18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy zbyt gorliwie dochodzisz swoich praw...

Ks...........ak • 2012-02-22, 21:27
Fragment wiadomości TVP o mężczyźnie, który został zamknięty w zakładzie psychiatrycznym... sami zobaczcie za co. :wtf:



Dla tych, których to całkowicie nie interesuje: przewińcie do 2:17 i znajdźcie przekaz podprogowy. :metalhead:

rockface123

2012-02-22, 22:12
:homer: po prostu brak k***a słów tuska powinni już dawno zamknąć gdzieś na totalnym zadupiu głęboko pod ziemią w szpitalu psychiatrycznym

los gienadijos

2012-02-22, 22:20
k***a co się w tym kraju dzieje?!!!
Pomijam absurd samej sprawy wysiedlania tych ludzi i opieszałości urzędów ale rozwala mnie sprawa nadinterpretacji słów wypowiadanych przez obywatela.
Niedługo za przekleństwo "ja pie**olę" zamkną cię w pudle za próbę gwałtu.
Powiesz "ja się załamię" zostaniesz skierowany na obowiązkowe leczenie ortopedyczne.
Ludzie gdzie my żyjemy?!

Ks...........ak

2012-02-22, 22:24
Piwo za ten tekst o załamaniu. :lol:

kaiel

2012-02-23, 00:19
zamiast ministrowi pałą nawpie**alać to ludzi po psychiatrykach wożą

BlueChampion

2012-02-23, 01:15
@los gienadijos ale jak juz powiesz w szpitalu ze zlamales noge, to beda kazali Ci stac w kolejce :D niedlugo w polsce jednynym refundowanym lekiem bedzie amunicja do broni krotkiej :)

TrooperBR

2012-02-23, 01:17
co jak co, urzędnicy pok***ieńcy i idioci.
jednak wina leży po obu stronach.

lapsikoss

2012-02-23, 01:46
@rockface123
Oczywiście to także wina tuska, na pewno osobiście wydał ukaz w tej sprawie
:homer:

WhyMe?

2012-02-23, 01:52
Jak ja bym pod taką ulicą mieszkał to bym się cieszył :amused:

sauerps

2012-02-23, 02:36
Pozdrawiam z rejonów lubina-legnicy gdzie ma za kilka lat powstać kopalnia odkrywkowa a tysiące ludzi z wielu gmin ma być wysiedlonych... Ok jestem jeszcze młody i jakoś sobie (może) pewnie z tym poradzę ja, moi znajomi itp, ale co k***a ze starszymi ludźmi, którzy spędzili całe życie na tych ziemiach? Szkoda gadać.. starych drzew się nie przesadza a co będziemy mieli do powiedzenia jak przyjdzie co do czego:/ Najgorsze jest to, że już od dłuższego czasu sprawa nie jest do końca jasna... Sranie w banie poj***ny kraj:/ Dla zainteresowanych: http://gmina.lubin.pl/index.php?Itemid=78&id=29&option=com_content&task=blogcategory

ostatni

2012-02-23, 02:50
Ja pie**olę, macie wasze peło. Najpierw robili wariatów z opozycji, a teraz z ludzi, których bezczelnie r*chają. Jeszcze 2 lata i każdy, kto stwierdzi po prostu prawdę, że źle mu się żyje w tym kraju będzie miał stwierdzaną ciężką depresję i skierowanie do psychiatryka.

Allin23

2012-02-23, 03:40
Jeszcze 2 lata tego poj***nego rządu i faktycznie będziemy mieli ciężką depresję, nie trzeba będzie nic dopisywać do karty. Chlew z kraju, bydło z rodaków zrobili - i tylko ludzi w nędzy trzymać teraz muszą, żeby się bali, że dzieciakowi nie będzie co do gara włożyć. Ja tam dalej wierzę, że będzie lepiej - ale jak my tego gówna teraz nie przepędzimy, to kto i kiedy?

Wo...........90

2012-02-23, 03:44
pie**olona POlska. Od zawsze tutaj k***a ktoś musi kogoś zamykać w więzieniach, gnoić, okradać itp. Wypie**alam stąd po studiach. ch*j wam w dupy politycy- robicie tak, że przeciętny Polak nie lubi własnego kraju.

Sl...........nx

2012-02-23, 04:31
lapsikoss napisał/a:

@rockface123
Oczywiście to także wina tuska, na pewno osobiście wydał ukaz w tej sprawie
:homer:


Osobiście może nie, ale policja zawsze podporządkowuje się władzy i jej zaleceniom, zwłaszcza w krajach socjalistycznych z zapędami autorytarnymi i totalitarnymi, a chyba nikt nie ma wątpliwości, że do tego Tusk w przyszłości dąży.
Przykłady mieliśmy, najazd ABW na chatę gościa od antykomor.pl
Wprowadzanie ACTA tylko po to, by mieć kontrolę nad swobodą wypowiedzi w internecie.
Tusk ma już reżimową telewizję, TVP i TVN. TVN powstał na zlecenie WSI, co wyjaśnia wszystko, a o czym media milczą.

ostatni

2012-02-23, 05:01
@Slonx, jeden co myśli. Przecież wiadomo, że w Polsce nie ma już wolnych mediów. A TVN przewodzi w robieniu ludziom wody z mózgów i robieniu nagonki na PiS. W 2005 była jeszcze jakaś neutralność, bo wszyscy myśleli, że hasła PiS-u o dekomunizacji państwa to tylko slogan wyborczy. Gdy okazało się, że to nie ściema, właściciele prywatnych mediów poczuli się zagrożeni. O fundowaniu stadionów dla niektórych z nich nawet nie wspomnę. Dzisiaj więc Polacy wierzą, że Bartoszewski wyzwolił Oświęcim, Krzywonos zablokowała cały Gdańsk swoim tramwajem (tak naprawdę nie jeździła nawet trasą przy stoczni), a agenta Bolka stworzył Kaczyński. O przekrętach tego rządu nawet pisać się nie opłaca, bo końca nie widać. Są stronki, gdzie wszystkie wałki są wymienione. Sprawy takie jak ACTA, stadion narodowy czy wiek emerytalny to wierzchołek góry lodowej, wypadek przy pracy cenzorów. Czas w końcu się postawić i mówić wprost: głosuję na PiS. W przeciwnym wypadku TVN i inne "wolne" media przepchną zniechęcony elektorat PO w stronę Palikota, co już się dzieje i tak naprawdę ci sami ludzie będą u władzy.