18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gej karate.

pa...........lo • 2013-12-17, 15:27
True story.

Wybrałem się w piątek z kumplem ze studiów na małe chlanie w Sopocie.
Wychodzimy sobie z lokalu na powietrze i widzimy jak niedaleko od nas stoi trzech kolesi. Jeden miał na kurtce wszywkę MW, ale nie wiem czy reszta należała do "zrzeszonych" więc nie będę obarczał winą za tę klęskę całej Młodzieży Wszechpolskiej :D
W każdym razie towarzystwo darło japę do dwóch łepków, ubranych dosyć "kolorowo", spacerujących również w średnio "męski" sposób.

Nie odkrzykiwali nic jednak, ani też nie przepraszali za swoje istnienie więc chłopcy narodowcy postanowili do nich podbiec. W sumie nie byli oni jacyś bardzo przypakowani, ale jednemu z nich łysa bania błyszczała w świetle gwiazd jak należy. Odziwo nie wiem jaka jest zależność, ale chyba ma to wpływ na agresję, bo właśnie ten bez włosów najbardziej się tam szamotał i okazywał swoją gotowość do walki.

Przy pierwszym podejściu, rozbawieni patrioci, radośnie krzyczeli sobie o pedałach, idąc krok w krok za delikwentami.

Przy drugim podejściu, postanowili szturchnąć jednego z nich.

Trzecie podejście było dosyć szybkie więc może dokładnie nie opiszę, ale wyglądało to mniej więcej tak.

Jeden "pedał" odwrócił się i tak przy... chłopakowi bez włosków, że mało z butów nie wyleciał. Game over :wytrysk:

Drugi "pedał" w tym czasie kilka razy zapunktował na twarzy kolejnego agresora. Myślę, że gdy krew zalała mu zęby uznał że należy odpuścić.

Trzeciemu darowali życie i odeszli w pokoju :D

W każdym razie, będąc obiektywnym należy przyznać, że nie każdy "pedał" to taka ciota jak się niektórym wydaje.
Coś czuję, że chłopcy jak już pozbierali zęby to stwierdzili, że następnym razem będą ostrożniejsi lub też wybiorą kulturalniejszą rozrywkę. Pograją w grę, czy coś w tym stylu, bo "real" chyba ich przerósł :)

Widziałem, że ktoś z gapiów, machał telefonem więc może będzie tak miły i wrzuci nagranie do sieci, bo naprawdę aż miło było popatrzeć :karate:

Loaloa

2013-12-18, 22:32
Młodzież WESZ-polska

Parzo

2013-12-18, 22:37
Sopot to sopot, po ch*j drażyć temat. Wylęgarnia idiotów, chamów, oraz lanserów w autkach na kredyt, a niech ktoś powie, że k***a nie... Tamte ich Drim klaby i inne gówna, rozumiem iść do klubu, ale sopot?! no k***a! najwieksza sraka trójmiasta, to już lepiej iść do Blustar, tam przynajmniej wiesz za co w morde oberwiesz, nie tak jak tu w pięknym sopoćku, kosa w plecy za nic... ps. MW może k***a marynarka wojenna :facepalm2: albo MarniWiochmeni...

kapelan_szturmowy

2013-12-18, 22:42
Chetnie_zjesz_kupe napisał/a:



Ale to nie jest powod do chwaly!

Oczywiście że nie. To była ironia. A co do frajerów - ja nie zmarnowałem czasu na garowanie.

Aneta18

2013-12-18, 22:50
fiattt napisał/a:

Oczywiście że nie. To była ironia. A co do frajerów - ja nie zmarnowałem czasu na garowanie.



A ja tak, przez takie p*zdy jak ty, co na solo z kolegami przychodza. A potem placza na komisariacie.

