18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie się podziali prawdziwi faceci?!

DR_DRE • 2014-09-16, 15:51
Kiedyś już ten Pan gościł u nas i tym razem mam nadzieje, że go przyjmiecie tym bardziej, że prawdę rzecze:


Marrous

2014-09-16, 17:54
Ogólnie spoko, jak najbardziej prawda.
Tylko co on k***a chciał zrobić z tym piwem?

cocaine.animals

2014-09-16, 17:55
Ja pie**ole jaka ameba...zresztą jak widać podobna do was, "prawdziwy mężczyzna" o mentalności gimnazjalisty. Jedyny temat jaki poruszył to temat "higieny" z którego wynika że żeby być twardzielem to trzeba się nie myć a potem zmarnował piwo, no chyba was poj***ło wszystkich...

Wiochmen

2014-09-16, 18:02
jak jestem brudny czy upocony to musze sie umyc,jak skarpety jebia to zmieniam, a jak by nie j***ly a chodzil bym w nich juz kilka dni to pewnie dalej bym chodzil

bercik05

2014-09-16, 18:02
Psychodeniczny.. Wieśniak.

vang

2014-09-16, 18:10
oO Jak on może mówić o prawdziwych mężczyznach, ani z niego jakiś rambo, ani stary siwy koleś który swoje przeżył, wygląda jak typowy misiek lubiący piwo który ubrał się w moro+dżinsy i tęskni za starymi czasami - zrozumiałe bo każdy tęskni za czasami w których się wychował. Wyobrażacie sobie takiego ziomka jak on reklamującego bokserki, spodenki czy cokolwiek co wymaga by ciało było odsłonięte? Oka by nie przyciągał, to raczej była by anty reklama - nie na tym zależy reklamodawcom. Jak koleś się nie che myć spoko niech się nie myje ale przy okazji niech się przeprowadzi na jakieś pustkowie co by mi nie j***ł jak bezdomny w sklepie czy komunikacji miejskiej. Nie wiem jak ktoś może być tak leniwy by chociaż raz dziennie się nie wykąpać, po całym dniu normalny facet jest spocony (jak nie ciężka praca to siłownia), a pot jak to pot, po prostu śmierdzi. Kiedyś ludzie się kąpali raz na tydzień bo takie były warunki, w dzisiejszych czasach by mieć takie podejście trzeba być strasznie leniwym aż gruzojadami zalatuje. Może facet jest fajny, nie znam go i nie wiem, ale to co wygaduje tutaj to totalne bzdury, śmierdzące skarpetki? Co jest? Nie stać cię na 7dem par i robienie prania raz na tydzień?

pi73rmaster

2014-09-16, 18:12
Z jednej strony pedały, z drugiej jakiś przyj***ny typ, który chyba po prostu zazdrości aparycji tym pedałom kręci film, by opowiedzieć jakim to on brudasem nie jest. Już nie mówiąc o tym, że po pierwszym wrażeniu to ten gość ma chyba mentalność 10 latka. Prawdziwy facet to był właśnie taki Wieniawa ostatnio tu popularny. Gość z klasą, który potrafi sobie ogarnąć kobitkę charakterem. Faceta się oceniało, ocenia i będzie oceniać po tym jak i jakiej klasy panny potrafi uwieść (no a na dłuższą metę, jak o nie dba), a nie k***a czy bierze prysznic 3 razy czy 2 razy w ciągu dnia czy co ile dni goli pachy.
Edit: co do dzieciaków to ma tam rację, ale k***a za zmarnowanie piwa i debilną gadkę o brodzie to się wpie**ol należy

brykers

2014-09-16, 18:17
Fake przecież dziewczyny nie pierdzą

dogmit

2014-09-16, 18:44
vang napisał/a:

Wyobrażacie sobie takiego ziomka jak on reklamującego bokserki, spodenki czy cokolwiek co wymaga by ciało było odsłonięte? Oka by nie przyciągał, to raczej była by anty reklama

Gaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyy.... mnie tam reklamy bielizny męskiej nie obchodzą po prostu wchodzę do sklepu i kupuję bo potrzebuję, a temu kolesiowi nie chodzi o to, że trzeba być brudnym by pokazać swoją męskość, twardość. Chodzi o to, że pojawiają się "faceci" którzy boją się być "brudnymi i śmierdzącymi". k***a ludzie to tylko taki skrót myślowy czy wy naprawdę jesteście takimi głąbami? a tak poza tym te panienki które mówią, że trzeba się myć codziennie, chyba nigdy nie pracowali fizycznie tak, żeby po całym dniu roboty ze zmęczenia po prostu paść, nigdy nie byli na żadnym obozie pod namiotami etc. j***ne cioty... Jakby przyszło co do czego i musieli by bronić rodziny czy ojczyzny sp***alali by ile sił w nogach byleby tylko się nie "ubrudzić".

Mroovkoyad

2014-09-16, 18:52
Bliżej mi do tego "prawdziwego mężczyzny" niż do wymuskanych lalusiów, ale jedno mnie zastanawia:

- dlaczego niektórzy mają taki straszliwy butthurt z tego powodu, że inni żyją jak chcą?

oglądacz

2014-09-16, 18:59
szkoda piwa, tyle rozlał... :/

Polnischefuhrer

2014-09-16, 19:07
prawdziwy mężczyzna nie boi się ubrudzić ,ale nie jest też brudasem czy innym kloszardem

EvilPablo

2014-09-16, 19:10
a na prawej rece plecionka linki, który wytrzymuje ileśtam set kg :)

rigsuit

2014-09-16, 19:27
Trochę w tym prawdy jest... Raz widziałem typa w leginsach, koszulka typowo babska, ręce wydepilowane, grzyweczka konkretnie wyj***na... Buty jakieś k***a kowbojki czy ch*j wie jak to nazwać. I co najlepsze przyglądałem się mu przez chwilę czy aby na pewno jest to baba i uznałem że to jest baba z fiutem (żeby nie nazwać chop, synek, chłopak) przebrany . Nie wiem czy to był swag styl czy jakiś k***a hipster. Ale spotkałem przechodząc przez galerię handlową. Gdzie spotykać można ich najczęściej. I pomyśleć że laski lecą na takich typów, "bo ma swój styl" - Nie... to jest raczej styl kobiet i tyle. A facet powinien normalnie się ubierać, facet, włosy może mieć długie, może mieć grzywe ale bez przesady k***a żeby się ubierać jak typowa baba, i kosmetyczke odwiedzać przynajmniej 10 razy w miesiącu. Jeszcze parę lat i będą w szpilkach zapie**alać bo to jest trendi

Zakazszczerosci

2014-09-16, 19:39
Ja jak srałem w lesie kiedyś gdy na jagody chodziłem i pająki zbierałech to zawsze srałem na drodze, i tak nikt nie zobaczy bo po lesie mało ludzi chodzi a jak chodzą to cóż, przykrywało się liśćmi gówno i ludzie wdeptywali... he he...

voltaire

2014-09-16, 19:39
fajny, polecam też podobnego typa - von chmiel