18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie się podziali prawdziwi faceci?!

DR_DRE • 2014-09-16, 15:51
Kiedyś już ten Pan gościł u nas i tym razem mam nadzieje, że go przyjmiecie tym bardziej, że prawdę rzecze:


nobas

2014-09-16, 19:40
tyle piwa zmarnowal

Plecionkarz

2014-09-16, 19:42
nałożył moro, zapuścił brodę i od razu myśli, że jest zajebisty, jeden z ostatnich.wsiur jakich mało

Tomek00

2014-09-16, 19:42
j***ny menel i w dodatku brudas bo sie nie myje i zuca puszki pod nogi

H1ghlander

2014-09-16, 19:47
Sam ubolewam nad obecnym stanem rzeczy i zniewieścieniem 'kolesi' i ogolnym zp*zdowniem spoleczenstwa.

Ale ten gośc tez pie**oli. Sorry, jak mam warunki to co, mam sie nie myć, bo tak? Mam warunki to się myję to zachowuję higienę i tyle, gdy czuje taka potrzebe. Nie mam warunków to biorę to co życie daje, jak trzeba będę chodził upie**olony przez kilka dni. Ale jak nie musze to trzeba się ogarnać.

Gość pie**oli o lalusiach a sam wygląda jak nieogarnięty grubas. Z filmiku nic sobą nie reprezentuje.

Prawdziwy facet ma też w dupie cudze opinie, ubieram co lubię i mam wyj***ne na cudze opinie. W ch*jowych slim fitach, rurkach itp. nie chodze. O swoja fizycznosc tez dbam. I nikt by nie nazwalby mnie zniewiescialym.

Trochę umiaru w jedną i druga stronę.

Ileev

2014-09-16, 19:48
Czytałem niedawno tutaj komentarz pewnego użytkownika, którego nicku sobie nie przypomnę, ale jego komentarz mi się tak spodobał, że go zapisałem.

Cytat:

@Everizon,
masz racje, teraz same p*zdusie plastusie chodza po tej planecie, za moich czasów jak mialem 4 lata to spotkalem okupanta niemieckiego, chcial ukrasc mojej babce 4 kury (kiedys to byla kopalnia zlota...), babcia na kolana i go blagala on jej kolba w twarz, balem sie jako taki maly brzdac jednak chwycilem siekierke, cudem udalo mi sie ja wydrzec z pnia (ojciec byl drwalem i jak wbijal siekiere w pien to nie bylo bata, aby ktos inny ja stamtad zawinal), widocznie jakas nadludzka sila wstapila we mnie w chwili zagrozenia, no i wzialem te siekiere i babce w plecy wbilem a z niemcem podzielilismy sie kurami po 2 na kazdego

5 lat pózniej, gdy jankeski zaatakowali mazowsze (mialem wtedy okolo 18 lat), kawal byl ze mnie byka, nie to co te rurkowce spedalone, kiedys kulturystów nie bylo i nikt nie patrzyl jak sylwetka wygladala, ale gruby nie bylem no i spokojnie 2 worki kartofli po 100kg bralem pod pachy (albo piec kaflowy taki ze 240 kg sam na fure wrzucalem), no i ten jankes chcial wykorzystac nasza rodaczke, a bylo to w lesie na takiej rzadko uczeszczanej sciezce, niestety byl w obstawie 5 zóltków ..., nic z mojej sily skoro zóltki takie male i zwinne, na szczescie znalazlem nore a w niej 10 jadowitych zmij, szybko udusilem je (golymi rekoma, kiedys nóz to byl jak teraz ferrari), wyssalem z nich jad i trzymalem go we wlasnych policzkach, tak przygotowany do ratowania slowianskiej pieknosci ruszylem na zóltków, trzech zabilem wlasnie ukaszeniem w szyje a dwóm skrecilem kark, jankes uciekl a slowianska niewiasta po prostu zostala moja zona, tylko przez tydzien pieklo mnie gardlo od szklanki jadu ale suma sumarum nic mi sie powazniejszego nie stalo

takze dzisiejsze pozostalosci genetyczne po prawdziwych mezczyznach moga jedynie poczytac nasze historie na sadisticu i/lub ewentualnie strzepac sie i wyczyscic historie, jak to pieknie ujales


Legalize_It

2014-09-16, 20:26
Zadzam sie z noszeniem gaci ze 3 dni i kąpielą 1-2 w tygodniu jesli sie siedzi w domu i nic nie robi ale KU*WA MAC jak można założyć skarpetki z poprzedniego dnia albo 2? trzeba byc naprawde pie**olnietym! :shock:

Ceembe

2014-09-16, 20:34
50% racji 50% pie**olenia, wiadomo o higienę trzeba dbać ale też czasem mi się zdarzy 2 dni w jednych bokserkach, koszulce itp przechodzić, zdarzy mi się czasem nie umyć (jak będę siedział w domu to po co), czasem tylko włosy umyję i przemyję trochę właśnie te najbardziej potogenne miejsca żeby nie j***ć w autobusie i tyle. Dla mnie to żadna ujma i nikt kto tak robi nie jest brudasem itp. A to dlatego że nie miałem w życiu lekko, pochodzę z biednej rodziny i po prostu tak mnie wychowano, za małego kąpano mnie raz w tygodniu i nie kazano się kąpać częściej bo woda się marnuje, takie tam sprawy. Teraz oczywiście już nie jestem gimbusem i sam decyduję kiedy się kąpię, mama nie musi dzwonić że woda napuszczona przyjeżdżaj, staram się myć codziennie ale wiadomo jak to czasem jest, leń dopada każdego.

Natomiast ludzie są nieco przewrażliwieni na tym punkcie, i to właśnie zazwyczaj ci rozpieszczeni z p*zdusiowatych rodzin które ich tak wychowały. Nie oszukujmy się, niewielu ludzi jest poj***nych od startu, ktoś w nich te pojebaństwo musi kształtować. Ale nie żeby to była całkowicie wina rodziny która ma wyj***ne - przede wszystkim media, łatwy dostęp do internetu itp. Młodzi ludzie chłoną to wszystko jak gąbka, że bez nowego ajfona jesteś śmieciem i nikt cię nie będzie szanował, że musisz mieć to, tamto, wtedy jesteś kul, jeszcze najlepiej idź do kosmetyczki i depilacja laserowa, Matko... Jedno jest pewne, z każdym pokoleniem ludzie będą coraz bardziej wykręceni i to nie zmieni się do czasów jakiegoś głębszego kryzysu kiedy to selekcja naturalna zrobi swoje.

weedsoN71

2014-09-16, 20:52
Bardzo fajnie gada i nawet trochę mnie rozbawił, ale na koniec mnie wk***ił, bo prawdziwy mężczyzna nie musi gryźć puszki jak zjeb i wyrzucać ostre fragmenty aluminium jakby nie patrzeć na łono natury. Jakieś dziecko, pieseł albo zwierzyna będzie przebiegać i ciach.

Retsam

2014-09-16, 21:06
na ch*j mu dwa zegarki