18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie jest krzyż ?!!! Przeniesienie krzyża

moronz • 2010-07-18, 17:21
Żydzi likwidują krzyże xD

_InVictus_

2010-07-19, 11:20
Pewnie wynieśli go tutaj:


JAzz_stz

2010-07-19, 13:17
Jak to się w ogóle stało, że go zwinęli ? Przecież tam 24h/d były moherowe patrole.

Infamis

2010-07-19, 14:21
suckinsyn napisał/a:

Biuro polityczne KC PPR najbardziej bało się odrodzenia tożsamości narodowej za pomocą kościoła katolickiego


Jak można bać się odrodzenia czegoś, co nie potrzebuje odradzania?
Cytat:

Nie chce wam z czyjÄ… pomocÄ… obalono komunÄ™ w tym kraju,


Samej komuny.
Cytat:

Jest to kwestia osobista, prywatna i skrajnie relatywna.


Dokładnie osobista i prywatna.
Cytat:

Sęk w tym,ze takie k***a półgłówki jak Ty nie mają pojęcia o historii tego kraju, zakorzenionych w naszej krwi już podświadomej nienawiści do narodu,


Chyba Ci się narody pomyliły. Bo ten w języku którego piszesz żadnej nienawiscie nie uprawiał. Wręcz przeciwnie, swoją wielkość zbudował na wielokulturowosci i tolerancji. Wypadałoby sie samemu historii pouczyć. Tylko ze źródeł i prac naukowych, a nie broszur propagandowych mentalnych spadkobierców kolaborantów z zaborcami wiernie realizujacych ich politykę dive et impera.

Dvs

2010-07-19, 14:50
Za sałatą.

kurtz333

2010-07-19, 16:31
jacko napisał/a:

Zachowaj wiarę ale uważaj na kościół .

Nie jestem fanatykiem i myślę że dobrze że tego krzyża niema ale ludzie mający się za suuper inteligentnych którzy rozgryźli zagadkę istnienia ludzi i świata i uważają że Boga niema ja z kolei uważam za ubogich i trochę mi ich żal.Jeśli naprawdę co niektórzy uważają że są zbiegiem okoliczności i tak przypadkowo się zmieniliśmy z bakterii w ludzi to wasze życie musi być smutne ...

Btw Biblii się nie czyta dosłownie więc nawet nie wyskakujcie z tekstami "tak a ciebie Bóg stworzył z prochu ...."

Fanatyzm w każdej postaci się leczy panowie sadyści ;)



co wiesz o mechanice kwantowej?

sylweeczek

2010-07-19, 20:49
Infamis napisał/a:




Chyba Ci się narody pomyliły. Bo ten w języku którego piszesz żadnej nienawiscie nie uprawiał. Wręcz przeciwnie, swoją wielkość zbudował na wielokulturowosci i tolerancji.


Chyba tobie się coś pomyliło... Polacy wcale nie są tolerancyjni i tym bardziej narodem wielokulturowym, może teraz jest trochę lepiej, ale ogólnie nie lubi się "szwabów" "ruskich" i ogólnie obcych ludzi. Kurna czasem można dostać za to że mieszka się na sąsiednim osiedlu, czy wiosce a Ty mówisz o tolerancji... To ostatnio w szkole i w mediach wmawiają nam że mamy być tolerancyjni, a drugiego polaka to jak tylko się da j***ć;/
A co do krzyża to ja nie wiem czemu ludziom w kraju gdzie jakieś 90% osób deklaruje się katolikami przeszkadzają krzyże w miejscach publicznych. Jak dla mnie wolność słowa i wyznania nie polega na zakazie wieszania znaków religijnych, tylko zupełnie odwrotnie, na tym że można takie znaki wieszać. Jak w jakiejś wiosce żyje większość ludzi innego wyznania to niech sobie wieszają księżyce, czy co tam innego.
Cały ten szum medialny w okół krzyża jest żenujący. Przenosić czy nie... A czy to jest ważne? W ogóle nie rozumiem tego po kiego wała go zabrali. Jakby tam dalej stał to mohery nie miałyby problemu, a jakoś wątpię żeby innym ludziom specjalnie przeszkadzał ten krzyż... Co się ktoś o niego potknął czy co? A może niedługo będą chcieli przenosić kościoły z krakowskiego przedmieścia bo nie pasują do planu architektonicznego? Ogólnie to jakaś paranoja z tym, zamiast kombinować jak zmniejszyć dług publiczny, to mydlą ludziom oczy jakimiś krzyżami, a korupcja dalej kwitnie.