ZmianaNicka

2013-12-18, 23:00
Ezoteryk napisał/a:

O widzę na tym portalu nową modę popieranie pedalstwa , może zmienimy tło portalu na różowe ?



na Twoje zyczenie dokonalem modyfikacji


Anomen

2013-12-18, 23:06
McMenel napisał/a:

Och znaczy się jeżeli z kumplem nie ubieram się wg kanonów MW to mogę zarobić wpie**ol ?? Zajebiście k***a... Normalnie widać te wyżyny intelektu wśród narodowców... W sumie co się dziwić narodowcy ( panowie o łysych glacach ) wcześniej dostawali wpie**ol od Punków to przenieśli się na mniej niebezpieczną opcję. Bo a nuż nie dostaną po mordzie od geja.



Nie myl tępego bydła z narodowcami. Ludzie skorzy do awantury znajdą się wszędzie i wszystko im jedno, jakie barwy, czy też ideologię przybiorą, byle by dać sobie usprawiedliwieni do swych czynów.
Tylko że mainstreamowe media to zaraz podchwytują i głoszą, że tak wyglądają patrioci i prawicowcy. Prawda jest taka, że gdyby rządzili prawdziwi prawicowcy, to takie łebki w mig lądowałyby w zakładach przymusowej pracy, tudzież innym ośrodku resocjalizacyjnym, gdzie oduczono by ich chuligaństwa. A tak to mamy lewicowe prawo, gdzie często morderca dostaje wyrok 25 lat pozbawienia wolności, a wychodzi po 10 latach odsiadki. Bo on taki biedny i to wina społeczeństwo, że zszedł na złą drogę.

P.S. A MW, to nie narodowcy (których przedstawicielem swego czasu był Dmowski), tylko piłsudczycy.

vassili

2013-12-19, 06:36
@UP. Z tymi piłsudczykami bym się nie zapędzał. Także odwołują się do Dmowskiego. Po prostu dzisiejsza MW jest typowo polityczną młodzieżówką.

mlody12123

2013-12-19, 07:10
mhm zaskoczył go idąc przedni nim, wszyscy padli po jednym ciosie, kierowca zaczął bić brawo, i wtedy się obudziłeś.
masz bujną wyobraźnie, kolorowy geju.

Tassadar

2013-12-19, 10:05
averatec napisał/a:



na Twoje zyczenie dokonalem modyfikacji

Obrazek


Spóźniłeś się...

czubek13131

2013-12-19, 12:40
Ezoteryk napisał/a:

O widzę na tym portalu nową modę popieranie pedalstwa , może zmienimy tło portalu na różowe ?



Nie popieram pedalstwa, ale MW też mi działa na nerwy. Dlatego w tym wyjątkowym przypadku dobrze, że ich ktoś sprowadził na ziemię.

ca...........th

2013-12-19, 12:54
Ja generalnie nie przepadam za kolorowymi ciuchami, ale co do spacerowania w średnio męski sposób, to jeżeli faktycznie trenują sztuki walki, może to wynikać z tego. Bardzo specyficzne postawy dla judo czy karate (albo nawet aikido), po paru latach treningu przekłada się na sposób chodzenia/biegania. Judocy np. często w taki charakterystyczny sposób kręcą biodrami chodząc.

feranos

2013-12-19, 17:23
Nie żebym popierał pedalstwo, bynajmniej. Po prostu cieszę się, że ktoś łysym wpie**olił. Bo niby na czarno się ubieram ale w sumie w Polsce to i za to można dostać wpie**ol.

Twiordożopnyj

2014-11-15, 14:17
Ej moglibyście mi wyjaśnić, jak można wogle "popierać pedalstwo"? k***a mać. Równie dobrze mógłbym was spytać, czy popieracie murzyństwo. Albo leworęczność. Albo piwnookość. To jak, popieracie murzyństwo, czy powinniśmy kazać murzynom zbieleć, bo w przeciwnym razie do pieca? :lol:

bukkake123

2014-11-15, 23:35
stalin opie**ala kolby :DDD