18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie jest krzyż ?!!! Przeniesienie krzyża

moronz • 2010-07-18, 17:21
Żydzi likwidują krzyże xD

miedziak

2010-07-19, 00:38
Jaka k***a Francja?! O czym ty gadasz? Wiem że w Francji nie jest fajnie, ale jak to się ma do tego że żałosne mi się wydaje obwinianie przez plebs o wszystko żydów?

PinkRose

2010-07-19, 00:38
kslek napisał/a:

dziecią .




Końcówkę używamy wtedy i tylko wtedy gdy, występuje przypadek w odmianie słowa w formie pojedynczej.
np.

Jeteś idiotą.
On jest satanistą

Natomiast w przypadku liczby mnogiej, używamy końcówkę -om
przykład:

Kupiłem dzieciom po lizaku.
Ustępuję pierwszeństwa ludziom na pasach.




Mein Furher ! Misja spełniona !

Sieg Gramma ! Sieg Gramma ! Sieg Gramma !


Pan Fasola

2010-07-19, 01:03
Czyżbyście wszyscy mieli komunistyczne zapędy?

kslek

2010-07-19, 01:04
PinkRose napisał/a:




Końcówkę używamy wtedy i tylko wtedy gdy, występuje przypadek w odmianie słowa w formie pojedynczej.
np.

Jeteś idiotą.
On jest satanistą

Natomiast w przypadku liczby mnogiej, używamy końcówkę -om
przykład:

Kupiłem dzieciom po lizaku.
Ustępuję pierwszeństwa ludziom na pasach.




Mein Furher ! Misja spełniona !

Sieg Gramma ! Sieg Gramma ! Sieg Gramma !

Obrazek


forgiv mi maj master. Btw Lewactwo jest zle, ale prawicowy fanatyzm jest jescze gorszy dziekuje dobranoc.

Pan Fasola

2010-07-19, 01:06
mtl napisał/a:

k***a ja tylko czekam aż era moherów się skończy. Żenujące co odpie**alają j***ni fanatycy


To wy jesteście fanatycznymi antykatolikami.

W ogóle tak mnie zastanawia. Na pewno część z was ma babcie czy dziadków podobnych do tych z filmiku, też się do nich zwracacie per "j***ny fanatyku"?

miedziak

2010-07-19, 01:20
Up biorąc pod uwagę przeszłość twojego aktualnego i poprzedniego konta na tym forum nawet nie mam ochoty się z tobą wdawać w dyskusję, bo jesteś troll najniższego sortu.

mtl

2010-07-19, 01:31
Pan Fasola napisał/a:


To wy jesteście fanatycznymi antykatolikami.

W ogóle tak mnie zastanawia. Na pewno część z was ma babcie czy dziadków podobnych do tych z filmiku, też się do nich zwracacie per "j***ny fanatyku"?


A k***a wierz sobie :mrgreen: ch*j mnie też obchodzi czy ktoś bliski wyznaje powietrze. Będe się śmiał jak zobacze taką paszcze jak ten ziomuś co pie**oli o żydach, mówi to o jego "wykształceniu" ogólnej nienawiści do bliźniego (któreś przykazanie??). Realia są takie że tylko ludzie podatni na manipulacje i bojący się podejmować jakichkolwiek decyzji wbrew religii są fanatycznie wierzącymi. Umieją za wszelką cenę trzymać wpojone im racje, nie mają swojego zdania. Mnie przekonuje nauka, a nie obalone tysiące razy pierdoły, jakieś poj***ne wzmianki o bogu. Czy kościół nie manipuluje jak chce powołując się na przykazania? Ostatnio nawet przeczytałem, że jak nie będziesz głosował na Kaczyńskiego to masz grzech śmiertelny. NO DO ch*jA WAFLA?? Plebs, nie umiejący czytać, pisać co za tym idzie nie mający dostępu do kultury oraz nauki (kojarzycie pojęcie biblii obrazkowej?) popatrzy sobie na obrazki co może z nim się stać jak nie zrobi to co mu się każe, przestraszy się chłopak i po ptakach. Z fanatykami jest tak samo. Ja podtrzymuje moje spojrzenie na świat religii. Cieszę się jedynie z tego, że żyje w Polsce a nie w jakimś arabskim kraju gdzie dominuje islam bo pewnie poderżnęli by mi gardło za te słowa :) ma się to szczęście w życiu :) Religia (mówie o tych z którymi się spotkałem, najpopularniejsze, nie wgłębiam się w ideologie) jako taka nigdy całkowicie nie zniknie z życia istoty myślącej z racji świadomości śmierci. Ciekawe gdyby psy były tego świadome, stworzyły by sobie religie 8-) Reasumując pod koniec: BÓG NIE ISTNIEJE amen :ukrzyzowany:

