18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gej karate.

pa...........lo • 2013-12-17, 15:27
True story.

Wybrałem się w piątek z kumplem ze studiów na małe chlanie w Sopocie.
Wychodzimy sobie z lokalu na powietrze i widzimy jak niedaleko od nas stoi trzech kolesi. Jeden miał na kurtce wszywkę MW, ale nie wiem czy reszta należała do "zrzeszonych" więc nie będę obarczał winą za tę klęskę całej Młodzieży Wszechpolskiej :D
W każdym razie towarzystwo darło japę do dwóch łepków, ubranych dosyć "kolorowo", spacerujących również w średnio "męski" sposób.

Nie odkrzykiwali nic jednak, ani też nie przepraszali za swoje istnienie więc chłopcy narodowcy postanowili do nich podbiec. W sumie nie byli oni jacyś bardzo przypakowani, ale jednemu z nich łysa bania błyszczała w świetle gwiazd jak należy. Odziwo nie wiem jaka jest zależność, ale chyba ma to wpływ na agresję, bo właśnie ten bez włosów najbardziej się tam szamotał i okazywał swoją gotowość do walki.

Przy pierwszym podejściu, rozbawieni patrioci, radośnie krzyczeli sobie o pedałach, idąc krok w krok za delikwentami.

Przy drugim podejściu, postanowili szturchnąć jednego z nich.

Trzecie podejście było dosyć szybkie więc może dokładnie nie opiszę, ale wyglądało to mniej więcej tak.

Jeden "pedał" odwrócił się i tak przy... chłopakowi bez włosków, że mało z butów nie wyleciał. Game over :wytrysk:

Drugi "pedał" w tym czasie kilka razy zapunktował na twarzy kolejnego agresora. Myślę, że gdy krew zalała mu zęby uznał że należy odpuścić.

Trzeciemu darowali życie i odeszli w pokoju :D

W każdym razie, będąc obiektywnym należy przyznać, że nie każdy "pedał" to taka ciota jak się niektórym wydaje.
Coś czuję, że chłopcy jak już pozbierali zęby to stwierdzili, że następnym razem będą ostrożniejsi lub też wybiorą kulturalniejszą rozrywkę. Pograją w grę, czy coś w tym stylu, bo "real" chyba ich przerósł :)

Widziałem, że ktoś z gapiów, machał telefonem więc może będzie tak miły i wrzuci nagranie do sieci, bo naprawdę aż miło było popatrzeć :karate:

sauerps

2013-12-18, 20:20
Maślak napisał/a:

Piwo za wpie**ol narodowcom.

Chlej dalej z pedałami... 8-)

boszlu

2013-12-18, 20:20
Maślak napisał/a:

Piwo za wpie**ol narodowcom.



Co się dzieje z tym portalem, jak druga Europa... :roll:
Coraz więcej lewaków, brudasofilów i pedałów...

kapelan_szturmowy

2013-12-18, 20:22
simonpeter19 napisał/a:

Prawdopodobnie ci ubrani na 'pedalsko' w pojedynke wyr*chali wiecej lasek

chyba obciągneli, a to różnica.
Chetnie_zjesz_kupe napisał/a:

i zaczal na dram en bejsy chodzic.

czyli też ćpie?
Chetnie_zjesz_kupe napisał/a:

Takze - narodowxcy to ludzie slabi, bez honoru i kregoslupa moralnego.

taaa, wzorem siły, mocy, honoru i kręgosłupa moralnego są wyznawcy kolorowej tęczy.

Noriax

2013-12-18, 20:22
@boszlu: Pedałów nikt nie popiera, ale bardziej nikt nie szanuje gnojów atakujących w przewadze liczebnej słabszych (na oko) od siebie, w biały dzień. Patusów do gazu.

Freedomik

2013-12-18, 20:26
Bóg - zero moralności, tylko nienawiść, bić ludzi za poglądy
Honor - najlepiej 10 na 1 i to chuderlawego pedzia
Ojczyzna - niszczyć wspólne mienie i prześladować obywateli własnego państwa, a później pomachać sobie flagą, pokrzyczeć i jest się patriotą.