Laszlo

2010-07-19, 21:19
Zrobili miejsce na pomnik Palikota :odtylca:

BÃ...........³g

2010-07-20, 08:15
:facepalm:

Kto to czyta..

bypietras

2010-07-21, 03:36
Usuńcie krzyż, przeszkazda w akcji ratowniczej, usuncie krzyz! usuncie krzyz swoj!

Xipe

2010-07-21, 06:47
sylweeczek
To KK twierdzi, że 95 % Polaków to katolicy, a nie 90% deklaruje się katolikami - na zasadzie, ochrzczony więc oczywiście katolik. Z takim podejściem to i ja jestem katolikiem. Rzeczywiście to jest coś koło 65-70% katolików.

Infamis

2010-07-27, 13:51
sylweeczek napisał/a:


Chyba tobie się coś pomyliło... Polacy wcale nie są tolerancyjni i tym bardziej narodem wielokulturowym, może teraz jest trochę lepiej, ale ogólnie nie lubi się "szwabów" "ruskich" i ogólnie obcych ludzi. Kurna czasem można dostać za to że mieszka się na sąsiednim osiedlu, czy wiosce a Ty mówisz o tolerancji... To ostatnio w szkole i w mediach wmawiają nam że mamy być tolerancyjni, a drugiego polaka to jak tylko się da j***ć;/



Poucz siÄ™ historii tego kraju.


Cytat:


A co do krzyża to ja nie wiem czemu ludziom w kraju gdzie jakieś 90% osób deklaruje się katolikami


Kolejne kłamstwo. To jest kościelna propaganda, a nie czyjakolwiek deklaracja.


Cytat:

przeszkadzają krzyże w miejscach publicznych.


Szkoda, że katolstwu przeszkadza latajacy potwór spagetti:
http://cia.bzzz.net/wyznawcy_pastafarianizmu_takze_wystawili_swoj_symbol_przed_palacem_prezydenckim

Damianbeat

2010-07-29, 20:17
Infamis napisał/a:

Poucz siÄ™ historii tego kraju.



Normalnie k***a ręce opadają. Czy wy wiecie czym jest Sadistic? Według mnie jest on kurewsko nietolerancyjnym portalem i śmieszy mnie jak czytam, jak to polacy są zajebiście tolerancyjni i kochają wszystkich wokoło... Cały czas ciśniecie żydom/murzynom/kobietom itd i wy mi będziecie pie**olić o historii kraju. Ja widzę jak jest- większość polaków naprawdę nie lubi obcych. Takie są realia...

Koniec, kropka, skończcie pie**olić.

Modliszka

2010-08-02, 17:49
Postąpią z nami jak z Jezusem? Przygotowaliśmy grupy oporu..

Dzień przed przeniesieniem krzyża do kościoła Św. Anny. "Obrońcy krzyża" zapowiadają, że nie pozwolą na zabranie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego. - Przygotowaliśmy grupy oporu - mówią "obrońcy". - Powiesimy się na krzyżu i własnym ciałem będziemy go bronili - dodają. Krzyż stanął pod Pałacem Prezydenckim 10 kwietnia, po katastrofie samolotu prezydenckiego w Smoleńsku. Decyzję o jego przeniesieniu podjęli przedstawiciele organizacji harcerskich, Kurii Metropolitalnej, Kancelarii Prezydenta RP oraz Duszpasterstwa Akademickiego

Link polecam ... ;)

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/12,93131,8204535,Obroncy_krzyza__Postapia_z_nami_jak_z_Jezusem__Przygotowalismy.html
X