PinkRose

2010-07-19, 01:49
kslek napisał/a:


forgiv mi maj master. Btw Lewactwo jest zle, ale prawicowy fanatyzm jest jescze gorszy dziekuje dobranoc.



Wybaczę tobie jak zobaczę postępy u ciebie w tej nauce, którą tobie przesłałem i mam nadzieję , że ocaliłem jedną zagubioną Polską duszyczkę jeśli chodzi o kwestię pisowni -ą i -om. Ale daleka jeszcze droga przed tobą, mój ty wierny padawanie.

A prawica nie jest taka zła =)

dziękuję, dobranoc.

KurwaRomantyk

2010-07-19, 03:02
miedziak napisał/a:

Jaka k***a Francja?! O czym ty gadasz? Wiem że w Francji nie jest fajnie, ale jak to się ma do tego że żałosne mi się wydaje obwinianie przez plebs o wszystko żydów?


Ano, nie jest żałosne. Może cię to zdziwi, ale wielu polityków, czy to aktualnych, czy sprzed paru lat (Aleksander Kwaśniewski i inne SLD'owskie gnidy) to byli właśnie Żydzi. Nie ci Żydzi, którzy chodzą codziennie w "czepku" do Synagogi są zagrożeniem, ale ci, którzy głęboko ukrywają swoją tożsamość. Dla wielu z was pewnie do brzmi jak pieprzenie opętanego, ale wystarczy przeanalizować życiorys kilku polityków, czy to z PiSu, PO, czy SLD. Poza tym Żydzi mają dość ciekawą mentalność, wspierają się nawzajem, wielu sławnych ludzi, to właśnie Żydzi. Bo gdy jeden Żydek zauważy, że drugi ma talent, to mu pomoże, taka troszkę "mafia", Żydek zawsze będzie miał znajomości i mu się uda.

suckinsyn

2010-07-19, 04:25
Szczególnej obserwacji poddać Kościół i tak ukierunkować działalność oświatowość-wychowawcza, aby wzbudzić powszechny wstręt do tej instytucji.
Objąć baczna uwaga i kontrola kościelne drukarnie, archiwa, biblioteki, kazania, kolędowania.

Naturalnym przeciwnikiem elit politycznych jest kościół chrześcijański, dlatego należy go podkopać. Ułatwiając jego podziały. Musimy rozkrzewiać wśród nich wolnomyślność, powątpiewanie, niewiarę i spory. Dlatego prowadzimy stalą wojnę w prasie przeciw chrześcijańskiemu duchowieństwo, rzucamy podejrzenia i szyderstwa z niego. Głównym filarem kościoła jest szkoła. Na wychowanie chrześcijańskiej młodzieży musimy wiec uzyskać wpływ. Dlatego należy najpierw przeprowadzić oddzielenie szkoły od kościoła. Pod hasłem postępu i równouprawnienia wszystkich religii musi nastąpić przemiana szkol chrześcijańskich na bezwyznaniowe.

Wtedy będą mogli być (treść usunięta przez poprawność polityczną) nauczycielami we wszystkich szkołach, chrześcijańskie wychowanie ograniczy się do domu, a ponieważ masy nie maja na to czasu, religijność wyższych stanów będzie wstrząśnięta i wkrótce zniknie.
Usuń krzyż ze ściany, zostań ateistą, niszcz kościół - niech będzie to Twoją dewizą.

