18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzieś tu muszą być jeszcze uszka

Flodzia • 2024-02-19, 09:16
Barszczyk się nie przyjął :lol:


AlbertoNihilo

2024-02-19, 13:42
WS46 napisał/a:

To nie jest normalne. Prawidłowa reakcja zdrowego na umyśle człowieka na takie rzeczy to obojętność/współczucie. Jeżeli już się ogląda takie sytuacje to z czystej ciekawości, a nie żeby się pośmiać. Swoją drogą tak chwiejne zachowania mogą być skutkiem postępującej choroby psychicznej.



Raczej nieprawidłowej osobowości.

Paprotek

2024-02-19, 13:46
wygląda na krwotok wewnętrzny. Raczej trup.

TwójCzarnyPan

2024-02-19, 13:55
majeńka napisał/a:

Kurde, mogę oglądać rozsmarowaną pizzę chodnikową z twarożkiem truskawkowym i pętami parówek, chichram się z otwartych i urwanych złamań, a na widok tego filmu zrobiło mi się słabo. Musiałam odejść od kompa i chciało mi się rzygać i/lub omdleć.
Też tak macie?


Każdy ma swoje wkręty. Mnie obrzydza tylko grzybica.

driftking12

2024-02-19, 13:58
majeńka napisał/a:

Kurde, mogę oglądać rozsmarowaną pizzę chodnikową z twarożkiem truskawkowym i pętami parówek, chichram się z otwartych i urwanych złamań, a na widok tego filmu zrobiło mi się słabo. Musiałam odejść od kompa i chciało mi się rzygać i/lub omdleć.
Też tak macie?



Oby nie barszczykiem :)

PsikutaBezS

2024-02-19, 14:12
To dżuma !!! Bez czapki chodził i się doigrał. :)

M883

2024-02-19, 14:30
Jeśli pękł mu wrzód, to raczej +++

Dzordz03

2024-02-19, 14:31
Też tak miałem po prycie za małolata!

danielxc717

2024-02-19, 14:33
majeńka napisał/a:

Kurde, mogę oglądać rozsmarowaną pizzę chodnikową z twarożkiem truskawkowym i pętami parówek, chichram się z otwartych i urwanych złamań, a na widok tego filmu zrobiło mi się słabo. Musiałam odejść od kompa i chciało mi się rzygać i/lub omdleć.
Też tak macie?



Ja sobie zwaliłem

niemamskarpet.

2024-02-19, 15:21
to pewnie dlatego, że nie przyjął 14tej dawki szczepionki :D

suborg

2024-02-19, 15:48
majeńka napisał/a:

Kurde, mogę oglądać rozsmarowaną pizzę chodnikową z twarożkiem truskawkowym i pętami parówek, chichram się z otwartych i urwanych złamań, a na widok tego filmu zrobiło mi się słabo. Musiałam odejść od kompa i chciało mi się rzygać i/lub omdleć.
Też tak macie?



Nie pie**ol. Pokaz lepiej cycki

;-)

darayavahus

2024-02-19, 16:27
majeńka napisał/a:

Kurde, mogę oglądać rozsmarowaną pizzę chodnikową z twarożkiem truskawkowym i pętami parówek, chichram się z otwartych i urwanych złamań, a na widok tego filmu zrobiło mi się słabo. Musiałam odejść od kompa i chciało mi się rzygać i/lub omdleć.
Też tak macie?



A mi się zdaje, że się barszczu najadł. Swoją drogą, to i tak masz sporą tolerancję na tego typu treści.

kupus

2024-02-19, 16:29
majeńka napisał/a:

Kurde, mogę oglądać rozsmarowaną pizzę chodnikową z twarożkiem truskawkowym i pętami parówek, chichram się z otwartych i urwanych złamań, a na widok tego filmu zrobiło mi się słabo. Musiałam odejść od kompa i chciało mi się rzygać i/lub omdleć.
Też tak macie?



to slabo, bo ja jeszcze opierdzielilem wlasnie obiadzik ze smakiem ogladajac to :mrgreen:

parapsychol

2024-02-19, 17:03
sezon na egzorcyzmy zostaje otwarty ;)

BellaGrubaDupa

2024-02-19, 17:06
Znawcy medycyny .. żylaki przełyku