

2013-12-17, 18:09
Za wpie**ol dla łysych pok***ieńców, zawsze piwo.

hajton

2013-12-17, 19:30
przecież w tym kraju trzeba nosić tylko wytarte lub niebieskie jeansy za 50-100 zl z bazarku, zwykla koszulke i bluze z kapturem i adidasy inaczej jestes uznawany za pedala

XD...........SQ

2013-12-17, 20:20
@panwpolo

Czy w tej bajce były smoki ?! Bo dziwnym trafem (jest środek nocy , Sopot a ty pewnie lekko pijany) widzisz przypinkę/wszywkę MW wielkości góra 3x3 cm ?! Trochę to bez sensu :) A dla wszystkich powyżej niby tacy mądrzy i dojrzali a połykacie bajkę jak młode pelikany :) .