Takim reżimem poglądów posługiwał się Jakub Berman. Jako przeciwnicy kościoła powinniście znać tą postać. To właśnie towarzysz Jakub Berman był odpowiedzialny za propagandę piętnującą gojów i opozycjonistów komunistycznych. Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nich kierunku, w rękach ich musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami - prasą, filmem i radiem. Biuro polityczne KC PPR najbardziej bało się odrodzenia tożsamości narodowej za pomocą kościoła katolickiego - miał on zawsze największy wpływ na poczucie narodowości Polaków - to też bez powodu Berman tak bardzo obawiał się kościoła, tak zabiegał,aby zniszczyć jakiekolwiek powiązania narodowe z wiarą. Nie chce wam z czyją pomocą obalono komunę w tym kraju, ale skoro jesteś lewackim popychadłem to nie zrozumiesz. Ot domeną lewaków nie jest konstruowanie logicznych faktów,a wpajanie populizmu, na zasadzie podobnej do trendu pijania kawki w starbucksie.

Czy przypadkiem nie dostrzegasz pewnej analogii ?

I coś do zaciekłych ateistów, tworzących wręcz ideologie wiedzy absolutnej. Nie istnieje w świecie uniwersalny przypis na posiadanie wiedzy wykraczającej poza poziomy normalnych ludzi, ateizm nie jest żadną przepustką, sama wiara w Boga nie wyklucza posiadania podkładów wiedzy. Dyskurs liczb ludzi inteligentnych dzieląc ich na wierzących i niewierzących jest również absurdalny. Polemika z ateistami zawsze skończy się w martwym punkcie gdzie nie da się racjonalnie, opierając się na merytorycznych publikacjach ocenić walorów wiary, niewiary i samego istnienia Boga. Jest to kwestia osobista, prywatna i skrajnie relatywna.

Cytat:

Realia są takie że tylko ludzie podatni na manipulacje i bojący się podejmować jakichkolwiek decyzji wbrew religii są fanatycznie wierzącymi.



Najzacieklej manipulowani są Ci, którzy święcie przekonani są o tym,że nie poddają się manipulacji.
Przy ogromie trawionych przez Twój mózg informacji w mediach i reklamach nie jesteś w stanie wychwycić kiedy się Tobą manipulują. Trzeźwe umysły mają problemy z oceną racjonalnego, niezależnego źródła,a co dopiero Ty.

Cytat:

Będe się śmiał jak zobacze taką paszcze jak ten ziomuś co pie**oli o żydach



Z tego co mi wiadomo Żydzi w okresie przedwojennym w Polsce posiadali we własnych rękach większość przemysł z sektora wymiennego, co za tym idzie potężne bogactwo. Kształcili się, budowali kulturę i często wykorzystywali Polaków - traktowali podrzędnie, ponieważ oni również posiadają głęboko zakorzenioną tożsamość narodową, ale pod względem religii i mentalności. Żyliśmy w tym kraju jak pies z kotem i stąd też wynika niechęć starszego pokolenia do tego narodu, jest ona uzasadniona i nie wzięła się znikąd.

Sęk w tym,ze takie k***a półgłówki jak Ty nie mają pojęcia o historii tego kraju, zakorzenionych w naszej krwi już podświadomej nienawiści do narodu, który żąda od nas 65mln. baksów zadośćuczynienia za stracone mienie. Zapomnieli szybko,że uratowaliśmy "tylko" 100tys. istnień Żydowskich podczas Niemieckiej okupacji,ale Żydzi ubolewają nie całe 3mln. Za to,że Polacy skrywali pod groźbą śmierci Żydostwa we własnych domach. Tylko nieliczna grupa kolaborował z Nazistowskimi Niemcami w zamian za korzyści,a grupa ta notabene był zdominowana przez Polaków pochodzenia Żydowskiego. Z biegiem czasu monopol Żydów na ich tragedia stała się istnym kultem historycznym. Pojęcie holokaustu jest znane każdemu uczniowi w podstawówce. Nie potrafi skleić dwóch zdań, ale potrafi określić jaka była postawa Hitlera podczas II W.Ś. Nauczmy się doceniać Żydów za ich smykałkę do biznesu i kariery, ale nie przykładajmy ręki to promocji ich wizerunku jako ofiary - szczególnie my Polacy, którzy nigdy słowa "przepraszam" nie usłyszeliśmy, a "dziękuje" słyszeli tylko Ci, którzy weszli Żydom tak głęboko w dupę, że aż sami z nich to wydusili - przykładem Bartoszewskiego.

warto, żebyś przyswoił sobie trochę wiedzy nt tego narodu,a potem opowiadał się za jego obroną.

