18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie jest rzecznik praw dziecka?

Swirussss • 2013-05-12, 12:36
Gdzie jest rzecznik praw dziecka w takiej sytuacji?


Biker50

2013-05-12, 15:18
Ja bym na miejscu dzieci patrzył co im ksiądz do buzi wkłada!!!!


koras1897

2013-05-12, 15:31
Katolicy zgodnie z zasadą Jezusa macie miłować swoich nieprzyjaciół a nie ich wyzywać!

Massdeath

2013-05-12, 15:33
mateusz1923 napisał/a:

Masz ty k***a rację tak samo mój ojciec chodził do kościoła, a teraz widzi j***nego pedofila i napie**ala głową w szafki.
Obrazek
Ta religia nie powinna istnieć ,a wszystkich tych j***nych katolików wyj***ć w kosmos. Najlepsi i tak są Muzułmanie oni przynajmniej starają się coś robić dla swojej religii. A w chrześcijaństwie to co walicie tylko swojemu proboszczowi na plebanii i podsyłacie mu swoje dzieci żeby miał co r*chać.



To teraz sobie wyobraź pacanie że ktoś robi screenshot twojego jebniętego posta, drukuje go i zanosi do prokuratury. Obraza uczuć religijnych, nawoływanie do nienawiści na tle religijnym (dziwnych ludzi nie brakuje którzy postrzegają posty internetowego napinacza - jak ty - na poważnie). A administracje na prośbę prokuratury o podanie potrzebnych danych żeby cię wyśledzić przystanie bo nie będzie chciała mieć problemów. I takie sytuacje już na sadistic'u były. A jak dostaniesz wezwanie to się w gacie posrasz i ci matka z ojcem nie pomogą.

hideharu

2013-05-12, 15:35
Podobno sadistic miał być stroną dla ludzi z sadystycznym poczuciem humoru, ale też ludzi DOROSŁYCH.
A kto najeżdża na kościół? Banda gimbusów pokazując jacy z nich buntownicy.
Kto pluje na własny kraj? Gimbus który o niczym nie ma pojęcia, i nie potrafi odróżnić pojęcia państwa z ojczyzną. Podejrzewam że nawet wyzywający ciapatych i murzynów to gimbusy, bo znając życie jak walczy Mamed to mu kibicują ile wlezie. Podobnie jak grał Olisadebe, to pewnie niejeden darłby ryja jakby bramę strzelił.

tigerqaz

2013-05-12, 15:35
Prawda jest taka:
Wrzucają tutaj takie coś bo jest taka moda.
A jak byli dziećmi to każdy był u komunii i każdy z mamusią za rączkę do kościoła zapie**alał, ot wielcy przeciwnicy k***a.
Za kilka lat modne będzie sranie pod siebie to będą to robić bo to modne.
Każdy kto popiera autora jak i on sam byli kiedyś szarymi ludźmi i takimi ze względu na swoją fajność pozostaną :-/

hideharu

2013-05-12, 15:37
Nie wspominając o nienawiści do policji czy obrażaniem własnej matki lub ojca, bo to teraz takie modne, wrzucać na rodziców.

Massdeath

2013-05-12, 15:39
hideharu napisał/a:

Nie wspominając o nienawiści do policji czy obrażaniem własnej matki lub ojca, bo to teraz takie modne, wrzucać na rodziców.



Najciekawsze to jest to, że roczniki od '95 nie rozumieją, że takie ich zachowanie wywołuje w społeczeństwie śmiech i politowanie :D ale ch*j dajcie dzieciom z zaburzeniami się wyszaleć.

androgenius

2013-05-12, 15:48
tigerqaz napisał/a:

Prawda jest taka:
Wrzucają tutaj takie coś bo jest taka moda.
A jak byli dziećmi to każdy był u komunii i każdy z mamusią za rączkę do kościoła zapie**alał, ot wielcy przeciwnicy k***a.



Z tym, że sporo z nas troszkę zmądrzało od tego czasu a reszta dalej drepcze co niedziela do tych przykrych psychiatryków na terapię u czarnego.

Massdeath

2013-05-12, 16:07
mateusz1923 napisał/a:

@Massdeath
Przepraszam ciebie. Właśnie dostałem zawiadomienie z prokuratury o rozpoczęcie postępowanie wobec tamtego komentarza. Przepraszam. Ze złości patrz co zrobiłem.


Obrazek



Ja ci k***a nie grożę (jedynie informuję), bo jakoś nie kusi i nigdy nie kusiło mnie zgłaszanie czegokolwiek (a zwłaszcza internetowych debili) do prokuratury. To, że miałeś/masz problemy w życiu to wyłącznie twoja sprawa i jedynie mogę ci współczuć.

Ji^HaD

2013-05-12, 16:23
tigerqaz napisał/a:

Prawda jest taka:
Wrzucają tutaj takie coś bo jest taka moda.
A jak byli dziećmi to każdy był u komunii i każdy z mamusią za rączkę do kościoła zapie**alał, ot wielcy przeciwnicy k***a.
Za kilka lat modne będzie sranie pod siebie to będą to robić bo to modne.
Każdy kto popiera autora jak i on sam byli kiedyś szarymi ludźmi i takimi ze względu na swoją fajność pozostaną :-/



a ty wcale nie jestes fajny stajac przeciwko 80% spoleczenstwa

kruciak_

2013-05-12, 16:26
zgłaszałem ten problem na policję ale niby dzieci dobrowolnie żrą to gówno i nic nie można zdziałać . chciałem próbki dla sanepidu to nie dali .

bravoteampolska

2013-05-12, 16:28
Kolejny pojeb , który do zrobienia zamętu posłużył się religią .

Satil

2013-05-12, 16:59
mateusz1923 napisał/a:

Masz ty k***a rację tak samo mój ojciec chodził do kościoła, a teraz widzi j***nego pedofila i napie**ala głową w szafki.
Obrazek
Ta religia nie powinna istnieć ,a wszystkich tych j***nych katolików wyj***ć w kosmos. Najlepsi i tak są Muzułmanie oni przynajmniej starają się coś robić dla swojej religii. A w chrześcijaństwie to co walicie tylko swojemu proboszczowi na plebanii i podsyłacie mu swoje dzieci żeby miał co r*chać.




Często się tutaj nie udzielam, bo wole czytać jak inni się kłócą, ale twój brak tolerancji i debilizmy zmusił mnie by wystawić ten komentarz. Powiadasz ze muzułmanie są lepsi niż katolicy? A co ty wiesz o muzułmanach? Bo wydaje mi się że nic. W Arabii Saudyjskiej jest coś takiego jak policja religijna, która "ostrzega i każe" obywateli którzy nie przestrzegają koranu lub osoby innej wiary. Jak im coś nie pasuje to "zapukają" do twojego domu i zrobią Ci taki wpie*dol batami że się obsrasz. A może wolisz coś innego np za kradzież ucinają C rękę beż żadnego sądu, co by nie koran zabrania to ciach i nie ma pewnie już etrz byś był jakimś kadłubkiem. Do tego co piątek są egzekucje i ścinają jakiemuś chłoptasiowi głowe? CO by nie przecież oni tak wiele robią dla swojej religii, a Ci katolicy tacy niby pobożni, niby się modlą niby nie, ale za to są tolerancyjni, aż czasem zdaje mi się, że za bardzo bo mogliby wziąć takiego debila jak ty, nabić na pal i pokazać że nie wolno wyśmiewać się z ich religii.

PS: wracaj do gimbazy szpanować kredkami :)