18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie się podziali prawdziwi faceci?!

DR_DRE • 2014-09-16, 15:51
Kiedyś już ten Pan gościł u nas i tym razem mam nadzieje, że go przyjmiecie tym bardziej, że prawdę rzecze:


Gewun

2014-09-16, 15:55
Poza noszeniem gaci kilka dni z rzędu 100% zgoda, leci piwko. :/

DR_DRE

2014-09-16, 15:57
Gewun napisał/a:

Poza noszeniem gaci kilka dni z rzędu 100% zgoda, leci piwko. :/



E tam, jak nie sikasz w gacie i jesteś w miarę czysty i się nie upocisz to spokojnie można nosić 2-3 dni.

bartkrypton

2014-09-16, 15:58
Koleś dobrze gada, smutne ale prawdziwe

fc...........ol

2014-09-16, 16:00
tragedia , ofc , ten Pan ma absolutna racje , aczkolwiek sa zawody w kturych wyglad oraz aparycja sa bardzo wazne.Niemniej jednak swiat upada , przez ta chora tolerancje , dawniej tez zyli ludzie homo , jak i trans itp, ale nikt z tego nie robil show , oraz cholernej fashion .

Pater patriae

2014-09-16, 16:25
@up
Tragedia to Twoja gramatyka, ortografia i interpunkcja.

RustyRat

2014-09-16, 16:28
pff.. po ch*j w ogóle zmieniać gacie, po tygodniu można zeskrobać skorupę paznokciem, albo wykruszyć. A skarpety kupić nowe jak wcześniejsze ulegną biodegradacji.

pytolsky

2014-09-16, 17:05
końcówka niezła ;p

e555

2014-09-16, 17:22
DR_DRE napisał/a:



E tam, jak nie sikasz w gacie i jesteś w miarę czysty i się nie upocisz to spokojnie można nosić 2-3 dni.



i tak Ci nikt piwa za to nie da, bo każdy facet udaje czyściocha publicznie i nie po to zdjęcia ku*asów wstawiają, żeby później potwierdzić piwkiem, że 2-3 dni chodzą w jednym majtkach, bo są "w miarę czyści"....

Forgesse

2014-09-16, 17:37
No jak miara meskosci jest chodzenie brudnym, to to chyba juz koniec swiata. Nie nalezy popadac w skrajnosci : albo ciota albo brudas i smierdziel. Wedlug mnie najwiekszym mestwem i dowodem meskosci, jest umiejetnosc zadbania o swoja rodzine.

NiedźwiedzioGłowy

2014-09-16, 17:39
Zgadzam się z autorem vloga, chłopi są na wymarciu, ale na wsiach i gdzieniegdzie w miastach wciąż można spotkać prawdziwego chłopa, zaj***nego, brudnego i prostego w ch*j.

Świat się kurczy, jest nas coraz więcej i wypada dostosować się na tyle, by nie przeszkadzać innym w egzystencji. A jak nie pasuje to chwytać za nóż i zabijać jak prawdziwy mężczyzna. Wtedy traficie do świata prawdziwych mężczyzn - więzienia.

sadolfan

2014-09-16, 17:46
Cała prawda.

ProVVe

2014-09-16, 17:52
W większości się zgadzam, ale jak po robocie czy całym dniu na nogach nie wezmę prysznica to źle się czuje (chociaz po najzwyczajniejszym dniu bez spiny tylko obijaniu jestem wstanie kimnąć nawet w opakowaniu)... Reszta to racja... Jak widzę te patyczaki bez k***a cienia testosteronu to wymiekam... Jak taka p*zda chciałaby obronić swoja kobietę o rodzinie nie będę nawet mówił... Pamietam jak na jednego sylwka kazdy sie przebral za cos podchodze do takiego (myslalem, ze przywdzial bibera czy jakiegos innego cwe*a w kamizelce, fircykowatej koszuli z ozdobami jak baba) i pytam sie za co sie przebrales, a on mi "jak to no za nic" :-D kumpel myślałem, że sie zesra z perspektywy osoby trzeciej :-D

Cryo

2014-09-16, 17:54
DR_DRE napisał/a:

E tam, jak nie sikasz w gacie i jesteś w miarę czysty i się nie upocisz to spokojnie można nosić 2-3 dni.


Serio nosisz jedne gacie 3 dni? Ale z Ciebie brudas