Co do samego filmu; Ci ludzie i ich nienawiść wynika z pewnych zakorzenionych już wzorców, nie są one aktualne, bo na dzień dzisiejszy w Polsce nie rządzą Żydzi, jedynie skorumpowane komuchy. Nie winie starszego pokolenia o brak aktualnej wiedzy - zdaję sobie sprawę z tego ile przeszli ludzie tej daty, jakie mają doświadczenie życiowe. Kogo wy macie ludzie za autorytety w tym kraju ? Proszę - lustracja waszych k***a idoli - Kuba Wojewódzki to syn PRL-owskiego oficera UB i Figurski - jego rodzice poznali się w Moskwie, gdzie urodził się w 1973 roku Prawdopodobnie matka była jedną z tych Rosjanek, które dawały każdemu Polakowi w nadziei na to, że po ślubie zabierze je do polskiego raju. Tak czy siak złapała Zbigniewa Figurskiego metodą na brzuch. Przez jakiś czas mieszkali w Polsce, a potem znaleźli się w Bejrucie itd. itd. Wyglądało na to, że tatuś był dyplomatą albo dawnych agentem służb specjalnych. Kto w 1973 roku wyjeżdżał do Moskwy ? Pewnie w aktach IPN za parę lat wszystko wyjdzie na światło dzienne. Dzieci pokomunistycznego reżimu opluwają Polskę,a cała młoda brać tego kraju im poklaskuję. Polską flagę w gówno wkłada czerwona świnia,a ludzie mają go za autorytet mediów. Dzieci wychowane na komunie, wzorce moralne zaczerpnięte z komuny, wypromowane przez komuchów na potrzebny trawienia przez was populistycznej papki.
Kiedyś takich rozstrzeliwali.

tyle, bo czytać się nie da tego ścierwa.
m.in dlatego stąd uciekłem.

guan0

2010-07-19, 05:50
Angevil napisał/a:

Ten w koszuli wyrasta na wodza ludu, jakis czas temu na gazecie było wideo gdzie napada na symatyka PO z ryjem... Ten sam, normalnie w tej samej koszuli, o!



to w takim razie to nie koszula tylko mundur jakiejś katolickiej formacji paramilitarnej

jacko

2010-07-19, 09:30
Zachowaj wiarę ale uważaj na kościół .

Nie jestem fanatykiem i myślę że dobrze że tego krzyża niema ale ludzie mający się za suuper inteligentnych którzy rozgryźli zagadkę istnienia ludzi i świata i uważają że Boga niema ja z kolei uważam za ubogich i trochę mi ich żal.Jeśli naprawdę co niektórzy uważają że są zbiegiem okoliczności i tak przypadkowo się zmieniliśmy z bakterii w ludzi to wasze życie musi być smutne ...

Btw Biblii się nie czyta dosłownie więc nawet nie wyskakujcie z tekstami "tak a ciebie Bóg stworzył z prochu ...."

Fanatyzm w każdej postaci się leczy panowie sadyści ;)

Clawer

2010-07-19, 09:46
Ciemnogród ... ;/

Br...........16

2010-07-19, 09:48
pewnego dnia skończy się era moherów i przyjdą młode mohery, młodzież wszechpolska i inni imbecyle. To się nigdy nie skończy, co najwyżej będzie gorzej, bo jak myślicie, że taki moher nie weźmie wnuczka od zapracowanej córki na zwiedzenie jasnej góry w towarzystwie przyjaciół z radia z ryjem?

fagin

2010-07-19, 11:03
Ja wiem co się stało z krzyżem! Kilka dni temu rozmawiałem z moim znajomym żulem Mirkiem, mówił mi że ukryje bombę w kwiatach i tam podłoży pod ten krzyż!


A co do tego j***nego bydła na filmiku.

Ich problemem jest to, że nie wierzą w boga, tylko w kościół. Ten sam kościół, przez którego mamy tylu ateistów, i w sumie im się nie dziwie, widząc to gówno co odpie**ala Rydzyk i świta.
X