18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzieś tu muszą być jeszcze uszka

Flodzia • 2024-02-19, 09:16
Barszczyk się nie przyjął :lol:


Promek

2024-02-19, 17:49
Krwotok przelyku gosc zezarl szklo i teraz oddaje chwile pozniej dead

Aleo

2024-02-19, 18:29
też tak czasami mam tylko że z dupy

AlbertoNihilo

2024-02-19, 18:36
Promek napisał/a:

Krwotok przelyku gosc zezarl szklo i teraz oddaje chwile pozniej dead



Bzdury totalne. Gość wypił za dużo alkoholu i teraz wymiotuje prawdopodobnie krwią lub czerwonym winem.

Rudy1234

2024-02-19, 18:50
Niech pierwszy rzuci kamieniem kto nie rzygał po Caprio Porzeczkowym z wódką.

spawarka_inwertorowa

2024-02-19, 20:21
majeńka napisał/a:

Kurde, mogę oglądać rozsmarowaną pizzę chodnikową z twarożkiem truskawkowym i pętami parówek, chichram się z otwartych i urwanych złamań, a na widok tego filmu zrobiło mi się słabo. Musiałam odejść od kompa i chciało mi się rzygać i/lub omdleć.
Też tak macie?



nie, nie mamy tak

Eryk88896

2024-02-20, 00:42
majeńka napisał/a:

Kurde, mogę oglądać rozsmarowaną pizzę chodnikową z twarożkiem truskawkowym i pętami parówek, chichram się z otwartych i urwanych złamań, a na widok tego filmu zrobiło mi się słabo. Musiałam odejść od kompa i chciało mi się rzygać i/lub omdleć.
Też tak macie?



zapewne na widok upuszczania krwi przy samookaleczeniach podobnie czujesz, to przez patrzenie na wyplywajaca krew, pewnie po prostu masz taki odruch.

sothis

2024-02-20, 00:51
majeńka napisał/a:

Kurde, mogę oglądać rozsmarowaną pizzę chodnikową z twarożkiem truskawkowym i pętami parówek, chichram się z otwartych i urwanych złamań, a na widok tego filmu zrobiło mi się słabo. Musiałam odejść od kompa i chciało mi się rzygać i/lub omdleć.
Też tak macie?



Mnie ruszają tylko samookaleczenia tych co się tną. Jakieś takie atawistyczne że jak się zajebac to uczciwie, tak jak będę kiedyś musiał a nie jak atencyjna k***a

bercisko

2024-02-20, 05:33
Czystyjakłza napisał/a:

Kolejny nażarł się galarety z Nowej Dęby.



Senior! Jadł Pan gararete? Si, si. Esta puta Madre! Carramba :-)

Nome

2024-02-20, 16:31
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

Kibel tuż obok, to na podłogę rzyga. Skaranie z tymi książętami orientu.



rzyga na podłogę, bo to coś połknął, dlatego grzebie w tym, żeby sprawdzić czy wszystko wyrzygał... będzie żył