Plecionkarz

2013-12-18, 20:28
niezły motyw jakby np jacyś zajebiści fighterzy postanowili zrobić psikusa i się ubrać po pedalsku i prowokować wyglądem. A jak jakiś ura bura szef podwóra podejdzie i zacznie cwaniakować to mu przyj***ć tak, że do końca życia będzie się wstydzić, że mu pedał spuścił wpie**ol.

MoonBlaze

2013-12-18, 20:32
Ile na tym portalu jest zjebów :D . Jeden większy od drugiego. Chyba tylko normalni nic nie piszą (tak, dzięki temu zaliczyłem się do tego grona bo napisałem coś).

Poza tym, MW nie są tacy radykalni. Bardziej walczą intelektualnie niż fizycznie...

ZłoconyPenisZagłady

2013-12-18, 20:58
Ezoteryk napisał/a:

O widzę na tym portalu nową modę popieranie pedalstwa , może zmienimy tło portalu na różowe ?



Smuty pie**olisz. Dwie "modnie" ubrane ciotki (nie wiemy czy pedały) nie wadzą nikomu a potem wpie**alają w obronie narodowcom. Popieram w całości. Łysi agresywni "obrońcy moralności" są jeszcze gorsi od ekshibicjonistów z plastikowymi członkami.

A tak w ogóle jak to się stało że taki hejter pedalstwa przybrał nick "Ezoteryk" ?

PS, mój nick popiera ku*asy. I co łyso Ci?

Aneta18

2013-12-18, 21:13
fiattt napisał/a:

chyba obciągneli, a to różnica.
czyli też ćpie? taaa, wzorem siły, mocy, honoru i kręgosłupa moralnego są wyznawcy kolorowej tęczy.



Ty, a w wiezieniu kiedys byles? J a bylem. Za spuszczenie wpie**olu takim p*zdom jak ty, co przyszli w kilku mi najebac. Tylko, ze jednemu zlamala sie reka, zebra i od szkorbutu mu zeby z przodu wypadly. Wszyscy zesrali sie potem z zalu na komisariacie i 2 lata wylapalem. Takze juz widze, ze jestes p*zda i frajeremi wstyd ciebie bic.

Tassadar

2013-12-18, 21:17
Ezoteryk napisał/a:

O widzę na tym portalu nową modę popieranie pedalstwa , może zmienimy tło portalu na różowe ?



Wedle życzenia

vassili

2013-12-18, 21:24
Kiedyś na każdą historię trzeba było mieć dowód. Zdjęcie, film etc. (pics or didn't happen!). Znam natomiast pewnego rudego, który ubiera się jak ciota, a bić się potrafi nieźle.
Koleś z MW i jego koledzy dostali wpie**ol? Należy się każdemu kto cwaniakuje w grupie.

kapelan_szturmowy

2013-12-18, 21:25
Chetnie_zjesz_kupe napisał/a:

Ty, a w wiezieniu kiedys byles? J a bylem.

Łał! Zaymponowałeś mi.

milosciprzyjazn

2013-12-18, 21:41
Ezoteryk napisał/a:

O widzę na tym portalu nową modę popieranie pedalstwa , może zmienimy tło portalu na różowe ?


k***a, historia o pedałach, które sprały mordę 'cwaniakującym qucom' więc od razu zarzut - "popieranie pedalstwa" :D No naprawdę, niektórzy prawicowcy to są zdrowo pie**olnięci...

Svenlee

2013-12-18, 22:12
A prawda jest taka, że autor to ten pedał, a tamci dwaj się za nim wstawili.

Aneta18

2013-12-18, 22:24
fiattt napisał/a:

Łał! Zaymponowałeś mi.



Ale to nie jest powod do chwaly! To zyciowa tragedia, spowodowana przez takich frajerow jak ty.