18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie jest rzecznik praw dziecka?

Swirussss • 2013-05-12, 12:36
Gdzie jest rzecznik praw dziecka w takiej sytuacji?


gracii

2013-05-12, 17:00
Ja pie**ole od kiedy to sadol ma koszernych adminów? gdzie jest najlepszy koment? A dla wszystkich co plują na chrześcijaństwo, lub wstawiają te żałosne gify z Papieżem czarny kutach w dupę.

vajron

2013-05-12, 17:03
Katolicy tolerancyjni? hahahaha.
Katolicy są tolerancyjni dla katolików.
99% sadola to katolicy - czy to nie tu się wjeżdża na: murzynów, żółtych, ciapatych, islamistów, żydów, ateistów, pedałów, kobiety?
@up nie pie**ol mi, że katolicy są tolerancyjni.

Jak się robi obrazek obrażający islam to wszystkich to bawi. Jak sie zrobi coś a katolach to wszystkim żyłka pęka ze zdenerwowania. j***ł was pies katole... hipokryci

goral__

2013-05-12, 17:30
Od Jana Pawła II to wy się odpie**olcie, bo jakby nie on ty bys teraz mowił zamiast "k***a mać" to "job twoja mac" :D

Massdeath

2013-05-12, 18:31
vajron napisał/a:

Katolicy tolerancyjni? hahahaha.
Katolicy są tolerancyjni dla katolików.
99% sadola to katolicy - czy to nie tu się wjeżdża na: murzynów, żółtych, ciapatych, islamistów, żydów, ateistów, pedałów, kobiety?
@up nie pie**ol mi, że katolicy są tolerancyjni.

Jak się robi obrazek obrażający islam to wszystkich to bawi. Jak sie zrobi coś a katolach to wszystkim żyłka pęka ze zdenerwowania. j***ł was pies katole... hipokryci



:amused:

Ji^HaD

2013-05-12, 18:40
a mnie to bawi , sciskajacy dupska won na krzyz .

bravoteampolska

2013-05-12, 18:45
Ji^HaD napisał/a:

a mnie to bawi , sciskajacy dupska won na krzyz .


To tobie się ściska dupa .

To tak jakbym napisał , że każdy kto nie wierzy jest j***ną k***ą i złodziejem .

Zaraz byłyby odpisy negatywne .

To co wtedy według ciebie mógłbym napisać .
-- a mnie to bawi , ściskający dupska won do baraków wpie**alać gruz .

slannesh

2013-05-12, 18:57
Patrzę na niektóre komentarze i nie mogę pojąć jakim debilem trzeba być żeby je napisać

Rafao

2013-05-12, 18:59
widzę, że niebawem trzeba będzie rozstać się z sadolem. Plaga gimbozjebów zniszczyła prawie cały internet.

mo...........et

2013-05-12, 19:37
a tam pie**olenie, na sadolu w ch*j oklepane żarty o murzynach, ciapatych i islamie cieszą się wielkim poklaskiem gawiedzi ale wrzuć coś na kk to jesteś gimbus, debil i to mało zabawne. Gadanie o j***niu kozy przez ciapatych jest oklepane jak sk***ysyn a jednak dalej śmieszy. Zresztą ch*j, wesoło się czyta zbulwersowanych obrońców i moralistów z kk wyzywających i życzących wrogom kk samego najgorszego, a jezus patrzy.

tigerqaz

2013-05-12, 20:07
Ji^HaD napisał/a:



a ty wcale nie jestes fajny stajac przeciwko 80% spoleczenstwa



Zanim zmarł nasz papież jakoś cicho siedziało te 80% społeczeństwa nie sądzisz???
Nikomu nic nie przeszkadzało i było zajebiście.
Aż tu nagle od jakiegoś czasu jakiś ktoś rzucił hasło: j***ć religię...
No spoko, ale po ch*j???
Są pedofile wśród księży tak samo jak wśród lekarzy, prawników, murarzy, spawaczy itp.
Są złodzieje wśród księży, polityków, biznesmenów itp.
Są sekciarze, są różne ch*je muje... i co ma do tego religia?
Na religii w szkole księdza miałem tak szczerego że sam powiedział że nasza wiara to sekta na ogromną skalę.
I od tego czasu stwierdziłem że: Nie wnikam i mam wyj***ne, każdy robi to w co wierzy. Ja żyję swoim życiem, byłem u chrztu, komunii i wziąłem ślub, rzadko chodzę do kościoła no chyba że na czyjąś uroczystość, nie lubię księży których nie da się lubić, ale to nie znaczy że muszę ogłaszać to całemu k***a światu i negować każdego katolika za to że chodzi do kościoła i rzuca całą złotówkę na tacę. Ja pie**olę człowiek to wolna istota i jeżeli nie szkodzi nikomu w bolesny sposób niech robi co chce...

sobanek

2013-05-12, 21:06
Swoją drogą, za 10 lat będzie niezła dupa :D

Dobrutro

2013-05-12, 21:51
To sprawa rodziców jak wychowują swoje dzieci, a nie państwa.

Miszogun

2013-05-12, 23:16
Ty to debil jesteś. Albo ciapaty.

pawelekdelag

2013-05-13, 13:02
Gdzie była spirala jak cie stary płodził!!